Skocz do zawartości

Piwny Depozyt - Kraków "Delikatesowo" (Ul. Brodzińskiego 1)


wally

Rekomendowane odpowiedzi

Wstępnie udało mi się zainteresować ekipę Delikatesowa tematem założenia kącika wymiany piwa - najpóźniej ruszyłby w przyszłym miesiącu - na przyszły tydzień planuję warkę american weizena (na amerykańskich chmielach i bawarskich drożdżach), więc jak nieco "dojdzie" założę depozyt... Jeśli ktoś jest chętny już teraz dać kilka butelek "na start" zachęcam do dopisywania się w tym temacie - pomyślimy o wcześniejszym otwarciu depozytu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj byłem w Delikatesowo. Rozmawiałem z Panią właścicielką. Lody jak zawsze pyszne a depozyt nie ruszył... Właściciele są bardzo przychylni, piwa depozytowe nawet do lodówki chcą wkładać, zeszyt do recenzji dla tych którzy z forum nie korzystają mają a piw jak nie było tak nie ma. Podałem adres forum bo o tym nie zostali poinformowani. Dodatkowo powiem, że oferta piw całkiem zacna. Ludzie zróbmy coś z tym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a który działa aktywnie? bo ja na osiedle teatralne i do delikatesowo chętnie bym piwa przynosił tylko do pierwszego przyniosłem i nic nie przybywa a drugi nawet nie zaczął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie czy ten depozyt działa - bo chyba uciekł mi ten temat a nie został zgłoszony tu

tak jak napisałem w 1 poście: depozyt nie ruszył... Właściciele są bardzo przychylni, piwa depozytowe nawet do lodówki chcą wkładać, zeszyt do recenzji dla tych którzy z forum nie korzystają mają a piw jak nie było tak nie ma.W ogóle dziwi mnie to że ktoś założył depozyt, nie zgłosił na forum tam gdzie trzeba i nawet piwa swojego nie zostwaił na strat... :D Edytowane przez MateuszO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zrobić 2, ale to już na serio max. Albo jeden bliżej centrum, albo 2 oddalone od siebie.

 

Ja też miałem nadzieję, że jak będzie gęsta sieć depozytów, to dużo nowych ludzi się uaktywni. No ale trochę słabo to wygląda. Mam wrażenie że liczba wymian spadła w porównaniu z tym co było rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łużycka, os. Teatralne i Krowoderska są ok. Jeśli uważacie, że na Beliny to za dużo to mogę przenieść je na Krowoderską. Weźcie jednak pod uwagę, że sezon piwny się skończył a do nowego jeszcze trochę. Wakacje są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łużycka, os. Teatralne i Krowoderska są ok.

ok bo? Ja od dawna na teatralnym ruchu nie widzę... Piotr z Alepiwo więcej razy surowce dowozi niż buletek piwa jest w depo :P Fakt faktem że na jesień coś ruszy ale nie wierzę że w tych miesiącach letnich nikt swojego piwka nie popija :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Najpierw niech się zrobi trochę ruchu w tych, które są, bo mimo pozostawienia tylko dwóch depozytów, na Łużyckiej ostatnia wymiana była pod koniec sierpnia, a na Krowoderskiej mimo początku sezonu i scalenia depozytów w październiku były dwie wymiany, co też nie jest imponującym wynikiem przy 20-butelkowej skrzynce. Przecież do depozytu nie chodzi się codziennie, jak komuś przeszkadza że musi dojechać to niech się wymienia raz na 2 - 3 warki, lepsze to niż piwa starzejące się miesiącami w skrzynkach pod ladą.

Edytowane przez fazzou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.