Skocz do zawartości

Konferencje na Skype -pomysły, sugestie, propozycje?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 303
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Makaron, czy tak jak poprzednio udało Ci się nagrać konferencję i mógłbyś to udostępnić ? Nie mogłem być przez cały czas a chetnie posłuchał bym o czym jeszcze była mowa.

A tak w ogóle to ze swojej strony polecam takie spotkania każdemu początkującemu ( i nie tylko ) piwowarowi. Dziwi mnie tak małe zainteresowanie, bo to naprawdę SUPER sprawa. Wiadomo że czytanie forum i szukanie na nim odpowiedzi to podstawa zdobywania wiedzy ale możliwość sprecyzowania swoich własnych pytań pod kątem konkretnych piwowarskich problemów i pogadania o tym na żywo jest po prostu jest świetna. Informacje o :( leją się hektolitrami ;)

Jeśli tylko będzie kolejna konferencja to na pewno postaram się dołaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem tylko potrzebuje kilku godzin wolnego czasu by to poukładać i wyciąć ciszę i rzeczy typu halo halo... słyszycie mnie itd. ;) no i końcowe rozmowy z markiem, które były już czysto towarzyskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Generalnie naszą prywatną pogawedkę tez możesz wyciąć ;)

Proponowny następny temat: wysładzanie - jak trafić w przewidywaną objetość i blg. Sposoby pomiaru blg goracej brzeczki.

Wiem że to podstawy ale moze się przyda nowym piwowarom o ile jacyś dołączą do konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie uważam, że ustalimy raz w miesiącu stałą datę, tak aby każdy mógł zaplanować uczestnictwo dużo wcześniej. Makaron w rozmowie ze mną zaproponował info na głównej stronie i tak też się stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie spotkania w weekendy mogą się bardziej sprawdzić niż w środku tygodnia. To nie reguła ale ostatnio po kilku podejściach ostatecznie wypaliła sobota... Proponuje też wcześniej zaczynać około 17-18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie uważam, że ustalimy raz w miesiącu stałą datę, tak aby każdy mógł zaplanować uczestnictwo dużo wcześniej. Makaron w rozmowie ze mną zaproponował info na głównej stronie i tak też się stanie.

A czy dałoby się pozatym stworzyć ankietę z zapytaniem kiedy tobie by taka konferencja najbardziej pasowała? Może w ten sposób ustalimy stałą datę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w ten sposób ustalimy stałą datę.

Obawiam się, że się to nie uda. Raczej obstaję przy narzuconej określonej godzinie. Forum jest najwięcej odwiedzane w godzinach południowych oraz wieczornych, więc wnioskuję, że wtedy najwięcej mamy czasu :)

 

Zerknijcie na wykres częstotliwości odwiedzin piwo.org i dlatego wnioskuję między 20 a 22 (staram się być obiektywny - to nie są dla mnie najlepsze godziny :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Najwyższy czas odświeżyć temat. Co proponujecie? Jakie tematy by was interesowały?

Ja z mojej strony proponuje jak zwykle małe co nieco o piwach brytyjskich. Tym razem opracuję jeden styl BJCP i opiszę od początku do końca jak takie piwo uwarzyć. Czy ktoś chętny jest na przygotowanie czegoś również?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś chętny do konferencji w przyszłym tygodniu? Jeśli tak to proszę proszę o podanie dnia i godziny, a na pewno jakoś się spotkamy. Z mojej strony proponuję temat "sprzętowy" , a konkretniej "Wykorzystanie kegów w browarze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko uporam się z problemami z netem to chętnie się dołączę. Dzień tygodnia dla mnie nie ma znaczenia (z wyjątkiem weekendu), a jeśli chodzi o godzinę to dla mnie im później tym lepiej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko proszę nagrywajcie bo z kolei dla mnie im później tym gorzej ;)

Nagrałem tylko potrzebuje kilku godzin wolnego czasu by to poukładać i wyciąć ciszę i rzeczy typu halo halo... słyszycie mnie itd. ;) no i końcowe rozmowy z markiem, które były już czysto towarzyskie.

do Makaron: Czy masz już może poprzedni zapis ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko proszę nagrywajcie bo z kolei dla mnie im później tym gorzej ;)
Nagrałem tylko potrzebuje kilku godzin wolnego czasu by to poukładać i wyciąć ciszę i rzeczy typu halo halo... słyszycie mnie itd. ;) no i końcowe rozmowy z markiem, które były już czysto towarzyskie.

do Makaron: Czy masz już może poprzedni zapis ?

Mam ale w uk, teraz jestem w polsce, i kompletnie zapomnialem o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to konkretnie czwartek godz. 21.00

Dokładnie ! Kto ma dobre łącze i przyjmie konferencję na siebie ? Ja niestety nie dam rady. Będę, ale mam problemy z siecią i może się to skończyć porażką. Jak tylko zgłosi nam się gospodarz, wpiszę odpowiedni wątek na forum i na głównej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.