Skocz do zawartości

Jastrzębska Akcja Piwowarska


crocco

Rekomendowane odpowiedzi

Lista 13 osób:

1) Pepinek - czyli ja

2) Mietek

3) Crocco

4) Janek + 3

5) Zorro

6) Siwek-jas + 3

7) Andrzej

Piotrze, jeśli się nie mylę to Janek i Siwek-Jas to ta sama osoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to napisał Crocco to potwierdzam. Myślałem że Crocco dodatkowo od siebie zapisał innego Janka więc nie interweniowałem. Sorki za zamieszanie. Więc tak jak pisałem w poprzednim poście:

 

Siwek-jas + 4. (a pozycję: 4) Janek + 3 można usunąć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamy 10 osób:

1) Pepinek - czyli ja

2) Mietek

3) Crocco

4) Siwek-jas + 4

5) Zorro

6) Andrzej

 

Dziś będę potwierdzał ilość osób, trochę nas mało.

Jeżeli są jeszcze chętni to proszę o wpisanie się na listę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden kumpel mi ostatnio mówił, że nie wie, czy się pojawi, więc nie pisałem. Znając życie, to zgłosi się jutro

Czy jakieś ustalenia co do ilości piwa, jakie zabrać? Wstępnie przygotowałem 6 sztuk.

Dwie osoby mogę zabrać z Bzia. Arku, jak co, to daj znać, że jedziesz ze mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że koledzy jeszcze odpoczywają po spotkaniu :D .

Fajnie było.

Następna impreza w tym samym lokalu o tej samej godzinie w ostatni piątek września.

Spotkanie październikowe będzie powiązane z pokazem warzenia piwa. Szczegóły w temacie w późniejszym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziękuję za spotkanie i za pyszne piwka. Żałuję że tak szybko musiałem Was opuścić,ale jak trza wstać o 4.30 do roboty to sami rozumiecie. Bardzo chętnie znów wpadnę do Bavarii na następne imprezy :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zezwalam.

Reszta chyba też nie ma nic przeciwko.

 

Jakie piwo rzemieślnicze chcielibyśmy pić w naszym lokalu?

Trzeba nauczyć miejscowych dobrego smaku piw naszych browarów niekomercyjnych.

Pracownia Piwa i Pinta -piwa z tych browarów na początek. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atak Chmielu oczywiście.

Gdyby się udało, to kilka butelek z Browaru Perun

https://www.facebook...5109?fref=photo

Obiecali, że paleta na Górny Śląsk trafi w przyszłym tygodniu.

 

Fanpejdż powstanie, jak mnie głowa przestanie boleć ;)

 

https://www.facebook.com/JastrzebskaAkcjaPiwowarska

Zdjęcie na razie zastępcze. Może ktoś ma ciekawą grafikę/zdjęcie, do której ma prawa autorskie? Jeśli tak, to będę wdzięczny.

Edytowane przez Mietek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kran kranem, ale chyba nie wszystko da się w beczkach kupić. A i nie wiadomo jaki się tam ostanie ruch, My sami nie damy rady wszystkich beczek wypić (to stwierdzenie, proszę nie traktować tego jako wyzwania ;) )

Jak kto ma FB, to niech się zgłosi, nadam też uprawnienia.

Dla bezpieczeństwa dałem stronę od 18 roku życia. Po co mieć na głowie służby.

O rozpropagowanie tego też proszę, bo jednak FB ma większą "siłę rażenia" niż to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za dobre piwo i zabawę.

fanpage na FB to dobry pomysł.

Co do browarów dołożyłbym jeszcze Urse i Artezana.

Obawiam się że puki nie rozpropagujemy lokal, to będą butelki i ewentualnie jeden góra dwa krany, ekonomia jest nieugięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cro

Butelki to są w Świecie Alkoholi.

Potrzebny jest lokal z dobrym piwem na kranie a Bavaria ma takie możliwości i chęci.

 

Crocco , z tymi kramani to troszkę "śliska" sprawa, taka jak napisał Mietek wszystkiego sami nie wypijemy (ale można spróbować ;) ). W Jastrzębiu trzeba ludzi nauczyć i przyzwyczaić pić dobre piwo. Uważam,że na początek butelki to dobre rozwiązanie.

Edytowane przez vinter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i racja.

Jednak jak chcę kupić butelkę dobrego piwa i chcę mieć wybór to jadę do sklepu.Taniej i większy wybór.

Można zacząć z butelkami i nauczyć ludzi ,że tam jest dobre piwo.Restaurator jednak woli sprzedawać a nie tylko liczyć ,że ktoś przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się, że od dziś ludzie tam będą chodzić tłumami. Beczka to 100 piw.

Być może z czasem "zbudujemy" obrót. Choć "bezwładność" piwoszy jest duża. Widać to po Undergroundzie. Największy wybór piw w mieście, a większość siedzi przy butelkowym Lechu, Tyskim lub Żywcu. Na cały lokal może z 5 osób pije co innego. A często "podróże piwne" kończą się na Łomży Niepasteryzowanej.

Postaram się namawiać jak największe grono, ale wymaga to czasu i odrobiny pokory.

Na FB na razie mam 12 "polubień". Przyznam, że liczyłem na więcej. Jak już będzie wiadomo jakie nowości piwne się pojawią w lokalu, to mogę informować.

Edytowane przez Mietek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są kegi 30 litrowe jak i mniejsze. Mniejsze kegi (lub petainery ) zapewnią większy obrót smakami i spowoduje żądnego smaku piwosza do częstszego odwiedzenia lokalu.

Edytowane przez crocco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.