Jump to content

Piwny Depozyt - Kraków "Delikatesowo" (Ul. Brodzińskiego 1)


wally
 Share

Recommended Posts

Wstępnie udało mi się zainteresować ekipę Delikatesowa tematem założenia kącika wymiany piwa - najpóźniej ruszyłby w przyszłym miesiącu - na przyszły tydzień planuję warkę american weizena (na amerykańskich chmielach i bawarskich drożdżach), więc jak nieco "dojdzie" założę depozyt... Jeśli ktoś jest chętny już teraz dać kilka butelek "na start" zachęcam do dopisywania się w tym temacie - pomyślimy o wcześniejszym otwarciu depozytu...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dzisiaj byłem w Delikatesowo. Rozmawiałem z Panią właścicielką. Lody jak zawsze pyszne a depozyt nie ruszył... Właściciele są bardzo przychylni, piwa depozytowe nawet do lodówki chcą wkładać, zeszyt do recenzji dla tych którzy z forum nie korzystają mają a piw jak nie było tak nie ma. Podałem adres forum bo o tym nie zostali poinformowani. Dodatkowo powiem, że oferta piw całkiem zacna. Ludzie zróbmy coś z tym!

Link to comment
Share on other sites

a który działa aktywnie? bo ja na osiedle teatralne i do delikatesowo chętnie bym piwa przynosił tylko do pierwszego przyniosłem i nic nie przybywa a drugi nawet nie zaczął...

Link to comment
Share on other sites

panowie czy ten depozyt działa - bo chyba uciekł mi ten temat a nie został zgłoszony tu

tak jak napisałem w 1 poście: depozyt nie ruszył... Właściciele są bardzo przychylni, piwa depozytowe nawet do lodówki chcą wkładać, zeszyt do recenzji dla tych którzy z forum nie korzystają mają a piw jak nie było tak nie ma.W ogóle dziwi mnie to że ktoś założył depozyt, nie zgłosił na forum tam gdzie trzeba i nawet piwa swojego nie zostwaił na strat... :D Edited by MateuszO.
Link to comment
Share on other sites

Tak jak już pisałem, w tym mieście jest miejsce na 1 depozyt. Pasowałoby się zastanowić która z 5 krakowskich lokacji jest optymalna, a resztę skrzynek zlikwidować.

Link to comment
Share on other sites

No to zrobić 2, ale to już na serio max. Albo jeden bliżej centrum, albo 2 oddalone od siebie.

 

Ja też miałem nadzieję, że jak będzie gęsta sieć depozytów, to dużo nowych ludzi się uaktywni. No ale trochę słabo to wygląda. Mam wrażenie że liczba wymian spadła w porównaniu z tym co było rok temu.

Link to comment
Share on other sites

Łużycka, os. Teatralne i Krowoderska są ok. Jeśli uważacie, że na Beliny to za dużo to mogę przenieść je na Krowoderską. Weźcie jednak pod uwagę, że sezon piwny się skończył a do nowego jeszcze trochę. Wakacje są.

Link to comment
Share on other sites

Łużycka, os. Teatralne i Krowoderska są ok.

ok bo? Ja od dawna na teatralnym ruchu nie widzę... Piotr z Alepiwo więcej razy surowce dowozi niż buletek piwa jest w depo :P Fakt faktem że na jesień coś ruszy ale nie wierzę że w tych miesiącach letnich nikt swojego piwka nie popija :)
Link to comment
Share on other sites

Ok ze względu na lokalizację. Ja na Łużycką nigdy nie dotrę, takie realia. A jeśli nie ma rotacji w depozycie to na zamknięciu powinno chyba najbardziej zależeć zarządzającemu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Najpierw niech się zrobi trochę ruchu w tych, które są, bo mimo pozostawienia tylko dwóch depozytów, na Łużyckiej ostatnia wymiana była pod koniec sierpnia, a na Krowoderskiej mimo początku sezonu i scalenia depozytów w październiku były dwie wymiany, co też nie jest imponującym wynikiem przy 20-butelkowej skrzynce. Przecież do depozytu nie chodzi się codziennie, jak komuś przeszkadza że musi dojechać to niech się wymienia raz na 2 - 3 warki, lepsze to niż piwa starzejące się miesiącami w skrzynkach pod ladą.

Edited by fazzou
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.