Skocz do zawartości
dori

04.08.2014 Bielsko-Biała - Kurs sensoryczny

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy piwowarów na kurs sensoryczny w Bielsku-Białej. Startujemy 04.08.2014 i wówczas ustalimy terminy kolejnych trzech spotkań.

Na kursie poznamy 20 różnych cech piwa, omówimy skąd biorą się w piwie i jak ewentualnie ich uniknąć. Do ćwiczeń posłużą nam zestawy firmy FlavourActiv.

Szczegóły znajdziecie na stronie www.piwowarzy.tustela.pl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W jakich to będzie godzinach? Nie wiem jak wytłumaczę szefowi dokąd i po co jadę ;)

edit:

a, jest informacja - przegapiłem

18:00 - 20:00

Edytowane przez alechanted

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde gdyby to nie było od razu po Woodstocku... Bo w takim stanie to raczej nie ma sensu. :P No nic następnym razem. Powodzenia wszystkim! :beer:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktoś zamiar wybierać się z okolic Katowic?

Ja mam, jeżeli się zdecyduję, tyle, że będe jechał pociągiem, a pewnie nie o to chodzi ;)

Żeby się zdecydować, to muszę wiedzieć, czy następne też będą po godzinach mojej pracy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam jeszcze na 3 ostanie wpłaty osób, które wstępnie zarezerwowały miejsce, jeszcze jedno miejsce jest do obsadzenia i kończymy zapisy. To szkolenie będzie pierwszym, testowym i dlatego w bardzo promocyjnej cenie, jeśli formuła się sprawdzi i będzie zainteresowanie to zrobimy kolejne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miejsc brak, a na liście rezerwowej 10 osób :) Dziś zakupiłam 96 kieliszków do wina, szklaneczki do wody, kolby do sporządzania roztworów, tace barmańskie. Przygotowuję materiały szkoleniowe, chciałabym aby wszystko wypadło profesjonalnie :)

Jeśli wszystko pójdzie OK, to kolejna edycja już niebawem! Kto chętny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi