Skocz do zawartości

Konferencje na Skype -pomysły, sugestie, propozycje?


Rekomendowane odpowiedzi

Coder nie było Ciebie słychać' date=' ale jak nas słyszałeś? Rwało czy słyszałeś normalnie?[/quote']

Słyszalność była bardzo przyzwoita, tylko ten mikrofon wbudowany w laptop coś nie działa najlepiej, muszę dokupić jakiś zewnętrzny.

U mnie w lapku też mikrofon do bani, cichy właśnie (przesłuchałem materiał) , używam do Skype słuchawki BT (na co dzień do komórki) sprawdza się dobrze mogę chodzić po mieszkaniu i rozmawiać.

 

PS. Kiedy następna konferencja (chciałem coś wtrącić do nagranego materiału podczas odsłuchiwania :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 303
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co byście powiedzieli na spotkanie w najbliższą środę o godzinie 21. Tematy: piwo pszenne, praca w brytyjskim browarze rzemieślniczym. Trzeba byłoby przygotować serię pytań które bym podesłał kolędzie za wcześniej by mial czas sie w nimi zapoznać. Fajnie jakby dori mogla w jakimś momencie dołączyć i opowiedzieć nam o piwach pszennych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byście powiedzieli na spotkanie w najbliższą środę o godzinie 21. Tematy: piwo pszenne, praca w brytyjskim browarze rzemieślniczym. Trzeba byłoby przygotować serię pytań które bym podesłał kolędzie za wcześniej by mial czas sie w nimi zapoznać. Fajnie jakby dori mogla w jakimś momencie dołączyć i opowiedzieć nam o piwach pszennych

Z powodu braku zainteresowania tematem, nie zawracałem głowy koledze. Więc jeśli ma się odbyć konferencja zostaje jedynie temat pszenicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jeżeli by tak zostało jak pisze Makaron to czy można by temat piw pszenicznych połączyć z tematem proponowanym przez Jejskiego "sprzęt i logistyka jego wykorzystania we warzeniu domowym" ? Były by to już wtedy dwa tematy. Myślę że mogą się zrobić całkiem obszerne. Całość można by potraktować jako spotkanie dla początkujących pod przewodnictwem doświadczonych piwowarów. I najważniejsza rzecz :) Jako że sam zaproponowałem temat weizenów mam prośbę o przełożenie terminu na każdy inny dzień tego tygodnia tylko nie środa 26.08.2009. Głupio by mi było nie stawić się na skype a są spore szanse że nie dam wtedy rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby dori mogla w jakimś momencie dołączyć i opowiedzieć nam o piwach pszennych

Ekspertem nie jestem, ale początkującym mogłabym pomóc. Niestety nie wiem czy dam radę :) Trochę się pochorowałam, a poza tym ze względu na dziecko, które zasypia raczej późno, ciężko umawiać mi się na konkretną godzinę. Jeśli konferencja się odbędzie postaram się wziąć udział, ale obiecać na 100% nic nie mogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekspertem nie jestem, ale początkującym mogłabym pomóc. Niestety nie wiem czy dam radę :) Trochę się pochorowałam, a poza tym ze względu na dziecko, które zasypia raczej późno, ciężko umawiać mi się na konkretną godzinę. Jeśli konferencja się odbędzie postaram się wziąć udział, ale obiecać na 100% nic nie mogę...

Dlatego miałem chytry plan, że zaczniemy gadać ogólnie, a pod koniec już z tobą przemielić temat pszenicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy w tym tygodniu ma ktoś ochotę pogadać luźno o piwowarstwie, czyli bez konkretnego tematu ale oczywiście o tym co nas najbardziej interesuje? Zwłaszcza proszę o odwagę i udział osoby z mniejszym doświadczeniem piwowarskim, a wyjadaczy o uczestnictwo :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie optował bym z a piątkiem, ale nie mam jeszcze rozpiski z pracy, a szykują się mistrzostwa europy. Jestem za środą ale po 22.00, może jeśli to dojdzie do skutku w tym terminie, a będzie pomysł że spotkanie odbędzie się wcześniej, to może ktoś poprowadzi spotkanie ? Może jednak zrobimy dwa spotkania ? Środa piątek? Są jeszcze jacyś chętni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są spore problemy ze zgraniem się na kolejną konferencję :tort: . Proponowane terminy to z reguły środek tygodnia. Czy w weekend nie było by nam łatwiej ? Może to jest klucz do tego żeby się wreszcie udało. Może też o wcześniej porze bardziej by zainteresowanym pasowało.... ? Zatem....

 

Jest ktoś chętny na konferencję w sobotę lub niedzielę ?

 

Co prawda w najbliższy weekend sporo z ludzi z forum pewnie będzie w Cieszynie ale przecież nie wszyscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższa Sobota godzina 19.00. Czekam na propozycje tematu konferencji. Jak nie bedzie propozycji to bedzie kontynuacją tematu piw brytyjskich z elementami poprawnej fermentacji (przygotowanie drożdży płynnych, startery, jak zaoszczędzić na drożdżach płynnych.) W części pierwszej a jak zostanie troche czasu pogadamy na temat naszych rozwiązań technicznych podczas warzenia i fermentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.