Skocz do zawartości

Lista castingowa do spotu "Jestem piwowarem domowym"


kopyr

Rekomendowane odpowiedzi

Lekki offtopic, ale w związku:

 

Tak sobie myślę, że sklepy internetowe ;) powinny wstawić startowy zestaw sprzętowy + surowce do zacierania - byłby cenowo jak to co sprzedają w tej chwili na allegro (gotowce+cukier).

 

W tej chwili (i z dalszym rozgłosem w piwowarskie domowym) dużo ludzi zacznie tam kupować zestawy + 1 kilo cukru, w zależności od cukru regulujesz zawartość alkoholu itd :) i może się do wyników zniechęcić.

 

W spocie są odnośniki do forów, ale ludzie mogą odruchowo szukać w serwisie aukcyjnym i kierować się tylko ceną.

 

Puchy widzę, że sprzedaje WES, ale pozostaje miejsce na zestaw z surowcami do zacierania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 614
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to na te 100 000 odsłon wierszyk ;)

 

Moi drodzy Piwowarzy,

Rok ten dużo spraw ?nawarzy?,

Stowarzyszenie nam już powstało,

Klip już sto tysięcy ludzi obejrzało,

 

Co raz więcej nas przybywa,

Jest na piwo alternatywa.

Warzą starzy ,warzą młodzi,

nic nikomu nie zaszkodzi.

 

W kwietniu Brenna nas przywita,

W maju Wrocław nam rozkwita,

W czerwcu w Żywcu się spotkamy,

I przy piwie pogadamy.

 

Bo nieważny styl i receptura.

I nieważne jaka jest tekstura,

Ważne że to ?uwarzone?,

I że przez nas jest zrobione.

 

Pijmy własne że tak powiem,

Propagujmy to na zdrowie.

Niech kultura picia piwa

Piwowarem się nazywa.

 

Dla twórców i piwowarów w klipie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super. A powiedz elroy jak z popularnością strony jestempiwowarem.pl

A już mówię :)

06 Lut 2010 16259 unikalnych odwiedzin. Bardzo niezła oglądalność :)

 

Najczęściej klikano z

 

- http://www.youtube.com/watch

- http://www.wykop.pl/link/295886/jestem-piwowarem-domowym

- http://www.wykop.pl/link/295886/jestem-piwowarem-domowym/powiazane/

- http://www.jimsbeerkit.co.uk/forum/viewtopic.php

 

Najczęściej szukano w google

 

jestempiwowarem

jestem piwowarem

jestempiwowarem.pl

piwowar domowy

jestem piwowarem pl

www.jestempiwowarem.pl

jestem piowowarem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ilu z zarejestrowanych warzy na serio piwo a ilu jest zarejestrowanych tylko z ciekawości,albo zrezygnowało.

Na pewno mniej niż tych, którzy warzą, ale się nie rejestrują w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak ja. Piwo warzę od września, ale na piwo.org zarejestrowałem się dopiero po styczniowym zjeździe w Cieszynie. A domowe piwowarstwo promuje jak tylko mogę, wśród znajomych i na uczelni, staram się na każdych piknikach albo pokazach wystawiać warzenie piwa. No i dzięki mnie przybył przynajmniej jedne piwowar:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mamy możliwość wrzucić film do serwisu ToSieWytnie.pl. To jest przybudówka wp.pl. Generalnie serwis ten skierowany jest do filmowców amatorów, i żeby móc publikować trzeba mieć zgodę redakcji serwisu. Także nie każdy moze tam sobie wrzucać co chce.

 

Taką zgodę otrzymałem, ale... naszły mnie wątpliwości czy rzeczywiście tam powinniśmy promować JPD. Za przemawia to, że filmy tam umieszczone są promowane na wp.pl, dodatkowo każdy "twórca" ma swój odrębny kanał. Przeciw przemawia towarzystwo odjechanych, a często wręcz gównianych filmików. Nie studiowałem całej zawartości tego serwisu, na plus zaliczam obecność ZF Skurcz, na minus jakieś żałosne kanały, o których istnieniu dowiedziałem się oglądając clip "Fejmuch" na YT, chciałem zobaczyć, co ma porównywalną do naszego spotu popularność.

 

Tak czy owak pierwszy etap promocji, jeśli idzie o YT możemy uznać za zamknięty. Czas pomyśleć o innych kanałach. Tutaj jestem otwarty na sugestie. Może wrzuta.pl, może vimeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się wytnie nie podoba mi się.

Mi też się nie podoba' date=' kiepskie towarzystwo :)[/quote']

Z racji, że też mam wątpliwości dajemy sobie spokój.

 

EDIT: aczkolwiek jest też możliwość wrzucenia filmu na stronie wp.pl i tu myślę byłby to dobry pomysł.

EDIT2: choć właśnie zobaczyłem, że oni mają limit 8mb (?)

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, że jeszcze nie gratulowałem autorom, aktorom i pomysłodawcom nadrabiam zaległości i bardzo, bardzo gratuluję Wam wszystkim! Link do filmiku i strony szybko rozpropagowałem wśród znajomych i chyba w końcu zrozumieli skąd taki we mnie zapał do tego hobby i czemu nasze piwa są prawdziwe i lepsze ;-) Z dumą odpowiadam, że niektórych z występujących znam osobiście a większość z piwnego forum. Cieszę się, że nasza "podlaska sekcja" miała swojego reprezentanta w tym spocie. Jeszcze raz gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.