Skocz do zawartości

27 września 2014- "Pod Przełęczą" Rzeczka, Góry Sowie


Eliska903

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że tak wiele osób nie może w tym roku przybyć :(

 

Z technicznych spraw - jeśli przywozicie kegi, to najlepiej z systemem wyszynku. Jeśli są w tej sprawie jakieś problemy - dajcie znać, będziemy starali się coś zorganizować.

 

Ola zaganiana...

wg mnie, lista "startowa" wygląda tak:

 

 

1. rubezahl (na chwilę obecną sam) + 10l (pokój nr 2)

2. korzen16 (+2 os) +10l (pokój nr 1)

3. krzysiek9999 + 1 + 10l (pokój nr 3)

4. camilos + 1 + 10l (pokój nr 4)

5. (pokój nr 7)

6. uups + 1 osoba (pokój nr 8)

7. Akebes + familia + 10l (pokój nr 9)

8. quhcik + 10l .................................. Olu, może pokój nr 7?

9. wnyku + 1 + 10l (pokój nr 14)

10. s2rh + 1 + 10l (pokój NR 16)

 

Jest jeszcze wiata noclegowa, od dawna chciałem się tam przekimać.

Jeśli będą chętni i moja osoba towarzysząca się nie pojawi (niestety będę wiedział dopiero jutro), to pokój nr 2 (2-os.) będzie wolny.

Ewentualnie wezmę do pokoju gitarę quhcika (i Jego na dodatek ;) ) - wtedy 7-ka wolna.

 

Piszcie więc, jeśli ktoś ma ochotę przybyć - a waha się z powodu rzekomego braku miejsc na nocleg.

 

Poniżej lista poprawiona:

1. rubezahl (na chwilę obecną sam) + 10l (pokój nr 2)

2. korzen16 (+2 os) +10l (pokój nr 1)

3. krzysiek9999 + 1 + 10l (pokój nr 3)

4. camilos + 1 + 10l (pokój nr 4)

5. quhcik + 10l . (pokój nr 7)

6. uups + 1 osoba (pokój nr 8)

7. Akebes + familia + 10l (pokój nr 9)

8. wnyku + 1 + 10l (pokój nr 14)

9. s2rh + 1 + 10l (pokój NR 16)

Wolny jest nr 5- 3 miejsca i nr 6- 2 miejsca, tak mi to wygląda oraz chatka

Mamy około 20 spragnionych degustatorów.... plus ludzie z zewnątrz.

 

Pozdrawiam i do soboty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety juz po spotakaniu. Zostaliśmy przyjęci iście po królewsku. Jedzonko zaserwowane przez właścicielkę PRZEPYSZNE. Wbrew ilości zdegustowanego piwa, na rano nic nie zostało. Również ilośc przywiezionego złocistego trunku była bardzo poważna, niektórzy dyskusje piwowarskie zakończyli ok 3 rano. Tradycyjnei ci co nie byli niech Żałują OBY TAKICH SPOTKAŃ BYŁO WIĘCEJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety juz po spotakaniu. Zostaliśmy przyjęci iście po królewsku. Jedzonko zaserwowane przez właścicielkę PRZEPYSZNE. Wbrew ilości zdegustowanego piwa, na rano nic nie zostało. Również ilośc przywiezionego złocistego trunku była bardzo poważna, niektórzy dyskusje piwowarskie zakończyli ok 3 rano. Tradycyjnei ci co nie byli niech Żałują OBY TAKICH SPOTKAŃ BYŁO WIĘCEJ

 

Miło mi! Już planujemy kolejne spotkanie w kwietniu! Szykuj repertuar gitarowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzamy, zabawa była przednia. liczymy na kolejne spotkania! kwiecień już wpisany w kalendarz. dzięki za świetnie spędzony czas!

My też dziękujemy!

zapraszam na zdjęcia:https://www.facebook.com/PodPrzelecza?fref=ts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki: DLA / ZA:

 

- Właścicieli i Obsługi "Pod Przełęczą" / kolejne, wspaniałe ugoszczenie Piwowarów,

(dalsza kolejność losowa!)

- Akebes / niezbędna pomoc przy garach, LP - wsparcie i pomysły na przyszłość (kwiecień),

- krzysiek9999 + LP / super!! pozytywna energia emanowane w sobotę, udział w niedzielnym zdobywaniu W. Sowy - atak Pd-Zach zboczem, bez zakładania obozów pośrednich! ;) ,

- wnyku / upewnienie mnie, że: im mniej ktoś wie i potrafi, tym więcej "mądrości" ma do "wylania" na innych.

LP zdecydowanie na innym, b. pozytywnym i sympatycznym "biegunie" sympatii i akceptowalnośćii! !!

- camilos + LP / "swojskie" klimaty, pyszne domowe wyroby, które są głównym przyczynkiem do charakteru następnego naszego spotkania (pewnie kwiecień),

-quhcik / gitarowe tony, które wybitnie wspomogły atmosferę wieczorno/nocno/prawie rannego ogniska!

-"beznickowych" / pozytywnie nastawiony udział w tej zabawie!

 

...

 

Impreza była świetna, ale bardzo żałuję nieobecności zapowiedzianych!

Tak!

BARDZO!

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po fotkach poznałem, że to przeca miejsce jedynego, do tej pory, półzlotu B.bizu, ładnie się rozrosło. Czy komin we wiacie zdaje egzamin, czy ciągle siwy dym ;)

 

Pozdrawiam poranne Panie Kawowe :D

Edytowane przez fidoangel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przebyciu 625 km (tam i z powrotem) i my dotarliśmy do domu. Spotkanie super, atmosfera przesympatyczna. Jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni za przyjęcie, mamy nadzieję, że i w kwietniu nas nie wygonicie :P

Specjalne podziękowania dla rubezahla za to, że nas namówił na spacer na W. Sowę :beer:

Edytowane przez krzysiek9999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po fotkach poznałem, że to przeca miejsce jedynego, do tej pory, półzlotu B.bizu, ładnie się rozrosło. Czy komin we wiacie zdaje egzamin, czy ciągle siwy dym ;)

 

Pozdrawiam poranne Panie Kawowe :D

Po poprawkach dymi jakby mniej! Panie kawowe również pozdrawiają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przebyciu 625 km (tam i z powrotem) i my dotarliśmy do domu. Spotkanie super, atmosfera przesympatyczna. Jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni za przyjęcie, mamy nadzieję, że i w kwietniu nas nie wygonicie :P

Specjalne podziękowania dla rubezahla za to, że nas namówił na spacer na W. Sowę :beer:

Dziękujemy! No to do kwietnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki: DLA / ZA:

 

- Właścicieli i Obsługi "Pod Przełęczą" / kolejne, wspaniałe ugoszczenie Piwowarów,

(dalsza kolejność losowa!)

- Akebes / niezbędna pomoc przy garach, LP - wsparcie i pomysły na przyszłość (kwiecień),

- krzysiek9999 + LP / super!! pozytywna energia emanowane w sobotę, udział w niedzielnym zdobywaniu W. Sowy - atak Pd-Zach zboczem, bez zakładania obozów pośrednich! ;) ,

- wnyku / upewnienie mnie, że: im mniej ktoś wie i potrafi, tym więcej "mądrości" ma do "wylania" na innych.

LP zdecydowanie na innym, b. pozytywnym i sympatycznym "biegunie" sympatii i akceptowalnośćii! !!

- camilos + LP / "swojskie" klimaty, pyszne domowe wyroby, które są głównym przyczynkiem do charakteru następnego naszego spotkania (pewnie kwiecień),

-quhcik / gitarowe tony, które wybitnie wspomogły atmosferę wieczorno/nocno/prawie rannego ogniska!

-"beznickowych" / pozytywnie nastawiony udział w tej zabawie!

 

...

 

Impreza była świetna, ale bardzo żałuję nieobecności zapowiedzianych!

Tak!

BARDZO!

 

 

My też baaardzooo dziękujemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała gafa w tytule (ważenie); bardzo żałuję, że nie udało się nam tym razem dotrzeć na czas

zgadza się, ale przynajmniej tajemniczy autor rozpoczął ogromną dyskusję na temat różnic pomiędzy "ważeniem" i "warzeniem". Zapraszamy w kwietniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! To teraz i ja się mogę chwalić nickiem :) I choć się poskładałam jak niemowlę to imrezę i tak uważam za niezykle udaną. Kwietnia doczekać się nie mogę - obiecuję przywieźć jeszcze wiecej i jeszcze lepiej, a co tam! Zresztą dajcie znać, co mam na kwiecień wziąć, co pokazać i takie tam.

 

I dziękuję wszystkim za zacne trunki, świetną atmosferę... jeny - jak ja uwielbiam takich pozytywnie zakręconych ludzi :)

 

Aaaa i chcę przepis na karczek (bo ufam, że dobrze poznałam co jem) - pieczony, gotowany - nie wiem, ale przyznaję, że smak niezapomniany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja wreszcie dotarłem do sieci. Dziekuję serdecznie za megapozytywne spotkanie, co prawda dla mnie krótko, ale treściwie. Niestety babska intuicja tym razem wzieła góre i wczoraj po południu z dzieciakiem wylądowałem w szpitalu, wiec awaryjna nieobecność mojej połówki usprawiedliwiona.

Piwka wyborne, zakąski wyśmienite, towarzystwo na 5!

Czu ujawnił się dostawca pierwszego smakowanego Wittbiera i kapsli 112,,,,.119 itd?

Mam nadzieję że autko za bardzo nie blokowało wejścia :)

Pozdrawiam Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! To teraz i ja się mogę chwalić nickiem :) I choć się poskładałam jak niemowlę to imrezę i tak uważam za niezykle udaną. Kwietnia doczekać się nie mogę - obiecuję przywieźć jeszcze wiecej i jeszcze lepiej, a co tam! Zresztą dajcie znać, co mam na kwiecień wziąć, co pokazać i takie tam.

Marta - witamy na forum :)

Do kwietnia zdążysz jeszcze narobić tych Waszych frykasów, ale widać spotkanie jeszcze podkręciło niemały zapał :okey:

 

 

Czu ujawnił się dostawca pierwszego smakowanego Wittbiera i kapsli 112,,,,.119 itd?

Numerowane ponad setkę były moje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.