Skocz do zawartości

Jastrzębska Akcja Piwowarska


crocco

Rekomendowane odpowiedzi

Jest nas-piwowarów w Jastrzębiu -Zdroju i okolicach ponad trzydziestu.Zakładam ten wątek aby się poznać ,wymienić poglądami ,smakami,wspólnie wybrać się na zakupy piwowarskie jak i na piwo.

Wśród braci piwowarskiej mamy skarbnika PSPD,mamy zwycięzców konkursów. Myslę ,że dobrze byłoby się też na jesień spotkać przy kufelku swojego piwa.

Pozdrawiam

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nas-piwowarów w Jastrzębiu -Zdroju i okolicach ponad trzydziestu.Zakładam ten wątek aby się poznać ,wymienić poglądami ,smakami,wspólnie wybrać się na zakupy piwowarskie jak i na piwo.

Wśród braci piwowarskiej mamy skarbnika PSPD,mamy zwycięzców konkursów. Myslę ,że dobrze byłoby się też na jesień spotkać przy kufelku swojego piwa.

Pozdrawiam

Arek

 

Cześć

to bardzo dużo osób, chętnie się spotkam na piwie.

 

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę AREK, że działasz. No i bardzo dobrze. Życzę Wam powodzenia w działaniu.

Janku

Mówiłem, że tworzymy Frakcję Jastrzębską !!!

Ukryta opcja Jastrzębska i jeszcze skarbnik okazał się spiritus movens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma znajomy lokal i właściciela, który wpuści kogoś z własnym piwem niech się zgłosi.Na pewno damy właścicielowi zarobić choćby na zakąskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spotkanie zrobimy w październiku.We wrześniu za dużo imprez a i piwo niektórym dojrzeje.

Gdyby ktoś chciał robić większe zakupy możemy site zgadać i kupić hurtowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na spotkanie powinny też przyjść osoby, które myślą poważnie o piwowarstwie domowym, ale jeszcze nie warzyły piwa. Można by się umówić i zrobić jakiś pokaz warzenia w ramach wprowadzenia na dobry początek piwowarstwa. Ja tak miałem, a bez tego byłoby mi trudno rozpocząć samemu warzyć, za co jestem bardzo wdzięczny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze spotkanie zróbmy jako zapoznawcze, na drugim zróbmy pokaz warzenia, a na trzecim możemy zrobić kurs sensoryczny.

Jeżeli chodzi o lokal, to najprawdopodobniej załatwię, z tym że chcę żebyśmy oprócz picia naszego piwa, pokazów warzenia, mogli się również napić dobrego piwa z browarów rzemieślniczych.

Jeżeli mi się uda dogadać z właścicielem, to możemy mieć fajny lokal w Jastrzębiu.

 

Termin pierwszego spotkania proponuję w piątek 22 lub 29 sierpnia.

Wszystkich chętnych proszę o wpisy z podaniem terminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.