Skocz do zawartości

Lista castingowa do spotu "Jestem piwowarem domowym"


kopyr

Rekomendowane odpowiedzi

P.S.

:) Zmarnowaliśmy doskonałą okazję w Kazimierzu. Nie mogę odżałowac tamtych plenerów: ściany świeżego chmielu, piwowarzy domowi na telebimach w rynku, piwowarzy z pucharami na scenie, kolejka do degustacji próbek piwa domowego...

Też sobie pluję w brodę, że nie zmotywowałem uczestniczących piwowarów, żeby ktoś zabrał kamerę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 614
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2 i 3 października w Cieszynie przy okazji Brackiej Jesieni w jednym miejscu pojawi się przynajmniej kilkunastu piwowarów, może wykorzystamy to do nagrania ? Będę warzył wtedy pod namiotem portera, będzie degustacja porterów domowych, będziemy próbowac Koźlaka Dubeltowego w piwnicy Zamkowego - okazje do nagrania kilku fajnych linijek.

Ja mam nadzieję, że każdy z sobą kilka butelek własnego piwa przyniesie :) Będzie dobra okazja do pokazania różnorodności piw warzonych przez piwowarów domowych :)

 

Jeśli się zbiorę na odwagę to może coś nakręcę w domu przy okazji warzenia Alta lub Kolscha w przyszłym tygodniu, ale nie wiem czy się odważę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 i 3 października w Cieszynie przy okazji Brackiej Jesieni ...

Czyżby nieoficjalnie termin nadsyłania materiałów został przesunięty ? A jeśli tak to do kiedy ? Może Kopyr coś zadecyduje...

Ja wszystko dla Was. :beer: Także jeśli coś ciekawego ma być nagrane na giełdzie w Cieszynie, to spokojnie przesuniemy termin np. do 10-15 października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, żeby wpisały się osoby, które zamierzają coś jeszcze nagrać. Wg pawelka potrzebujemy jeszcze całkiem sporo materiału, więc zachęcam do mobilizacji.

 

Przeszła mi przez myśl taka idea, żeby premierę (względnie prapremierę) spotu zrobić na Jesiennych Spotkaniach Browarników, które odbędą się we Wrocławiu w dniach 21-22X. Pytanie czy jesteśmy się w stanie zmobilizować, żeby w ciągu tygodnia, pawelek3333 otrzymał resztę materiałów. Nie chcę tu nikogo przyciskać, ale sądzę, że jak ktoś chce nagrać, to jest to w stanie zrobić w ciągu tygodnia. Nie musi być koniecznie w trakcie warzenia, może być przed kompem, przy skrzynce z butelkami, podczas degustacji (byle nie po ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teskt JPD krążył w ostatni weekend w browarze w Cieszynie. Trafili na niego najważniejsi w GZ, m.in. presez Chris Barrow i wydaje mi się, że te kilka kartek zrobiło dobre, bo mocne wrażenie.

 

Nagraliśmy, ale to + wcześniejsze ciągle za mało, żeby fajnie wyszło.

Proponuję - z tego co wszyscy dotychczas nagraliśmy, zróbmy dobrą zajawkę. Wypuścimy gdzie trzeba, także na BA i jestem pewien że dostaniemy sporo nowego materiału.

Niestety nie sądzę, abyśmy wyrobili się na Spotkania Browarników we Wrocławiu, niestety.

 

P.S.

Mam nagrania 10 piwowarów + zbiorówkę - wysłać na CD czy jest FTP ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teskt JPD krążył w ostatni weekend w browarze w Cieszynie. Trafili na niego najważniejsi w GZ, m.in. presez Chris Barrow i wydaje mi się, że te kilka kartek zrobiło dobre, bo mocne wrażenie.

Ło ho ho. ;) Rozumiem, że największe wrażenie wywarło to, że chcą produkować więcej, taniej, ale zapominają o najważniejszym. :beer:

 

Nagraliśmy, ale to + wcześniejsze ciągle za mało, żeby fajnie wyszło.

To już pawelek3333 oceni. 19 osób to byłoby całkiem sporo, pod warunkiem, że każdy nagrał coś więcej niż "Jestem piwowarem domowym". Obawiam się, że gdybyśmy ogłosili na stronie BA, to raz, że będzie to bardzo długo trwało, a dwa nie wiem czy moglibyśmy każdemu zagwarantować wystąpienie w spocie. Można by wrzucić link do tematu na forum BA, a nuż ktoś chciałby coś dokręcić.

 

Niestety nie sądzę, abyśmy wyrobili się na Spotkania Browarników we Wrocławiu, niestety.

Konsultowałem to z pawelkiem no i chyba rzeczywiście jest za mało czasu. W wersji mission impossible termin nadsyłania ustalamy na 9.10, pawelek dostaje 5-7 dni. Nie wiem ile potrzebuje kompozytor - generalnie cudów nie potrzebujemy, tylko podkładu, który zepnie nam to w całość (2-3 dni). Ale nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak obecnie kompozytor pracuje, bo chyba nie kreśli na pięciolinii siedząc przy fortepianie. ;) Także minimalna szansa jest, ale chyba rzeczywiście mało realna. Z drugiej strony to byłoby mocne wejście.

Mam nagrania 10 piwowarów + zbiorówkę - wysłać na CD czy jest FTP ?

Napisz do pawelk3333 na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocku problem z kamerą ciągle jest. Muszę pożyczyć od mojego Taty i poprosić kogoś o nagranie podczas Szkółki, bo poprzednie się nie nadaje, a potem wezmę do domu i coś trzasnę. Szkółka prawdopodobnie 18.10.09. Nie spinajmy się tak, w końcu nie pali się z tą publikacją, dajmy każdemu jeszcze czas. Mi zależy na nagraniu, no ale kamery sobie nie zbuduję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocku problem z kamerą ciągle jest. Muszę pożyczyć od mojego Taty i poprosić kogoś o nagranie podczas Szkółki, bo poprzednie się nie nadaje, a potem wezmę do domu i coś trzasnę. Szkółka prawdopodobnie 18.10.09. Nie spinajmy się tak, w końcu nie pali się z tą publikacją, dajmy każdemu jeszcze czas. Mi zależy na nagraniu, no ale kamery sobie nie zbuduję ;)

No tak, tylko, że nas zima zastanie.

 

OK termin 20-21. października na premierę jest nierealny. To jaki jest realny 31. grudnia? 30 czerwca? Amerykańce nakręcili całość w jakieś 3 tygodnie, a my się pałujemy już 3 miesiące.

 

Dymiące kotły nie są takie ważne, ważniejsze jest żeby stanąć przed kamerą i powiedzieć dobitnie kilka zdań.

 

PS: Kamerę można pożyczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Kamerę można pożyczyć.

To pożycz ;)

Nie ma sprawy. Wpadnij do mnie, musisz tylko kupić taśmę, bo swoją już wysłałem do pawelka. W zasadzie w najbliższych dniach jestem non stop w Obornikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też nagrywać aparatem jeśli ma funkcję nagrywania. Nawet, jeśli kręci filmy tylko 30-sekundowe, to wystarczy do wypowiedzenia nawet dość długiej kwestii, a potem można nakręcić znowu 30 sek i znowu...

Nawet proste kompakty cyfrowe to mają, nie mówiąc o niektórych lustrzankach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobna sugestia jak nakręcić się samemu bez operatora:

-należy znaleźć kogoś kto pożyczy aparat z obracanym wyświetlaczem (często spotykane w popularnej marce na 'C'

-ustabilizować aparat

-wyświetlacz obrócić tak abyśmy go widzieli stojąc przed obiektywem

 

Tym sposobem poruszając się po planie widzimy gdzie się znajdujemy.

Plan w spocie z USA także najczęsciej był statyczny i bardzo fajnie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobna sugestia jak nakręcić się samemu bez operatora:

-należy znaleźć kogoś kto pożyczy aparat z obracanym wyświetlaczem (często spotykane w popularnej marce na 'C'

Na "S" też się da. :)

 

Tak właśnie robiłem. Miałem kilka scen z operatorem i mniej byłem z nich zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobna sugestia jak nakręcić się samemu bez operatora:

-należy znaleźć kogoś kto pożyczy aparat z obracanym wyświetlaczem (często spotykane w popularnej marce na 'C'

Na "S" też się da. :)

No nie wiem :rolleyes: Smiena była analogowa i nie miała wyświetlacza :) :)

A poważnie - Kopyrze, moją kwestię a mam nadzieję że pogoda dopisze, nakręcę w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poważnie - Kopyrze, moją kwestię a mam nadzieję że pogoda dopisze, nakręcę w weekend.

Fajnie. Nie mamy już jakiegoś strasznego ciśnienia, bo widać, że trochę to jeszcze potrwa, ale zachęcam pozostałych do wzięcia kamery w ręce i nakręcenia czegoś, bo w nieskończoność czekać nie będziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.