Skocz do zawartości

Jastrzębska Akcja Piwowarska


crocco

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy do nas na ogród i na dobre piwka. Obecnie lejemy:

AMERICAN GRIZZLY - browar Wojkówka alk. 5.5%

BELGIAN BLOND ALE - br. BIRBANT alk. 6.9 % obj. ekstrakt 15,5 % IBU - 39

GIRO IMPERIAL INDIA PALE ALE - browar SPIRIFER alk. 7,4% ekstrakt 18,1% IBU – 72

Chlumecky Vit - pszeniczne - SUPER Piwko
Bakalar - Za Studena Chmeleny - jasny lager, alk. 5,2%
Litovel - premium

Już czekają Dwa Smoki - Pracownia Piwa

W butelkach PINTA - Imperium atakuje, Oto mata, A ja pale ale, Pierwsza pomoc, Hokus Pokus, Grodziskie, Atak chmielu, Sanrazja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że w piątek koło 18 moglibyśmy butelkować.Będę miał beczkę po porterówce 10l więc może poexperymentujemy i damy 10l słabisza na leżakowanie do beczki.Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[" Ale w piątek butelkujemy cienkusza więc możesz wpaść."]

 

 

No właśnie niestety nie moge,bo mój szef mógłby nie wykazać zrozumienia dla mojej pasji i podziękować mi za współpracę :/

Edytowane przez zorro0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że trzeba odwołać, do pt daleko więc może jeszcze nazbieramy ludzi

dla zainteresowanych: mam drożdże  Fermentum Mobile - FM13 Irlandzkie Ciemności (fiolka nie otworzona), wymienię na inne drożdże lub jakieś ciekawe piwka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie trzeba ,ale po frekwencji ostatnich spotkań widać,że zainteresowanie jest nikłe.Ja nie mogę przyjść.Jeśli ktoś chce się spotkać to Gospoda zawsze dla nas jest otwarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czerwcowe spotkanie w przygotowaniu mała niespodzianka dla uczestników kursu sensorycznego, więc trzeba się spotkać. Moja propozycja terminu: 26 czerwiec np. 18:00. Ale jeżeli wyznaczycie inny to się dostosuję.

Edytowane przez siwek-jas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spragnionych spotkania i dobrego piwka zapraszam w ten piątek wieczorem.Ja będę koło 20:00.Jest możliwość podpięcia Żytniej wędzonej Aipy z Nepomucena.

Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie trwania przerw w przygotowaniu zacieru lub kiedy warzy się nasza brzeczka proponuję zagrać w gierkę, którą znalazłem na czeskim (jak na Czechów przystało) portalu:

 

 http://www.hry.cz/pardal#p=home

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.