Skocz do zawartości

Lista castingowa do spotu "Jestem piwowarem domowym"


kopyr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dziś dotarły do mnie dwie przesyłki, od Zdroja i Maryush`a.

 

Nagranie z Cieszyna fajne, tylko dlaczego tak mało ???? Bardzo fajnie wyszło, jak np. Zdrój mówi, że powstało tysiące browarów domowych, a w tle widać jeszcze kilka osób. Ale to za mało. Wena też wypadł bardzo dobrze, i Pieron i inni (niestety nie wszystkich znam :cool2: , w ogóle praktycznie każda kwestia jest do wzięcia, tylko mało tych kwestii.... Były dwie piwowarki, ale niestety nic nie powiedziały ....

Tak, że apel do wszystkich, którzy uczestniczyli w tym nagraniu:

Nagrajcie coś jeszcze!

 

Maryush.

Bardzo, bardzo, bardzo fajne :)

Specjalnie nie uzupełnię dogranych wersów, niech inni też nagrywają, bo to nie może być teatr, jak już wcześniej zauważył kopyr (który też mnóstwo tekstu nagrał), jednego, no może dwóch aktorów.

 

No i faktycznie trzeba się, Panowie i Panie zmobilizować, żebyśmy sobie ten prezent chociaż pod choinkę, a nie na Nowy Rok zrobili :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 614
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wyobrażam sobie, żeby nie było Dori i Marusi :o

Może jeszcze jakaś przedstawicielka płci pięknej coś nagra ? Do tej pory to wychodzi na to, że tylko faceci warzą.

Marusia ma nagrać, jak pożyczy kamerę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maryush.

Bardzo, bardzo, bardzo fajne :smilies:

Specjalnie nie uzupełnię dogranych wersów, niech inni też nagrywają, bo to nie może być teatr, jak już wcześniej zauważył kopyr (który też mnóstwo tekstu nagrał), jednego, no może dwóch aktorów.

Hihi, z moich nagrań będzie dużo materiału na film: "Jestem piwowarem domowym - Za Kulisami :) " Już teraz moi znajomi (w sumie to tylko brat, żona i koleżanka to widzieli) mają kupę śmiechu, jak to oglądają :) Bo pomyłek jest dużo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maryush.

Bardzo' date=' bardzo, bardzo fajne :smilies:

Specjalnie nie uzupełnię dogranych wersów, niech inni też nagrywają, bo to nie może być teatr, jak już wcześniej zauważył kopyr (który też mnóstwo tekstu nagrał), jednego, no może dwóch aktorów.[/quote']

Hihi, z moich nagrań będzie dużo materiału na film: "Jestem piwowarem domowym - Za Kulisami :) " Już teraz moi znajomi (w sumie to tylko brat, żona i koleżanka to widzieli) mają kupę śmiechu, jak to oglądają :) Bo pomyłek jest dużo :)

U mnie to samo. Może póki co zrobimy taki jajcarski spot "JPD - kulisy powstania". Ja tam wyrażam zgodę. :)

Niekoniecznie trzeba zaraz wrzucać na youtube, ale w swoim gronie można się pośmiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może póki co zrobimy taki jajcarski spot "JPD - kulisy powstania". Ja tam wyrażam zgodę. :D

Niekoniecznie trzeba zaraz wrzucać na youtube, ale w swoim gronie można się pośmiać.

Pomyślimy :)

Ale żeby było śmiesznie, to trzeba też tego jeszcze więcej. Niestety, co niektórzy przysyłają już wstępnie wyselekcjonowany materiał :)

 

A tak przy okazji, dziś dotarły do mnie nagrania od GaGacka i Dagome. Dzięki. Zaczyna się robić coraz lepiej.

W ten weekend osobiście przycisnę dwie Bardzo Ważne Osobistości tego forum. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc :/
W ten weekend osobiście przycisnę dwie Bardzo Ważne Osobistości tego forum. :D

O! będą nagrania od mistrzunia i laseczki :D

Tak co też się wciśniesz między nimi :)

Oh, zazroszczę Wam spotkania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się przestraszyłam tego "przyciskania" przez Pawelka (który postury jest słusznej :)) że nagrałam co nieco przy kapslowaniu :/

Będzie duuuużo materiału do spotu "Jestem Piwowarem Domowym - na wesoło" :). Za piątym podejściem już trochę opanowałam tremę i przestałam się nerwowo śmiać. Podstawa to wykuć tekst na pamięć, czego nie udało mi się niestety zrobić i trzeba było ciągle patrzeć w kartki :)

 

Wezmę kamerę do Brennej na weekend, może wspólnie jeszcze coś nakręcimy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się przestraszyłam tego "przyciskania" przez Pawelka (który postury jest słusznej :D) że nagrałam co nieco przy kapslowaniu :)

Toż cała brzydsza część naszej społeczności, postury bardziej lub mniej słusznej, nie darowałaby Ci zaniechania tego jedynie słusznego kroku!

[...]Wezmę kamerę do Brennej na weekend, może wspólnie jeszcze coś nakręcimy :/

Najgorsze to otrzaskanie z obiektywem. Później leci z górki :)

Z ulgą przeczytałem Twój post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja w końcu zdobyłam odpowiednią kamerę - jutro zamierzam warzyć (choć jeszcze nie wiem co - na pewno jakieś piwo ;)) to coś natrzaskam. Znaczy się, mąż natrzaska, bo ja przecież mam być w okienku :)

Szkółkę przełożyłam na 25.10, zatem jeśli jeszcze da radę poczekać, to najwyżej doślę kolejny materiał. W najbliższą sobotę w Katowicach pokręcę też trochę na szkoleniu sensorycznym - może się też i to nada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja w końcu zdobyłam odpowiednią kamerę - jutro zamierzam warzyć (choć jeszcze nie wiem co - na pewno jakieś piwo ;)) to coś natrzaskam. Znaczy się, mąż natrzaska, bo ja przecież mam być w okienku :)

Super, bo już się zastanawiałem, czy mam brać kamerę na JSB. :)

 

Szkółkę przełożyłam na 25.10, zatem jeśli jeszcze da radę poczekać, to najwyżej doślę kolejny materiał. W najbliższą sobotę w Katowicach pokręcę też trochę na szkoleniu sensorycznym - może się też i to nada :)

Myślę, że nie ma takiej potrzeby, ale jeśli nagrasz to ok.

 

Moja propozycja, do poważnego rozważenia i ustosunkowania się. Proponuję na ostateczny termin nadsyłania materiałów do pawelka 31. października. Czy ktoś ma uzasadnione obiekcje? Kto zamierza jeszcze wysłać nagranie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co' date=' wg Ciebie na Piwo.org można bajdurzyć nie na temat w konkretnym temacie? Nie sądzę, żeby to było mile widziane.[/quote']

I nie jest. To był żart z mojej strony ;)

Całkowicie proszę wyluzować i nie stresować się takimi rzeczami :) Jeszcze się nie zdarzyło, żeby kogoś tu za offtopic ganić :) Po prostu przenosimy posty i już.

 

Moja propozycja, do poważnego rozważenia i ustosunkowania się. Proponuję na ostateczny termin nadsyłania materiałów do pawelka 31. października. Czy ktoś ma uzasadnione obiekcje? Kto zamierza jeszcze wysłać nagranie?

Jestem za oboma rękoma. (Wiem,że bez tego się osobiście nie zmobilizuję... a okazja się nie powtórzy szybko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie proszę wyluzować i nie stresować się takimi rzeczami :) Jeszcze się nie zdarzyło, żeby kogoś tu za offtopic ganić :) Po prostu przenosimy posty i już.

Tę hydrę offtopową trzeba w zarodku dusić ;)

 

A wracając do tematu: wzięłam na siebie trochę nieobstawionych tekstów, wydaje mi się, że większość wyszła całkiem fajnie, no, ale montażysta to oceni bardziej obiektywnie:)

 

W każdym razie, oprócz standardów nagrałam jeszcze:

- warzę piwo w kuchni z psem (pies się pojawia w ujęciu :) )

- 95% rynku piwa w Polsce jest kontrolowane (...)

- W Polsce 97% rynku stanowi (...)

- Piwowarzy domowi reaktywują (...)

- Ale w tym wszystkim zapominają o najważniejszym.... o smaku

- Nie zalezy mi, żeby moje piwo smakowało wszystkim

- Lubię piwa wędzone

- Lubię eksperymentować

- Nie bój się spróbować

- Przegrasz dopiero wtedy, gdy zrezygnujesz

- Nie uznajemy kompromisów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze lista nie zamknięta to i ja bym coś nagrał. Oprócz tych kwestii kilka przebitek na aerometr i może rozlew. Czy szanowny filmeditor :smilies: zaakceptuje format AVCHD czy mam przekonwertować na AVI? I rozumiem, że wysłać na adres "tefałenu"?

Oczywiście nagrywaj. Co do formatu, napisz do pawelka na PW. Myślę, że on potrafi sobie poradzić z każdym formatem, ale lepiej zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.