Skocz do zawartości

22-24.08.2014 - III Zlot piwowarów domowych i rzemieślniczych w Dolinie Baryczy


jacer

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o ciemne piwo, czy chodziło o to które na początku imprezy podpięte było do mojej schładzarki?

to był zdaje się szwarc - chodzi o to które było na kranie skrajnie po prawej podpięte trochę później

Edytowane przez cml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dziękujemy za wspaniałą imprezę i super organizację, jak zwykle wracaliśmy jako ostatni ze Szkaradowa, bo tak strasznie trudno było się rozstać. Mam nadzieję, że za rok też będziemy. Jak na razie to pewnie jeszcze się spotkamy z niektórymi w najbliższy piątek na Beer Geek we Wrocku:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale było fajnie! Gratuluję Jacerowi świetnej organizacji i dziękuję serdecznie wszystkim za wspaniale spędzony weekend! Do zobaczenia w Miliczu przyszłym roku, bo już wiem że takiej imprezy nie można opuścić :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłem trochu zdjęć ze spływu.

 

http://www.piwo.org/gallery/album/456-iii-zlot-piwowarow-w-dolinie-baryczy/

 

P.S. trzeba będzie zatrudnić w przyszłym roku fotografa, bo nawet nie ma czym szantażować ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie ma czym szantażować ;):D

 

 

 

 

 

 

ipb.global.registerReputation( 'rep_post_296664', { domLikeStripId: 'like_post_296664', app: 'forums', type: 'pid', typeid: '296664' }, parseInt('0') );

 

 

 

 

 

 

 

Milicki Browar Rynkowy

 

Oj tam oj tam, ja już 1 znalazłam podejrzane, o które chciałabym męża zapytać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny rok nie dałem rady do Was dołączyć, fotki pooglądałem i aby choć odrobinę poczuć klimaty to se wczoraj spłynąłem dokładnie tą samą trasą. A wieczorkiem ognisko, kiełbaski i corneliusek z PaleAle i jakoś dałem radę.

 

Może za rok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki na trasie mówili, że fajnie byłoby gdyby te firmy organizujące kajaki, się interesowały stanem rzeki i od czasu do czasu usuwały takie kłody na trasie. Chyba, że dla nich taka trasa jest ciekawsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, nie było jak bo z kajakami nas dowieźli z Rudy Sułowskiej. Młynówką jeszcze dwie godziny od tamy w Sułowie, gdzie Wy kończyliście i właśnie ten odcinek jest najpiękniejszy z całego szlaku.

 

A kłody były, były, ale nigdzie nie musieliśmy przenosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młynówka to idealny odcinek na gorące dni, cały czas płynie się pod baldachimem drzew, zarośnięta tylko od przenoski do mostu drogowego w Sułowie dalej zupełnie czysto. Na dwie godziny lajtowego kajakowania wśród drzew, kwiatów wodnych i zimorodków.

Edytowane przez fidoangel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.