Skocz do zawartości

Witam


Groofy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich piwowarów i nie tylko początkujących i zaawansowanych.

Mam na imię Wojtek i mieszkam w Wołominie pod Warszawą. Piwowarstwem domowym zajmuję się od stycznia 2013, na koncie mam już kilka warek zrówno z brew-kitów, 1 z ekstraktów i kilka ze słodu.

Jeszcze nie posiadam własnych receptur, na razie korzystam z gotowych zestawów premium z Piwodzieja zmniejszając ilość chmielu.

Mój sprzęt to aktualnie ok 80 butelek na kapsle pojemności 0,5L, kilka patentówek, których jeszcze nie używałem, podstawowy sprzęt do warzenia z zacieraniem plus mieszadło mechaniczne by Wiktor z napędem konstrukcja własna. Co do rozlewu posiadam jeszcze 3 sztuki niesławnych mini-kegów 5L wraz z nalewakiem Beer King 2000, który odrobinę zmodyfikowałem, tak aby można było go zasilać z butli CO2.

Z wykształcenia jestem Technologiem Żywności, studiowałem na SGGW, na razie w stopniu inż, mgr w trakcie.

Po za piwowarstwem interesuję się żeglarstwem, krótkofalarstwem, telegrafią no i jeszcze czasami strzelam sobie z wiatrówki.

Jak na razie moje piwka nie były profesjonalnie oceniane po za RIS'em który został oceniony przez Jarka Zgodę.

 

No dobra starczy tego chaosu na razie.

 

Więc witam jescze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.