Skocz do zawartości

Jastrzębska Akcja Piwowarska


crocco

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na 14-tą w robocie. Jeżeli uda mi się przesunąć na 12- tą to wpadnę na chwilę. W każdym razie w pażdzierniku napewno pomogę przy ważeniu więc przydzielcie mi tam jakieś zadanie. :)))

Edytowane przez siwek-jas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek własnie będę warzył (jedyny wolny termin), jak się wyrobie postaram się przyjść(nie obiecuje na 100%) i wypić z wami jakiegoś browarka.

Do której tak mniej więcej będzie trwało spotkanie ?

Edytowane przez vinter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie w pażdzierniku napewno pomogę przy ważeniu więc przydzielcie mi tam jakieś zadanie. :)))

No cóż ,będziesz ważył a my będziemy warzyli :D .

 

Spotkanie jak się dobrze rozkręci może potrwać dłuuugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow ale was tu w tym jastrzębiu jest ;)

 

Czy byłby ktoś zainteresowany zakupem większej ilości słodu bezpośrednio w strzegomiu? Można by sporo oszczędzić przy większej ilości zamówień. Gdyby znalazła się odpowiednio duża liczba chętnych, jestem gotowy nawet pojechać i ewentualnie rozdzielić zakupy. Co wy na to?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witej Szymcio.

Uzupełnij profil i daj się poznać.

Akurat byliśmy po słody.

 

Zapraszamy na pokaz warzenia piwa do Parku Zdrojowego teraz w niedzielę na godzinę 14.00.

 

Zapraszamy na spotkania JAPu w sobotę 25 października do Gospody Bavaria. i na inne nasze spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie wiedziałem. Może znajdą się jeszcze jacyś chętni ;) Dzięki za zaproszenia, ale może być ciężko ze względu na brak czasu. A pokazy warzenia sam w wolnej chwili sobie organizuje ;) Ale fajnie, że coś takiego tu robicie :) Może kiedyś wpadnę :) A profil zaraz wypełnię.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy warzyć piwo na imprezie w Parku Zdrojowym.

 

http://jastrzebieonline.pl/news,6555,w-ten-weekend-festiwal-kulinarny-w-parku.html

 

Zapraszamy chcących pomóc jak i obserwatorów.

Uwarzone w niedzielę piwo zakapslujemy na październikowym warzeniu w pubie Bavaria a na spotkaniu listopadowym 28 listopada zdegustujemy je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.