Skocz do zawartości

Konferencje na Skype -pomysły, sugestie, propozycje?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 303
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy są chętni w uczestniczeniu w konferencji na Skype w najbliższy czwartek o godzinie 21:30?

A co to znaczy? Ta konferencja mianowicie? Pijemy piwko i gadamy, czy jest jakiś temat przewodni.

Pytam z ciekawości, bo skypa nie używałem z 3 lata, to nawet nie wiem czy ta wersja którą mam obsługuje konferencje i czy mi konta nie zlikwidowali. :) Ale jakby miało wyjść jakieś ciekawe spotkanie, to mogę zainstalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile osób może się podłączyć ?

Też używałem skype ze dwa lata temu.

W 5 osób próbowałem , koniecznie trzeba wyznaczyć przewodniczącego konferencji udzielającego głosu poszczególnym rozmówcom inaczej może być ciężko :) można zgłaszać prośbę o głos np. poprzez pisanie w komunikatorze tekstowym. Reasumując im większa liczba osób tym większa wymagana dyscyplina. Jak będzie jakiś ciekawy temat chętnie posłucham a może coś dorzucę od siebie. Za pomysł + do reputacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile osób może się podłączyć ?

Też używałem skype ze dwa lata temu.

W 5 osób próbowałem ' date=' koniecznie trzeba wyznaczyć przewodniczącego konferencji udzielającego głosu poszczególnym rozmówcom inaczej może być ciężko :) można zgłaszać prośbę o głos np. poprzez pisanie w komunikatorze tekstowym. Reasumując im większa liczba osób tym większa wymagana dyscyplina. Jak będzie jakiś ciekawy temat chętnie posłucham a może coś dorzucę od siebie. Za pomysł + do reputacji.[/quote']

Przy takich ograniczeniach to chyba będzie przerost formy nad treścią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używanie czatu w grupach Czat grupowy w Skype umożliwia rozmowę nawet ze 100 osobami.
Rozmowy konferencyjne

 

Rozmowy konferencyjne z 25 osobami jednocześnie. Prowadź bezpłatne rozmowy konferencyjne z użytkownikami Skype oraz innymi osobami, używającymi telefonów stacjonarnych i komórkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile osób może się podłączyć ?

Też używałem skype ze dwa lata temu.

W 5 osób próbowałem ' date=' koniecznie trzeba wyznaczyć przewodniczącego konferencji udzielającego głosu poszczególnym rozmówcom inaczej może być ciężko :) można zgłaszać prośbę o głos np. poprzez pisanie w komunikatorze tekstowym. Reasumując im większa liczba osób tym większa wymagana dyscyplina. Jak będzie jakiś ciekawy temat chętnie posłucham a może coś dorzucę od siebie. Za pomysł + do reputacji.[/quote']

Przy takich ograniczeniach to chyba będzie przerost formy nad treścią.

Jeżeli będzie duża kultura to da radę, ale raczej jeden mówiący reszta słucha - będą testy, wyjdzie w praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arkadiuszmakarenko

adanjan

mark33brow

bieloczysko

jejski

Już wszyscy ? Chyba nie.

Oczywiście elroyski :)

 

aktualna lista:

 

arkadiuszmakarenko

adanjan

mark33brow

bieloczysko

jejski

elroyski

 

ps: pamiętajmy żeby sprawdzić na echo123 czy wszystko w porządku z ustawieniami. Szkoda, żeby komuś nagle coś przestało działać.

Jak wszystko pójdzie dobrze, to wrzucimy newsa na głównej stronie o akcji :) Jak nie pójdzie - też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dodaję Wasze kontakty do skype żeby później nie było problemów. Zalecam zrobić to wcześniej, a nie w trakcie rozmowy. Jak już Erloy wspomniał

ps: pamiętajmy żeby sprawdzić na echo123 czy wszystko w porządku z ustawieniami.

DOMAGAM! się używania słuchawek, bo echo może być zabójczo zakłócające rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.