Skocz do zawartości

Lista castingowa do spotu "Jestem piwowarem domowym"


kopyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 614
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciekawe Pawełek już oszalał montując filmik z tak dużej ilości krótkich wypowiedzi? :D Realizowałem kiedyś światło w teatrze i podczas jednego spektaklu miałem 70 zmian scen, a były serie po 6-7 scen zmienianych co 5 sekund. Po prostu masakra. Bez odpowiedno szybkiej mojej reakcji spektakl by umarł. Wychodziłem z za konsolety mokry :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie, to chyba jest klęska urodzaju... I czasem naprawdę ciężko podjąć decyzję... ;)

Wybieraj najlepsze i wklejaj, przecież powtórzenia mogą być tego samego tekstu przez różne osoby :) Chyba nie musisz się sztywno trzymać tekstu Kopyra, tylko tam, gdzie uważasz, że jakiś tekst pasuje do powtórzenia - to dawaj :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie' date=' to chyba jest klęska urodzaju... I czasem naprawdę ciężko podjąć decyzję... :/[/quote']

Wybieraj najlepsze i wklejaj, przecież powtórzenia mogą być tego samego tekstu przez różne osoby :/ Chyba nie musisz się sztywno trzymać tekstu Kopyra, tylko tam, gdzie uważasz, że jakiś tekst pasuje do powtórzenia - to dawaj :)

No nie do końca. Zależy co to jest za tekst? Jeśli to jest tekst "lubię piwa pszeniczne" to ok, nawet ze 3 razy się może powtórzyć, ale jakoś nie widzę tekstu "97% rynku stanowi jasny wysokoodfermentowany jasny lager" powtórzonego 2 razy.

 

Także pawełek, kombinuj, kombinuj. ;)

 

Priorytetem jest, żeby wszyscy którzy podesłali materiały wystąpili. Tekst nie jest dogmatem, można coś opuścić, coś dodać, ale całość musi się trzymać kupy (bo kupy nikt nie ruszy :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Marusia, ale Kopyr tu jest szefem. :smilies:

Ja myślę (a właściwie wiem), że Kopyr adwokata nie potrzebuje i świetnie daje sobie radę w relacjach ze mną - po prostu nie traktuje propozycji jako zamachu na "władzę" :)

 

 

No nie do końca. Zależy co to jest za tekst? Jeśli to jest tekst "lubię piwa pszeniczne" to ok, nawet ze 3 razy się może powtórzyć, ale jakoś nie widzę tekstu "97% rynku stanowi jasny wysokoodfermentowany jasny lager" powtórzonego 2 razy.

 

Także pawełek, kombinuj, kombinuj. :smilies:

O to też mi chodziło - wiadomo, że nie wszystko pasuje, ale można ewentualnie jeszcze coś dobrać, oprócz powtórzeń zapisanych przez Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem się z Pawełkiem i chyba już niebawem, bo wyszedł z problemów technicznych sprawnie :smilies:

Ale rzecz jasna traktujecie to jako ploteczkę :smilies: Kopyr pewnie posiada informacje potwierdzone. Weźmy też pod uwagę, że niektóre nagrania dotarły dość niedawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Niestety, wiadomości z frontu są nie najlepsze. Oczywiście wiem, że to brzmi głupio, ale niestety spędzam kolejny wieczór na walce z komputerem, który po awarii, jaką miałem, już wcześniej zaimportowane klipy teraz traktuje jak zupełnie nieznane. Dzięki temu całą bazę muszę odbudować na nowo. Rozumiem wasze zdenerwowanie, a nawet wk......ie, bo pewnie sam bym tak zareagował, ale jak pisałem już wcześniej do Kopyra, złośliwość losu wybiera dla mnie ważne chwile w życiu. Ale nie poddaję się i walczę cały czas.

Chyba wielość formatów to właśnie spowodowała... Tak mi właśnie wychodzi.

Edytowane przez pawelk3333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

dzięki za informacje, bo zniecierpliwienie już mnie zjadało :D Natomiast nie sądzę, aby ktokolwiek był zdenerwowany a już na pewnie wk....ny.

 

Co prawda piszę tylko i wyłącznie w swoim imieniu, ale mam wrażenie, że i tak powinniśmy być bardzo wdzięczni za Twoje zaangażowanie i walkę na tym niewdzięcznym froncie.

 

Trzymam kciuki za postępy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawełek, tak jak już koledzy pisali, luz. Przy tym ile czekaliśmy na nagrania od piwowarów, nie możemy nagle oczekiwać, że Ty masz się sprężyć i nadganiać stracony czas. Jak uda Ci się zmontować do końca tygodnia to super, jest wtedy nawet szansa wyrobić się na Mikołaja. Jak się nie da - trudno, pod choinkę myślę damy radę. Niech to trwa dłużej, byle efekt był lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po wielu miesiącach zaczyna się rysować finał naszego wiekopomnego dzieła. :)

Widziałem dziś wersję surową, bez muzyki. Będzie potrzeba kilku poprawek, bo momentami są spore problemy z fonią, ale... już widać jak to będzie wyglądało. :( Moim skromnym zdaniem będzie super.

Aż mnie zaskoczyło ile osób w tym wzięło udział. Mistrzem dla mnie jest wena, to opanowanie, dykcja. :)

 

Wersja 1.0 liczy sobie 4 minuty 49sekund, więc do krótkich nie należy, ale to jest naprawdę coś pięknego. Mam nadzieję, że po dodaniu muzyki i poprawieniu kilku niedociągnięć efekt również Was zadowoli.

 

Kompozytor dostał zielone światło (tylko nie wiem czy już o tym wie :() mam nadzieję, że zdążymy pod choinkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzem dla mnie jest wena, to opanowanie, dykcja. ;)

Mój Drogi kolego to wszystko miesiące praktyki. Te ciągłe wywiady, niekończące się nagrania to wszystko uczy.:(:(:):):(:):):lol::):lol::):lol:

A tak normalnie to trzeba mówić normalnie. Tak jak mnie instruował PAWEŁEK3333.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mnie instruował PAWEŁEK3333.

Mnie też instruował :rolleyes: tylko Ty fajnie swoją kwestie wypowiedziałeś za pierwszym razem i było super, a w moim przypadku nagranie kilku wersów zajęło chyba ze 2 godziny :rolleyes: Za to podejrzewam, że z moich nagrań powstał by niezły spot " Jestem piwowarem domowym na wesoło" :cool:.

 

Już nie mogę doczekać się premiery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompozytor dostał zielone światło (tylko nie wiem czy już o tym wie lol) mam nadzieję, że zdążymy pod choinkę.

Panie i panowie. Muzyka do spotu jest już w głowie twórcy. Widział spot w wersji 1 i czeka na wersję ostateczną. Co do terminu to będę mu "dokręcał śrubę" żebyśmy mieli prezent pod choinkę :) . Muszę się pochwalić że też widziałem, (super sprawa!) ale nic więcej nie powiem. Zostałem zobligowany do zachowania tajemnicy. Tak to już jest w konspiracji :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.