Skocz do zawartości

Może jakieś małe spotkanie?


dori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i też po spotkaniu. Ekipa była super: Gabi z Bogdanem, Ignac z Danusią, Pako był som (wloz na łepka), Dori z Januszem (nasz grilowy ) i z Oliwką oraz cało moja familia.

Jak zwykle taka nuda ;) tylko piwo i piwo. :D Do piwa były super przekąski Bogdana (najlepszy był ślimok :D). Gabi też zadbała co by do zatrucia nie doszło i częstowała Farmaceutką. No i po tej ilości różnej zatrucia nie było.

Z piw zapamiętałem pilsa Ignaca oraz dry i pale ale Dori. Oczywiście wszystkie były bardzo smaczne, tylko zapamiętać nie można.

Dzięki bardzo za udane spotkanie oraz spodnie (podziękuj Oliwce) i do następnego spotkania.

 

A i była pewna nowość - zwiedzanie browaru. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam w całej rozciągłości to co napisał Pieron ;) ;)

Spotkanie było super :D , jak to zwykle u Dori :)

Dziękuję wszystkim za miłą atmosferę oraz za wspaniale zastawiony stół :D

 

Szczególne podziękowanie dla Pierona i jego żony za bezpieczne dowiezienie mnie tam i z powrotem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za przybycie i miłą atmosferę :D Mam nadzieję, że będziemy się częściej spotykać ;)

 

A i była pewna nowość - zwiedzanie browaru

Do nowości należy też zaliczyć degustację prawie trzyletniego kwasa :D To była specjalna degustacja dla tych szczęśliwców, którym się kwas nigdy nie przytrafił i nie wiedzieli jak smakuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nowości należy też zaliczyć degustację prawie trzyletniego kwasa ;) To była specjalna degustacja dla tych szczęśliwców, którym się kwas nigdy nie przytrafił i nie wiedzieli jak smakuje :D

Muszę przyznać, że kwas był bardzo klarowny i smakował jak Riesling ;) ;) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie bardzo udane. Miłe przyjęcie przez gospodarzy, świetne towarzystwo. Tylko (jak napisał już Pieron) nuda, nuda. :D Tylko piwo, polędwiczki (brawo Janusz), ślimoki, piwo, lekarstwa, nuda, piwo. Pamiętałem smaki świetnych piw Pierona, Pako, Gabi do czasu, aż w Dori znowu odezwał się barbarzyńca :D Piwa uCiesznego browaru powodują reset. Dzięki za świetny wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również wszystkim dziękujemy za miłe spotkanie. Szczególne podziękowania dla gospodarzy - dori i Janusza.

 

aż w Dori znowu odezwał się barbarzyńca

Małe i na dodatek wredne ;):D , ale i tak ją lubimy ;) .

 

Ps

Bogdan pilnie "odrabia" zadanie domowe :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co mam napisać? Napiszę krótko i na temat - szkoda, że mnie z Wami nie było. Ale byłem we Wrocławiu i też było miło i sympatycznie. Niestety wcześniej byłem umówiony, ale nic straconego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nowości należy też zaliczyć degustację prawie trzyletniego kwasa :D To była specjalna degustacja dla tych szczęśliwców, którym się kwas nigdy nie przytrafił i nie wiedzieli jak smakuje ;)

Ja wiedziałem i wiem że to delikatny kwas. Na potwierdzenie tego wypiłem w całości.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hee, jo w czerwcowy weekend to w piątek jada na giełda do Żywca (wszystko wskazuje że cugiem), w sobota rano do budy (egzaminy) a później do teściowej na imieniny - musza yno wyjść jako tako, bo w niedziela planuja wyskoczyć do Cieszyna na piwo.

Ten weekend też był małym maratonem, ale udało się zaliczyć wszystko.

Szkoda że wczoraj nie miałem możliwości poczęstować piwem czekoladowym z minibrowaru katowickiego Spiż. Piwo rewelacyjne i cieszę się że takie ostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hee, jo w czerwcowy weekend to w piątek jada na giełda do Żywca (wszystko wskazuje że cugiem), w sobota rano do budy (egzaminy) a później do teściowej na imieniny - musza yno wyjść jako tako, bo w niedziela planuja wyskoczyć do Cieszyna na piwo.

Ten weekend też był małym maratonem, ale udało się zaliczyć wszystko.

Szkoda że wczoraj nie miałem możliwości poczęstować piwem czekoladowym z minibrowaru katowickiego Spiż. Piwo rewelacyjne i cieszę się że takie ostało.

Pieron, a mierzyłeś sobie ciśnienie po takim weekendzie? Znowu Ci się oberwie od lekarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hee, jo w czerwcowy weekend to w piątek jada na giełda do Żywca (wszystko wskazuje że cugiem)

Tego cuga to sprawdź czy na 100% pojedzie, bo ja w sobotę do Wrocławia miałem jechać pociągiem i nie dałem rady w Cz-wie kupić biletu i mieć pewności odjazdu - jakaś straszna masakra na kolei.

Musiałem jechać autem co wykluczyło mnie z dzisiejszej dalszej degustacji :beer:

 

Edit: próbowałem czekoladowego w Spiżu Wrocław i wydaje mi się, że w "karmelowym" aka. "czekoladowym" jest stosowany słodzik :o

Edytowane przez admiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieron, a mierzyłeś sobie ciśnienie po takim weekendzie? Znowu Ci się oberwie od lekarki.

Oberwać to i tak mi się oberwie.

 

Tego cuga to sprawdź czy na 100% pojedzie, bo ja w sobotę do Wrocławia miałem jechać pociągiem i nie dałem rady w Cz-wie kupić biletu i mieć pewności odjazdu - jakaś straszna masakra na kolei.

Dzięki, będę miał na uwadze, choć może sytuacja się poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie tylko w Wyłudkach wczoraj degustowano, w Pogwizdowie też odbyło się małe spotkanie piwowarskie :) Tak na prawdę to chyba nawet wcale nie takie małe, bo w porywach do 12 osób. Dzięki wszystkim za miłą atmosferę, super piwa i inne specjały :)

Do kolejnego miłego spotkania ;);):beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dori dziękujemy za wczorajsze spotkanie ;)

Atmosfera ,piwa i jedzenie były naprawdę super ;) ;)

Kocham takie imprezy i szkoda tylko, że musiałem wcześniej wracać.

Jeszcze raz dzięki za zaproszenie .

 

ps.: Tylko Janusza trochę mi żal, bo był przykuty łańcuchem do grilla :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.