Skocz do zawartości

Kobieta "napisał"


Jejski

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy da się zrobić tak żeby po naciśnięciu cytuj wyświetlało się napisał/a, a nie np. Dori napisał? Strasznie to głupio wygląda, a nasze rodzynki szanować trzeba!

Da się zrobić - zaraz poprawię. Ma tu kolega Jejski rację :tort:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jejski :tort: swoją drogą to już się chyba do tego przyzwyczaiłam, że warzenie piwa to raczej męskie zajęcie. Na konkursie w Żywcu też chyba kobiet pod uwagę nie brali, bo na dyplomie, który dostałam widnieje napis "... nawarzył Dorota Chrapek" :tort:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jejski :tort: swoją drogą to już się chyba do tego przyzwyczaiłam, że warzenie piwa to raczej męskie zajęcie. Na konkursie w Żywcu też chyba kobiet pod uwagę nie brali, bo na dyplomie, który dostałam widnieje napis "... nawarzył Dorota Chrapek" :tort:

A przecież wystarczyło dopisać a. "...nawarzyła Dorota Chrapek". No ale BA sobie konsekwentnie nie może poradzić z problemem dyplomów. :tort: W zeszłym roku dopiero była jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Dzięki Jejski :lol: swoją drogą to już się chyba do tego przyzwyczaiłam, że warzenie piwa to raczej męskie zajęcie. Na konkursie w Żywcu też chyba kobiet pod uwagę nie brali, bo na dyplomie, który dostałam widnieje napis "... nawarzył Dorota Chrapek" :lol:

Niestety nic się nie zmieniło - znów mi w Żywcu płeć zmienili. Za to od organizatorów Profesjonalii dostałam dziś poprawiony dyplom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jejski :) swoją drogą to już się chyba do tego przyzwyczaiłam' date=' że warzenie piwa to raczej męskie zajęcie. Na konkursie w Żywcu też chyba kobiet pod uwagę nie brali, bo na dyplomie, który dostałam widnieje napis "... nawarzył Dorota Chrapek" :lol:[/quote']

Niestety nic się nie zmieniło - znów mi w Żywcu płeć zmienili. Za to od organizatorów Profesjonalii dostałam dziś poprawiony dyplom :)

Dori przecierasz szlaki, za to już nikomu nie przyjdzie do głowy taki szowinistyczny dyplom zrobić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dori przecierasz szlaki, za to już nikomu nie przyjdzie do głowy taki szowinistyczny dyplom zrobić :lol:

Myślałam, że szlaki przetarłam już w ubiegłym roku razem z Agnieszką Łopatą, ale widzę że jednak nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzorem unijnych ustawodawców (marchewka = owoc, ślimak = ryba), należy odrębną uchwałą nadać Dori honorowy tytuł mężczyzny, i wiele spraw się uprości :D

I Grand champion byłby drugi rok z rzędu uwarzony przez faceta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.