Skocz do zawartości
santa

[Sprzedam] Sprzedam kapslownicę GRIFO HD

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam kapslownicę GRIFO HD. Kupiona w grudniu 2013, w twojbrowar.pl. Okazało się, że nie mam zbytnio warunków lokalowych do używania takiej konstrukcji i wróciłem do kapslownicy ręcznej. Urządzenie w stanie prawie nowym, używane na kilku butelkach :).

W Gdańsku możliwy odbiór osobisty. Poza Gdańsk wysyłka wybranym środkiem przekazu :). Cena pewnie coś koło 130 zł, aczkolwiek jej wysokość pozostawiam ustalenia z zainteresowanym.

Edytowane przez santa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem niedzisiejszy i nie dorobiłem się jeszcze konta na Facebooku :(. Możesz wrzucić zajawkę, jeśli masz czas i/lub ochotę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli jeszcze jest to ja chętnie kupię, tylko liczę na jakiś upust cenowy bo na TB jest za 139 i odpadają mi koszty przesyłki :)

Edytowane przez Bzdzionek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kapslownica sprzedana. Wątek do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, tematy niektóre idą do (o)hyde, bzdury ale to nic, wiszą tam. Pytam czy da się temat usunąć, jak działa mechanizm programu? Np usunięcie konta jest kłopotliwe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie nawet nie sprawdzałem, czy mogę sam zamknąć temat. Piszę tak z przyzwyczajenia z innych forów :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Samemu można tylko zmienić nazwę tematu, dobra sprawa, korzystam. Dalej to albo usunięcie np takiego oftopiku jak moje teksty, kłódka lub pszeniesienie gdzieś tam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.