Skocz do zawartości

Może jakieś małe spotkanie?


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby komuś nudziło się w nadchodzącą sobotę (01.08.2009) to ekipa uCiesznego Browarku zaprasza do siebie na grilla i degustację piwa :). Mile widziani starzy znajomi jak i nowi piwowarzy chcący pogawędzić o piwie przy piwie :)

Adres chętnym podam na PW.

Zapraszamy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć :)

 

Chyba się skuszę' date=' od tak dawna się wybieram że nawet nie pamiętam :)[/quote']

Zapraszam serdecznie :)

kurde, kurde ...... kurde ..... w sobotę ... kurde ....... mówicie .... kurde .....

choroba :)

chyba nie dam rady :)

szajseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee .........................

 

jak coś to o której zaczynacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! skoro zapraszasz nowych to ja bym się z chęcią w takie zacne grono wkręcił (bo z Krk niedaleko) i posłuchał na żywo moich niedoścignionych mistrzów piwowarstwa...

 

ale nie dam rady - wczoraj minął nam (mi i mojej drogiej współ-piwowarce) termin "wysiadywania jajka" i się już nie ruszamy nigdzie - chyba, że do szpitala :)

 

miłej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! skoro zapraszasz nowych to ja bym się z chęcią w takie zacne grono wkręcił (bo z Krk niedaleko) i posłuchał na żywo moich niedoścignionych mistrzów piwowarstwa...

 

ale nie dam rady - wczoraj minął nam (mi i mojej drogiej współ-piwowarce) termin "wysiadywania jajka" i się już nie ruszamy nigdzie - chyba, że do szpitala :beer:

 

miłej zabawy

Dzięki ;)

Czekamy z niecierpliwością na nową piwowarkę bądź piwowara :) Pochwal się jak przyjdzie na świat.

 

 

Jutro grilla odpalamy około 16.30 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po bardzo udanym spotkaniu.

Podziękowania Dori za super gościnę. Same specjały domowe na stole, mowa nie tylko o piwie domowym. A na stole stały i popijane były zacne trunki Dori, Weny, Marka33, Bieloka, Pako1. Jako, że woziłem Mistrza trza było zaprzestać konsumpcji zacnych trunków i raczyć się wodą (jak zwierz).

Na miejscu wypiliśmy zdrowie :beer: Kopyra ;)

Dzięki za spotkanie i byle do kolejnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuje zacnym Gospodarzom za gościne, a gościom za miłe towarzystwo. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Do następnego spotkania. JK

Dziękuję "Zwierzakowi" za transport.

Edytowane przez wena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo :)

 

I ja napisze kilka słów - spotkanie bardzo, bardzo udane!

Okolica spokojna, komary dały nam żyć, piwa przeróżnego się wczoraj napiłem niemal do pełna :)

Pogaduchy o piwie :), o wędzeniu i dupie maryny się odbyły :) :)

Pieron twardy był, pił tylko próbki (i wodę) jak i Pako, my z Markiem stwierdziliśmy ze zostajemy na poranną kawę :)

 

Jeszcze raz dziękuję Dori i Januszowi za ugoszczenie i wszystkim przybyłym za super spędzony wieczór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo :)

 

I ja napisze kilka słów - spotkanie bardzo, bardzo udane!

Okolica spokojna, komary dały nam żyć, piwa przeróżnego się wczoraj napiłem niemal do pełna :)

Pogaduchy o piwie :), o wędzeniu i dupie maryny się odbyły :) :)

Pieron twardy był, pił tylko próbki (i wodę) jak i Pako, my z Markiem stwierdziliśmy ze zostajemy na poranną kawę :)

 

Jeszcze raz dziękuję Dori i Januszowi za ugoszczenie i wszystkim przybyłym za super spędzony wieczór :)

Zazdroszczę Wam strasznie :) Tym bardziej, że u Weny poznałem parę osób, i są to przesympatyczni ludzie :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Wam strasznie :)

To czemu Cię Chłopie z nami nie było???

Następnym razem proszę stawić się na spotkanie!!! :)

 

Muszę powiedzieć, że z mojego punktu widzenia spotkanie bardzo udane :) Mili goście, sympatyczna atmosfera, super piwo, kiełbasa, ogórki, chlebek, ser, ciasto.... :) Dziękujemy wszystkim za miły wieczór, a niektórym za miły poranek :)

Do następnego razu :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.