Skocz do zawartości
marekch2

A to piwo znacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Mi ostatnio rodzinka przywiozła z Zakopanego: Giewońciaka i Podhalańskie bo przecież lubię rzadkie i drogie piwa. Wrażenia smakowe jak po najgorszych lagerach. Nie dajcie się nabierać na takie piwa!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chamska flaszka z krótkim gwintem, jak wygrzebana w śmieciach, etykieta szarobura z bohomazem-diabełek i sięgający po kufel jeden z bieszczadzkich zakapiorów, gorsza niż od początkującego piwowara domowego. Na etykiecie że dla 4 stron piwa uwarzył Racibórz. Cena mocno zawyżona, ponad 5zł (bo oczywiście z kaucją). Drugi rodzaj to miodowe "Plaster miodu" jeszcze droższe.

Chcę mieć piwo związane z zespołem, to wolę Trooper'a, diabli wiedzą kto robił to kSU i czy KSU mialo jakiś wpływ na to piwo (Iron Maiden przynajmniej mieli).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do tego trooper ma całkiem spoko smak, a to pewnie zwykły lager z tego browaru który to robi tylko etykietę zmienili i zrobili limitowaną edycję...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I macie rację, tym piwem kolega chciał się pochwalić z urlopu z Bieszczad, jak wróci zapytam go w wrażenia smakowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak za 5 zylków to ciekawe kto był targetem, bo chyba nie punki? ;)

Punki od KSU dawno już porzucili tanie wina na rzecz lepszych jakościowo trunków i podejrzewam, że ten fakt popchnął producenta do wypuszczenia tego piwa. Gdyby nie moja pasja do dobrego piwa to pewno sam bym chciał spróbować piwa z etykietą przypominającą czasy młodości.

Wysłane z Nokii 3210 za pomocą kodów SMSowych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi