Skocz do zawartości

rabbek - IPA, Stout


Cichus

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno z piw jakie otrzymałem od rabbka. Etykiety brak, ale po kolorze wnioskuję, że to IPA.

 

Piana: Średnio obfita. Drobno- i średniopęcherzykowa.

Barwa: Bursztyn. Zmętniona.

Aromat: Gruszki, kwiaty i ogólnie owoce. W tle delikatna nuta tytoniu.

Wysycenie: Niskie - bardzo odpowiednie.

Smak: W smaku dosyć wytrawne, ale po przełknięciu pojawia się delikatna nuta karmelu. Pozatym znowu objawiają się te nuty co w zapachu. Goryczka jest miła. Ma całkiem intensywne uniesienia, ale szybko znika - znaczy się przyjemna.

 

Ogólnie fajne piwko, bez jakiś większych uniesień, ale mimo wszystko dające radość z picia. Zobaczymy jak wypadnie stout.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła i kolej na stouta. Od razu zaznaczam, że nie miał ochoty z butelki wylatać ;)

Piana:Obfia, koloru beżowego. Drobno i średniopęcherzykowa, towarzyszyła mi do końca.

Barwa: Czarne jak smoła i tyle w tym temacie.

Aromat: Od początku było srogo palone, a z czasem wyszedł chmielowo-ziołowo-tytoniowy aromat.

Wysycenie: Niskie, do średniego.

Smak: Wytrawne, żadnych karmelowych smaków, tylko zbożowa paloność, lekko dająca skojarzenia z wędzonką. Lekko kwaskowe i oczywiście gorzkie.

No! Piwko się bardzo sprawdziło na dzisiejszą pogodę, chętnie bym je powtórzył, bo mi smakowało. Ogólnie rzecz biorąc udane.

post-6322-0-29520800-1402264462_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.