Skocz do zawartości

Konferencje na Skype -pomysły, sugestie, propozycje?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 303
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć.

 

Ja będe tylko pod warunkiem że uda mi sie wrócić z II zmiany na czas, oraz jako słuchający bo mikrofonu nie posiadam ....

Ja jeszcze też nie, jeśli się nie dorobię do czwartku to będę nadawał z komórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, wypadł mi jutro wyjazd do Gdańska (może wpadnę przy okazji do Balitica po słód ;-), jeśli będę miał neta w hotelu to wezmę udział w piwnej telekonferencji, jak nie to do następnego razu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zaznaczyć wszystkie osoby jaki mają brać udział, kliknąć prawym i wybrać utwórz konwersację. Robi to jedna osoba a reszta akceptuje zaproszenia. Można też zapisać grupę, żeby nie tworzyć za każdym razem od początku.

Faktycznie tak też działa ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem i spróbowałem. W takim razie proszę wszystkich o punktualne odbieranie :) W przeciwnym wypadku, z tego co udało mi się wy testować, inicjujący konferencję będzie słyszał dość długo sygnał wybierania do osób których nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie będzie nagrania z rozmowy. Program pociął mi rozmowę po każdym dołączonym uczestniku, zatem mam pełno krótkich kawałków i nie wiem gdzie co się zaczyna, a gdzie kończy. Następnym razem znajde coś co nagra całość w 1 kawałku.

 

Pozatym niestety wyszły problemy wynikające z jakości łącza poszczególnych uczestników. Ale generalnie przez ostatnią godzinę jakość była super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem trochę problemów technicznych, nastepnym razem lepiej się przygotuję.

 

Mam pytanie co do działania skype - żeby zrobić konferencję, Makaron musi byc na linii? Myślę o czymś bardziej w stylu IRC - jak ktoś ma czas wieczorem, to sprawdza, czy ktoś siedzi na kanale i gadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jedna osoba może tworzyć konferencje, czyli wymagany jest gospodarz, który dołącza nowych uczestników.

 

Przecież widać status użytkowników skype, zawsze można sobie zorganizować mini konferencje :)

 

Coder nie było Ciebie słychać, ale jak nas słyszałeś? Rwało czy słyszałeś normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.