Skocz do zawartości

16 sierpnia 2014 - Kłodzko: spotkanie piwowarów, Forum Tradycji i IIKKPD


Bączek

Rekomendowane odpowiedzi

Piwne gotowanie? Ja chyba muszę zacząć pobierać jakieś opłaty za popularyzację - kogo nie zaproszę na FDP, to zaraz na wszystkie inne imprezy jeżdżą :smilies:;)

 

Oprócz prowizji ich występy powinny być opatrzone sygnaturą "Przetestowane na FDP" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Piwowarzy - jesteście zalogowani w Willi Zacisze w Kłodzku: http://www.klodzko-zacisze.pl/

Niektórzy już tam byli :)

Doba hotelowa rozpoczyna się o 14.00.

W recepcji należy podać swój nick forumowy i na tej podstawie dostaniecie klucze do Waszych pokoi.

Na terenie imprezy będą przygotowane namioty ze stołami, krzesłami na potrzeby degustacji (dla publiki) jak i również integracji (piwowarów).

Negocjujemy jeszcze promocyjne ceny z lokalnymi przewoźnikami (typu van 6 miejsc), mogą się przydać, żeby nie obciążać zbytnio nóg i innych członków.

Edytowane przez Bączek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za liczne przybycie, mnóstwo dobrego piwa, fajne rozmowy i zabawę!

Kilka fotek ode mnie, jakbyście mieli ochotę to podeślijcie też swoje zdjęcia - przydadzą się nam do naszych galerii/archiwum. :)

post-1292-0-49541800-1408353478_thumb.jpg

post-1292-0-55120900-1408353483_thumb.jpg

post-1292-0-16634500-1408353489_thumb.jpg

post-1292-0-19674700-1408353495_thumb.jpg

post-1292-0-23865300-1408353502_thumb.jpg

post-1292-0-64391600-1408353507_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po powrocie okazało się, że jestem posiadaczem czarnego/granatowego parasola z drewnianą rączką - ktoś się przyznaje do własności?

 

to chyba nasz bo przyszłam z parasolem a wróciłam bez parasola :))

 

Dzięki kolejny raz organizatorom za super imprezę i miłą atmosferę. Hubertowi za przygarnięcie nas i możliwość pograsowania w jego ogródku:) też zrobiłyśmy z Marysią trochę fotek.

Edytowane przez syja77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za serdeczne przyjęcie, organizatorzy stanęli na wysokości zadania, a poprzeczka coraz wyżej. Również w hotelu nomen omen "Zacisze", choć nikt się nie spodziewał hiszpańskiej inkwizycji, warunki były dobre. Nieprawdą jest że nad łóżkami dach przeciekał, szczególnie że prawie wcale nie padało. :)

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.