Jump to content

Butelki po piwie "Koźlak" Browar Amber

damian_ia4
 Share

Recommended Posts

Ja kiedyś próbowałem raczej marne są szanse na usunięcie, poza tym teraz to nawet te butelki z wielką głową kozła mi się bardzo podobają.

Cześć.

myślę ze możesz sobie odpuścić, raczej żadna z domowych chemii nie poradzi sobie z ta farbą...

Nic nie dało pewnie dlatego, że owy nadruk jest wypalany w piecu, tak jak grafika na szklankach do piwa. Taki nadruk jest trwale związany ze szkłem, nie da się go usunąć bez uszkodzenia butelki.

• 5 years later...

Witam

Czy miał ktos do czynienia z tymi butelkami? Konkretnie chodzi mi o etykietę a właściwie namalowane farbą napisy. Czy da sie to jakos usunąć???

Hej, Damian.

Mam nadzieję, że w ciągu ostatnich 6 lat udało ci się uzbierać nieco tych butelek po "Koźlaku" - i nadal strasznie cię denerwują? ;)

Może chcesz je wymienić na jakieś mniej denerwujące...? :)

Konkretnie chodzi mi o etykietę a właściwie namalowane farbą napisy. Czy da sie to jakos usunąć???

Nie usuwaj, lej w nie koźlaki ;-)

Spojrzałeś na datę postu na jaki odpowiadasz?  :smilies:

Edited by ASadam

Konkretnie chodzi mi o etykietę a właściwie namalowane farbą napisy. Czy da sie to jakos usunąć???

Nie usuwaj, lej w nie koźlaki ;-)

Spojrzałeś na datę postu na jaki odpowiadasz?  :smilies:

-----------------------------------------------------------------------------

Myślisz, że Damian dał już radę usunąć farbę z tych butelek?

Nic nie pisał... więc... może wciąż jeszcze usuwa? :D

Moim zdaniem,  Obywatel Kane bardzo dobrze radzi koledze Damianowi - być może jednym swoim męskim postem uda mu się przerwać czyjś butelkowy koszmar...  ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.