Skocz do zawartości
amorph

[Giełda] Oddam butelki woj. lubelskie

Rekomendowane odpowiedzi

Co miesiąc zbiera mi sie cała masa butelek, których nie moge wykorzystać do kapslowania (butelki z niskim kołnierzem i gwintowane). Są to głównie browary rzemieślnicze, carlsbergi, jakieś argusy kupione do spróbowania. Jak ktoś z Lublina, Chełma, Zamościa albo okolic tych miast ma ochotę to chętnie oddam wszystkie butelki. Dowóz gratis! Będzie tego z 50-60 sztuk. Brązowe, zielone, przezroczyste z brytyjskich piw (dobre do oceny klarowania piwa i barwy). Zwykle butelki pluczę przed wyniesieniem do piwnicy żeby nic się tam nie zalęgło więc są wolne od pleśni w środku.

l_123924962607db0DSCN8150.jpg

l_123925085e24880DSCN8151.jpg

Sposób dostawy: Odbiór osobisty

Koszt dostawy: 0

Stan: używany

Oceń stan: bdb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też miałem, ale nie było chętnych i poszły do kontenera, choć były odetykietowane i umyte. Zostawiłem tylko zwrotne. Może kiedyś zwrócę. Tobie też to radzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też miałem, ale nie było chętnych i poszły do kontenera, choć były odetykietowane i umyte. Zostawiłem tylko zwrotne. Może kiedyś zwrócę. Tobie też to radzę.

Pewnie na tym się skończy. Na razie jeść nie wołają :-). Jeszcze miesiąc temu nie wiedziałem skąd wziąć butelki a teraz mam aż za dużo. Tych, które mi odpowiadają też :P. Popatrze za jakimś skupem surowców to od razu oddam pare kg puszek, kilkadziesiat kg makulatury. Jakoś nie mam serca wyrzucać wszystkiego do kontenera skoro już jakąś segregacje mam zrobioną. Taki już jestem eko :-).

Kufelek się odnalazł :-)? Może wiesz czy któreś z tych na zdjęciu po usunięciu etykiet moge oddać jako koncernówki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak. Grunt, że wiem gdzie jest :D

Chyba tylko ta Pils Manufaktury wygląda na taką co ją automat Kauflanda łyknie. Ja akurat mam kapslownicę co kapsluje zarówno z krótkim kołnierzem, gwintem jak i całkiem dziwaczne butelki nie łamiąc. Mnie się uzbierało 5 kontenerów różnych + 3 które używam, więc musiałem się części pozbyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja też zbędę butelki! Karton grubościennych NRW, karton cienkościennych, karton typu amber i małych różne rodzaje 2 kartony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim przypadku nieaktualne. Dziś część poszło w kontener, jutro reszta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi