Skocz do zawartości

Lista castingowa do spotu "Jestem piwowarem domowym"


kopyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 614
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ogromne gratulacje dla WSZYSTKICH zaangażowanych w ten projekt WASZE ZDROWIE :):):beer:

Też wystąpiłeś. :D

tak tak tle co prawda ale Przemo powinieneś się cieszyć że to jeszcze nie było w tej fazie :smilies:

http://www.youtube.com/watch?v=S8NKvw0CGCg

Dobreeeee :D tak to wyglądałem w Cieszynie jak wróciłem z Paparazzi po kilku witkach i velvecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wystąpiłeś. :D

tak tak tle co prawda ale Przemo powinieneś się cieszyć że to jeszcze nie było w tej fazie :smilies:

http://www.youtube.com/watch?v=S8NKvw0CGCg

Dobreeeee :) tak to wyglądałem w Cieszynie jak wróciłem z Paparazzi po kilku witkach i velvecie :D

To ujęcie w którym występujesz to też chyba z Cieszyna tylko trochę wcześniej lub dużo później

tak więc otarłeś się o ten klimat i sławę na YT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak tle co prawda ale Przemo powinieneś się cieszyć że to jeszcze nie było w tej fazie :smilies:

http://www.youtube.com/watch?v=S8NKvw0CGCg

Dobreeeee :) tak to wyglądałem w Cieszynie jak wróciłem z Paparazzi po kilku witkach i velvecie :D

To ujęcie w którym występujesz to też chyba z Cieszyna tylko trochę wcześniej lub dużo później

tak więc otarłeś się o ten klimat i sławę na YT

To było jeszcze przed :D potem już było tylko gorzej :D, ale dałem radę i miło wspominam ten wyjazd do Cieszyna jak i wszystkie spotkania w zeszłym roku i oby ten był jeszcze lepszy, a już za miesiąc Z.Góra :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota, pogratulować uczestnikom i twórcom.

Linka 'rozspamowałem' (mam nadzieję, że z wybaczeniem po zrozumieniu celu przesłania) wśród znajomych.

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich biorących udział w tym projekcie :)

 

clapping.gif

 

Właśnie zobaczyłem to wideo po raz pierwszy i muszę powiedzieć że w skali od 0 do 10 daję temu wideo 11! :D

 

Pomyślałem sobie, że można by podać to wideo jako ?odpowiedź? do ?I am a home brewer? ale widzę, że już to zrobiliście. :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy karierę za Oceanem. :smilies:

A oprócz nas karierę robi Grodziskie, ze spotu. :)

 

Powiem tak prawie 7000 odsłon to ja się spodziewałem jako dobrego wyniku po jakichś 2 tygodniach, a tu proszę niecałe 36h. Daliśmy do pieca z tym promowaniem. :D Teraz się tu od młodych nie opędzimy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to jest szok, w 36h mamy 22 tysiące odsłon na YT i weszliśmy na ich stronę główną. :o

U mnie nie ma na stronie głównej. To nie jest tak,że jutube indywidualnie ustawia filmy, które się najczęściej oglądało? U mnie są same Top Gear :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to jest szok' date=' w 36h mamy 22 tysiące odsłon na YT i weszliśmy na ich stronę główną. :o[/quote']

U mnie nie ma na stronie głównej. To nie jest tak,że jutube indywidualnie ustawia filmy, które się najczęściej oglądało? U mnie są same Top Gear :smilies:

youtube.pl i wyloguj się. Ciekawe czy ktoś z "klasycznych" mediów już to zauważył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moi mili Hollywood stoi przed nami otworem. Może następna produkcja Camerona to będzie o piwowarach domowych.

Odezwał się gwiazdor i docina :) a pod jego domem stoją wozy transmisyjne i tłum dziennikarzy ;):) (sam widziałem jego wywiady)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popularność spotu, przeniosła się bezpośrednio również na piwo.org ;)

Wczoraj główną stronę odwiedziło ponad 20 tysięcy osób.

Przy okazji był to niezły test wszystkich ostatnich moich czynności związanych z optymalizacją serwisu. Wszystko zagrało na 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popularność spotu, przeniosła się bezpośrednio również na piwo.org ;)

Wczoraj główną stronę odwiedziło ponad 20 tysięcy osób.

Przy okazji był to niezły test wszystkich ostatnich moich czynności związanych z optymalizacją serwisu. Wszystko zagrało na 5.

No to super. A powiedz elroy jak z popularnością strony jestempiwowarem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłałem maila do Teleexpressu. Już nie raz mówili o piwowarstwie domowym, może i tym razem się tym tematem zainteresują? Kopyr, przygotuj się na kilka słów dla telewidzów. Jako rzecznik prasowy i osoba do kontaktu ;):)

Edytowane przez Maryush
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę' date=' że jest to dobry moment abyś otworzył sobie Stouta :)[/quote']

Tak planuję właśnie dziś o północy. :)

W końcu go nie wypiłem, bo mi się oczy zamykały, no i teraz pomyślałem, że go wypiję na 100.000 odsłon :). A tego holenderskiego portera na 50k. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.