Skocz do zawartości

Lista castingowa do spotu "Jestem piwowarem domowym"


kopyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 614
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli gęba początkującego piwowara Wam sią przyda, to jestem do usług. Aparat nagrywa 640/480. Nie narzekam na jakość. Bądę musiał przesłać fotki Dori, żeby wybrała czy lepiej mi w wersji ogolonej czy nie. haha!!

 

Kwestię dla mnie, jeżeli przejdę casting niech dobierze Kopyr. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie, co mogłabym mówić i zorganizować:

 

- na pewno coś o nauczaniu innych - jutro na szkółce w Opolu może uda się coś nakręcić, dobrze by było, bo wtedy Art z Maggykiem od razu będą mogli wystąpić. Jeśli nie, to 23 sierpnia będzie znowu szkółka we Wro i do tej pory jakiegoś machera kamerowego znajdę :)

 

- mój browar znajduje się w kuchni, na taborecie gazowym, mogę coś cyknąć, najwyżej pójdzie do odsiewu

 

- w Grodzisku spot z nauczycielami i uczniami (dokształcamy się) - grupowy + słówko od zainteresowanych nauczycieli, czyli, mam nadzieję, wszystkich :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Stasiek odgrażał się, że wpadnie w sobotę z kamerą. Przed kamerą trza jakoś wyglądać! Poszedłem więc do fryzjera (taka ściema, coby niektórym z Was zatkać usta). Niewiele pomogło.

Fryjzer zadał niezłe pytanie: "Co robimy?" haaaha...

- Grzywkę!!!

(nie wyszło mu, z resztą może zobaczycie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiek odgrażał się, że wpadnie w sobotę z kamerą. Przed kamerą trza jakoś wyglądać!

Wpadłem, wpadłem... Pokręciliśmy trochę a i warka przy okazji uwarzona. :lol:

Wyglądałeś bardzo dobrze. Może trochę tylko czasami się światło od grzywki odbijało za mocno. :ble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..]Wyglądałeś bardzo dobrze.

Przez grzeczność nie zaprzeczę.

Może trochę tylko czasami się światło od grzywki odbijało za mocno. :)

Bo to trzeba było od Pani Żony puder jaki pożyczyć :D i rzucić na wysokie czoło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nagrałem kilka czy kilkanaście minut, pomyłek, stęknięć, przejęzyczeń. :) Na humorystyczny spot "zza kulis" by się nadało. Na szczęście są inni aktorzy. Bardziej wyględni. :) Jutro jeszcze dogram coś z konsumpcją i w poniedziałek wyślę taśmę do pawelka33.

 

Obejrzałem fragment z LSP. Wyszło tak se, bo straszny pogłos był w tej sali. Zobaczymy czy da się coś z tego wycisnąć.

 

Także panowie i panie - do boju, a raczej do kamer. Żeby zmotywować aktorów wyznaczam termin nadsyłania materiałów do pawelka33 na 30. września. Jest jeszcze ponad 2 tygodnie, więc sądzę, że kto chce spokojnie zmieści się w terminie.

 

Pochwalcie się, kto już coś nagrał.

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarły do mnie kolejne filmiki, tak więc lista wygląda następująco:

 

2artur2

kentaki

Greg-orio

darko

Stasiek i Infam

Wassyl

 

To już 7 :)

 

 

Ps. Stasiek i Infam, dzięki za załączniki. Dotarły całe i zdrowe, ale jeszcze nie widziałem ich na oczy, bo w Krakowie siedzę, a w Żorach żona odebrała i zameldowała :(

 

Ps2.

 

I właśnie w związku z tym, że przez 6 dni w tygodniu jestem w Krakowie, to proszę wszystkich,

którzy chcą wysłać filmik pocztą czy kurierem (z załącznikiem ;) )

na poniższy adres:

 

TVN

Paweł Kudliński

ul. Płk. Dąbka 2

30-832 Kraków

 

To jest adres firmy, a tam póki co spędzam najwięcej czasu :)

Edytowane przez pawelk3333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy można liczyć na taki mikro trailer? Uważam' date=' ze zachęci to wiele osób do wysłania filmu (a na pewno zmobilizuje mnie ;) )[/quote']

Można, ale pod koniec następnego tygodnia, bo wtedy jeszcze kilka zapowiedzianych przesyłek do mnie dotrze :(

to już będzie prawie koniec terminu nadsyłania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.