Jump to content
elroy

Identyfikatory na Birofliia 2014

Recommended Posts

1. Elroy - Tomek (sobota)

2. BuDeX - Łukasz (piątek + sobota)

3. Undeath - Krzysztof (piątek + sobota)

4. Bimbełt - Marcin (piątek + sobota)

5. Tadzik - Piotrek (piątek + sobota)

6. Qxa - Adrian (piątek + sobota).

7. wyvern - Marek (piątek + sobota)

8. Quentin - Tomek ( piątek i sobota )

9. maku13 - Maku (piątek i sobota)

10. DonZ - Maciek (sobota)

11. Usiu - Łukasz (piątek + sobota)

12. Ben3dikT - Krzysiek (sobota)

13. Voitas - Wojtek (sobota)

14. Czejen - Radek (piątek i subota)

15. Przemyss -Przemek (piątek, sobota)

16. Ściana - Wojtek (piątek, sobota)

17. Goral89 - Mateusz (piątek, sobota)

18. Yanek - Janusz (piątek, sobota)

19. Olgierd - Olek (sobota)

20. Stasiek - Jacek (2 dni)

21. Lechu - Leszek (2 dni)

22. Infam - Krzysiek (2 dni)

23. Pepek84 - Piotrek ( 2 dni )

24. prusak - Jarek (sobota)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Elroy - Tomek (sobota)

2. BuDeX - Łukasz (piątek + sobota)

3. Undeath - Krzysztof (piątek + sobota)

4. Bimbełt - Marcin (piątek + sobota)

5. Tadzik - Piotrek (piątek + sobota)

6. Qxa - Adrian (piątek + sobota).

7. wyvern - Marek (piątek + sobota)

8. Quentin - Tomek ( piątek i sobota )

9. maku13 - Maku (piątek i sobota)

10. DonZ - Maciek (sobota)

11. Usiu - Łukasz (piątek + sobota)

12. Ben3dikT - Krzysiek (sobota)

13. Voitas - Wojtek (sobota)

14. Czejen - Radek (piątek i subota)

15. Przemyss -Przemek (piątek, sobota)

16. Ściana - Wojtek (piątek, sobota)

17. Goral89 - Mateusz (piątek, sobota)

18. Yanek - Janusz (piątek, sobota)

19. Olgierd - Olek (sobota)

20. Stasiek - Jacek (2 dni)

21. Lechu - Leszek (2 dni)

22. Infam - Krzysiek (2 dni)

23. Pepek84 - Piotrek ( 2 dni )

24. prusak - Jarek (sobota)

25. olo333 - Olek (sobota)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Elroy - Tomek (sobota)

2. BuDeX - Łukasz (piątek + sobota)

3. Undeath - Krzysztof (piątek + sobota)

4. Bimbełt - Marcin (piątek + sobota)

5. Tadzik - Piotrek (piątek + sobota)

6. Qxa - Adrian (piątek + sobota).

7. wyvern - Marek (piątek + sobota)

8. Quentin - Tomek ( piątek i sobota )

9. maku13 - Maku (piątek i sobota)

10. DonZ - Maciek (sobota)

11. Usiu - Łukasz (piątek + sobota)

12. Ben3dikT - Krzysiek (sobota)

13. Voitas - Wojtek (sobota)

14. Czejen - Radek (piątek i subota)

15. Przemyss -Przemek (piątek, sobota)

16. Ściana - Wojtek (piątek, sobota)

17. Goral89 - Mateusz (piątek, sobota)

18. Yanek - Janusz (piątek, sobota)

19. Olgierd - Olek (sobota)

20. Stasiek - Jacek (2 dni)

21. Lechu - Leszek (2 dni)

22. Infam - Krzysiek (2 dni)

23. Pepek84 - Piotrek ( 2 dni )

24. prusak - Jarek (sobota)

25. olo333 - Olek (sobota)

26. szewiec - Adam (piątek + sobota)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Elroy - Tomek (sobota)

2. BuDeX - Łukasz (piątek + sobota)

3. Undeath - Krzysztof (piątek + sobota)

4. Bimbełt - Marcin (piątek + sobota)

5. Tadzik - Piotrek (piątek + sobota)

6. Qxa - Adrian (piątek + sobota).

7. wyvern - Marek (piątek + sobota)

8. Quentin - Tomek ( piątek i sobota )

9. maku13 - Maku (piątek i sobota)

10. DonZ - Maciek (sobota)

11. Usiu - Łukasz (piątek + sobota)

12. Ben3dikT - Krzysiek (sobota)

13. Voitas - Wojtek (sobota)

14. Czejen - Radek (piątek i subota)

15. Przemyss -Przemek (piątek, sobota)

16. Ściana - Wojtek (piątek, sobota)

17. Goral89 - Mateusz (piątek, sobota)

18. Yanek - Janusz (piątek, sobota)

19. Olgierd - Olek (sobota)

20. Stasiek - Jacek (2 dni)

21. Lechu - Leszek (2 dni)

22. Infam - Krzysiek (2 dni)

23. Pepek84 - Piotrek ( 2 dni )

24. prusak - Jarek (sobota)

25. olo333 - Olek (sobota)

26. szewiec - Adam (piątek + sobota)

27. Belze - Kamil (piątek + sobota)

Edited by Belze

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Elroy - Tomek (sobota)

2. BuDeX - Łukasz (piątek + sobota)

3. Undeath - Krzysztof (piątek + sobota)

4. Bimbełt - Marcin (piątek + sobota)

5. Tadzik - Piotrek (piątek + sobota)

6. Qxa - Adrian (piątek + sobota).

7. wyvern - Marek (piątek + sobota)

8. Quentin - Tomek ( piątek i sobota )

9. maku13 - Maku (piątek i sobota)

10. DonZ - Maciek (sobota)

11. Usiu - Łukasz (piątek + sobota)

12. Ben3dikT - Krzysiek (sobota)

13. Voitas - Wojtek (sobota)

14. Czejen - Radek (piątek i subota)

15. Przemyss -Przemek (piątek, sobota)

16. Ściana - Wojtek (piątek, sobota)

17. Goral89 - Mateusz (piątek, sobota)

18. Yanek - Janusz (piątek, sobota)

19. Olgierd - Olek (sobota)

20. Stasiek - Jacek (2 dni)

21. Lechu - Leszek (2 dni)

22. Infam - Krzysiek (2 dni)

23. Pepek84 - Piotrek ( 2 dni )

24. prusak - Jarek (sobota)

25. olo333 - Olek (sobota)

26. szewiec - Adam (piątek + sobota)

27. Belze - Kamil (piątek + sobota)

28. Dino - Daniel (piątek+sobota)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Elroy - Tomek (sobota)

2. BuDeX - Łukasz (piątek + sobota)

3. Undeath - Krzysztof (piątek + sobota)

4. Bimbełt - Marcin (piątek + sobota)

5. Tadzik - Piotrek (piątek + sobota)

6. Qxa - Adrian (piątek + sobota).

7. wyvern - Marek (piątek + sobota)

8. Quentin - Tomek ( piątek i sobota )

9. maku13 - Maku (piątek i sobota)

10. DonZ - Maciek (sobota)

11. Usiu - Łukasz (piątek + sobota)

12. Ben3dikT - Krzysiek (sobota)

13. Voitas - Wojtek (sobota)

14. Czejen - Radek (piątek i subota)

15. Przemyss -Przemek (piątek, sobota)

16. Ściana - Wojtek (piątek, sobota)

17. Goral89 - Mateusz (piątek, sobota)

18. Yanek - Janusz (piątek, sobota)

19. Olgierd - Olek (sobota)

20. Stasiek - Jacek (2 dni)

21. Lechu - Leszek (2 dni)

22. Infam - Krzysiek (2 dni)

23. Pepek84 - Piotrek ( 2 dni )

24. prusak - Jarek (sobota)

25. olo333 - Olek (sobota)

26. szewiec - Adam (piątek + sobota)

27. Belze - Kamil (piątek + sobota)

28. Dino - Daniel (piątek+sobota)

29. MINIAK – Michał (piątek, sobota)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Elroy - Tomek (sobota)

2. BuDeX - Łukasz (piątek + sobota)

3. Undeath - Krzysztof (piątek + sobota)

4. Bimbełt - Marcin (piątek + sobota)

5. Tadzik - Piotrek (piątek + sobota)

6. Qxa - Adrian (piątek + sobota).

7. wyvern - Marek (piątek + sobota)

8. Quentin - Tomek ( piątek i sobota )

9. maku13 - Maku (piątek i sobota)

10. DonZ - Maciek (sobota)

11. Usiu - Łukasz (piątek + sobota)

12. Ben3dikT - Krzysiek (sobota)

13. Voitas - Wojtek (sobota)

14. Czejen - Radek (piątek i subota)

15. Przemyss -Przemek (piątek, sobota)

16. Ściana - Wojtek (piątek, sobota)

17. Goral89 - Mateusz (piątek, sobota)

18. Yanek - Janusz (piątek, sobota)

19. Olgierd - Olek (sobota)

20. Stasiek - Jacek (2 dni)

21. Lechu - Leszek (2 dni)

22. Infam - Krzysiek (2 dni)

23. Pepek84 - Piotrek ( 2 dni )

24. prusak - Jarek (sobota)

25. olo333 - Olek (sobota)

26. szewiec - Adam (piątek + sobota)

27. Belze - Kamil (piątek + sobota)

28. Dino - Daniel (piątek+sobota)

29. MINIAK – Michał (piątek, sobota)

30.GACEK - Maciek (piątek,sobota )

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Elroy - Tomek (sobota)

2. BuDeX - Łukasz (piątek + sobota)

3. Undeath - Krzysztof (piątek + sobota)

4. Bimbełt - Marcin (piątek + sobota)

5. Tadzik - Piotrek (piątek + sobota)

6. Qxa - Adrian (piątek + sobota).

7. wyvern - Marek (piątek + sobota)

8. Quentin - Tomek ( piątek i sobota )

9. maku13 - Maku (piątek i sobota)

10. DonZ - Maciek (sobota)

11. Usiu - Łukasz (piątek + sobota)

12. Ben3dikT - Krzysiek (sobota)

13. Voitas - Wojtek (sobota)

14. Czejen - Radek (piątek i subota)

15. Przemyss -Przemek (piątek, sobota)

16. Ściana - Wojtek (piątek, sobota)

17. Goral89 - Mateusz (piątek, sobota)

18. Yanek - Janusz (piątek, sobota)

19. Olgierd - Olek (sobota)

20. Stasiek - Jacek (2 dni)

21. Lechu - Leszek (2 dni)

22. Infam - Krzysiek (2 dni)

23. Pepek84 - Piotrek ( 2 dni )

24. prusak - Jarek (sobota)

25. olo333 - Olek (sobota)

26. szewiec - Adam (piątek + sobota)

27. Belze - Kamil (piątek + sobota)

28. Dino - Daniel (piątek+sobota)

29. MINIAK – Michał (piątek, sobota)

30.GACEK - Maciek (piątek,sobota )

31. BeerGrill - Rafał (nie wiem jeszcze)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Elroy - Tomek (sobota)

2. BuDeX - Łukasz (piątek + sobota)

3. Undeath - Krzysztof (piątek + sobota)

4. Bimbełt - Marcin (piątek + sobota)

5. Tadzik - Piotrek (piątek + sobota)

6. Qxa - Adrian (piątek + sobota).

7. wyvern - Marek (piątek + sobota)

8. Quentin - Tomek ( piątek i sobota )

9. maku13 - Maku (piątek i sobota)

10. DonZ - Maciek (sobota)

11. Usiu - Łukasz (piątek + sobota)

12. Ben3dikT - Krzysiek (sobota)

13. Voitas - Wojtek (sobota)

14. Czejen - Radek (piątek i subota)

15. Przemyss -Przemek (piątek, sobota)

16. Ściana - Wojtek (piątek, sobota)

17. Goral89 - Mateusz (piątek, sobota)

18. Yanek - Janusz (piątek, sobota)

19. Olgierd - Olek (sobota)

20. Stasiek - Jacek (2 dni)

21. Lechu - Leszek (2 dni)

22. Infam - Krzysiek (2 dni)

23. Pepek84 - Piotrek ( 2 dni )

24. prusak - Jarek (sobota)

25. olo333 - Olek (sobota)

26. szewiec - Adam (piątek + sobota)

27. Belze - Kamil (piątek + sobota)

28. Dino - Daniel (piątek+sobota)

29. MINIAK – Michał (piątek, sobota)

30.GACEK - Maciek (piątek,sobota )

31. BeerGrill - Rafał (nie wiem jeszcze)

32. Banita12 - Mateusz (piątek + sobota)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Elroy - Tomek (sobota)

2. BuDeX - Łukasz (piątek + sobota)

3. Undeath - Krzysztof (piątek + sobota)

4. Bimbełt - Marcin (piątek + sobota)

5. Tadzik - Piotrek (piątek + sobota)

6. Qxa - Adrian (piątek + sobota).

7. wyvern - Marek (piątek + sobota)

8. Quentin - Tomek ( piątek i sobota )

9. maku13 - Maku (piątek i sobota)

10. DonZ - Maciek (sobota)

11. Usiu - Łukasz (piątek + sobota)

12. Ben3dikT - Krzysiek (sobota)

13. Voitas - Wojtek (sobota)

14. Czejen - Radek (piątek i subota)

15. Przemyss -Przemek (piątek, sobota)

16. Ściana - Wojtek (piątek, sobota)

17. Goral89 - Mateusz (piątek, sobota)

18. Yanek - Janusz (piątek, sobota)

19. Olgierd - Olek (sobota)

20. Stasiek - Jacek (2 dni)

21. Lechu - Leszek (2 dni)

22. Infam - Krzysiek (2 dni)

23. Pepek84 - Piotrek ( 2 dni )

24. prusak - Jarek (sobota)

25. olo333 - Olek (sobota)

26. szewiec - Adam (piątek + sobota)

27. Belze - Kamil (piątek + sobota)

28. Dino - Daniel (piątek+sobota)

29. MINIAK – Michał (piątek, sobota)

30.GACEK - Maciek (piątek,sobota )

31. BeerGrill - Rafał (nie wiem jeszcze)

32. Banita12 - Mateusz (piątek + sobota)

33. rysmis - Michał (piątek + sobota)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Elroy - Tomek (sobota)

2. BuDeX - Łukasz (piątek + sobota)

3. Undeath - Krzysztof (piątek + sobota)

4. Bimbełt - Marcin (piątek + sobota)

5. Tadzik - Piotrek (piątek + sobota)

6. Qxa - Adrian (piątek + sobota).

7. wyvern - Marek (piątek + sobota)

8. Quentin - Tomek ( piątek i sobota )

9. maku13 - Maku (piątek i sobota)

10. DonZ - Maciek (sobota)

11. Usiu - Łukasz (piątek + sobota)

12. Ben3dikT - Krzysiek (sobota)

13. Voitas - Wojtek (sobota)

14. Czejen - Radek (piątek i subota)

15. Przemyss -Przemek (piątek, sobota)

16. Ściana - Wojtek (piątek, sobota)

17. Goral89 - Mateusz (piątek, sobota)

18. Yanek - Janusz (piątek, sobota)

19. Olgierd - Olek (sobota)

20. Stasiek - Jacek (2 dni)

21. Lechu - Leszek (2 dni)

22. Infam - Krzysiek (2 dni)

23. Pepek84 - Piotrek ( 2 dni )

24. prusak - Jarek (sobota)

25. olo333 - Olek (sobota)

26. szewiec - Adam (piątek + sobota)

27. Belze - Kamil (piątek + sobota)

28. Dino - Daniel (piątek+sobota)

29. MINIAK – Michał (piątek, sobota)

30.GACEK - Maciek (piątek,sobota )

31. BeerGrill - Rafał (nie wiem jeszcze)

32. Banita12 - Mateusz (piątek + sobota)

33. rysmis - Michał (piątek + sobota)

34. Kantor - Łukasz (piątek + sobota)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Elroy - Tomek (sobota)

2. BuDeX - Łukasz (piątek + sobota)

3. Undeath - Krzysztof (piątek + sobota)

4. Bimbełt - Marcin (piątek + sobota)

5. Tadzik - Piotrek (piątek + sobota)

6. Qxa - Adrian (piątek + sobota).

7. wyvern - Marek (piątek + sobota)

8. Quentin - Tomek ( piątek i sobota )

9. maku13 - Maku (piątek i sobota)

10. DonZ - Maciek (sobota)

11. Usiu - Łukasz (piątek + sobota)

12. Ben3dikT - Krzysiek (sobota)

13. Voitas - Wojtek (sobota)

14. Czejen - Radek (piątek i subota)

15. Przemyss -Przemek (piątek, sobota)

16. Ściana - Wojtek (piątek, sobota)

17. Goral89 - Mateusz (piątek, sobota)

18. Yanek - Janusz (piątek, sobota)

19. Olgierd - Olek (sobota)

20. Stasiek - Jacek (2 dni)

21. Lechu - Leszek (2 dni)

22. Infam - Krzysiek (2 dni)

23. Pepek84 - Piotrek ( 2 dni )

24. prusak - Jarek (sobota)

25. olo333 - Olek (sobota)

26. szewiec - Adam (piątek + sobota)

27. Belze - Kamil (piątek + sobota)

28. Dino - Daniel (piątek+sobota)

29. MINIAK – Michał (piątek, sobota)

30.GACEK - Maciek (piątek,sobota )

31. BeerGrill - Rafał (nie wiem jeszcze)

32. Banita12 - Mateusz (piątek + sobota)

33. rysmis - Michał (piątek + sobota)

34. Kantor - Łukasz (piątek + sobota)

35. cml - Marcin (piątek + sobota)

36. hap - Kasia (piątek + sobota)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Elroy - Tomek (sobota)

2. BuDeX - Łukasz (piątek + sobota)

3. Undeath - Krzysztof (piątek + sobota)

4. Bimbełt - Marcin (piątek + sobota)

5. Tadzik - Piotrek (piątek + sobota)

6. Qxa - Adrian (piątek + sobota).

7. wyvern - Marek (piątek + sobota)

8. Quentin - Tomek ( piątek i sobota )

9. maku13 - Maku (piątek i sobota)

10. DonZ - Maciek (sobota)

11. Usiu - Łukasz (piątek + sobota)

12. Ben3dikT - Krzysiek (sobota)

13. Voitas - Wojtek (sobota)

14. Czejen - Radek (piątek i subota)

15. Przemyss -Przemek (piątek, sobota)

16. Ściana - Wojtek (piątek, sobota)

17. Goral89 - Mateusz (piątek, sobota)

18. Yanek - Janusz (piątek, sobota)

19. Olgierd - Olek (sobota)

20. Stasiek - Jacek (2 dni)

21. Lechu - Leszek (2 dni)

22. Infam - Krzysiek (2 dni)

23. Pepek84 - Piotrek ( 2 dni )

24. prusak - Jarek (sobota)

25. olo333 - Olek (sobota)

26. szewiec - Adam (piątek + sobota)

27. Belze - Kamil (piątek + sobota)

28. Dino - Daniel (piątek+sobota)

29. MINIAK – Michał (piątek, sobota)

30.GACEK - Maciek (piątek,sobota )

31. BeerGrill - Rafał (nie wiem jeszcze)

32. Banita12 - Mateusz (piątek + sobota)

33. rysmis - Michał (piątek + sobota)

34. Kantor - Łukasz (piątek + sobota)

35. cml - Marcin (piątek + sobota)

36. hap - Kasia (piątek + sobota)

37. Ahtanum Ahtanowicz - Piotrek (piątek + sobota)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponieważ to będzie mój debiut na festiwalu, to takie pytania:

1. Jak odbieramy identyfikatory?

2. Co w zamian (5zł, piwo, buziak dla graficzki ;) itp.)

3. A osoby towarzyszące? Mogłoby to ułatwić wzajemne odnajdywanie się po degustacjach :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem tak... kompletnie nie kumam idei pisania imion na identyfikatorze, znamy się z forum po nickach i to jest IMO naturalne, żeby nick i ewentualnie nazwa browaru była na identyfikatorach. Imiona nijak nie pozwolą powiązać człowieka z "człowiekiem z forum"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem tak... kompletnie nie kumam idei pisania imion na identyfikatorze, znamy się z forum po nickach i to jest IMO naturalne, żeby nick i ewentualnie nazwa browaru była na identyfikatorach. Imiona nijak nie pozwolą powiązać człowieka z "człowiekiem z forum"

 

na identyfikatorze będzie nick ORAZ imię

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Elroy - Tomek (sobota)

2. BuDeX - Łukasz (piątek + sobota)

3. Undeath - Krzysztof (piątek + sobota)

4. Bimbełt - Marcin (piątek + sobota)

5. Tadzik - Piotrek (piątek + sobota)

6. Qxa - Adrian (piątek + sobota).

7. wyvern - Marek (piątek + sobota)

8. Quentin - Tomek ( piątek i sobota )

9. maku13 - Maku (piątek i sobota)

10. DonZ - Maciek (sobota)

11. Usiu - Łukasz (piątek + sobota)

12. Ben3dikT - Krzysiek (sobota)

13. Voitas - Wojtek (sobota)

14. Czejen - Radek (piątek i subota)

15. Przemyss -Przemek (piątek, sobota)

16. Ściana - Wojtek (piątek, sobota)

17. Goral89 - Mateusz (piątek, sobota)

18. Yanek - Janusz (piątek, sobota)

19. Olgierd - Olek (sobota)

20. Stasiek - Jacek (2 dni)

21. Lechu - Leszek (2 dni)

22. Infam - Krzysiek (2 dni)

23. Pepek84 - Piotrek ( 2 dni )

24. prusak - Jarek (sobota)

25. olo333 - Olek (sobota)

26. szewiec - Adam (piątek + sobota)

27. Belze - Kamil (piątek + sobota)

28. Dino - Daniel (piątek+sobota)

29. MINIAK – Michał (piątek, sobota)

30.GACEK - Maciek (piątek,sobota )

31. BeerGrill - Rafał (nie wiem jeszcze)

32. Banita12 - Mateusz (piątek + sobota)

33. rysmis - Michał (piątek + sobota)

34. Kantor - Łukasz (piątek + sobota)

35. cml - Marcin (piątek + sobota)

36. hap - Kasia (piątek + sobota)

37. Ahtanum Ahtanowicz - Piotrek (piątek + sobota)

38. Ukko - Marcin (piątek+sobota)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Elroy - Tomek (sobota)

2. BuDeX - Łukasz (piątek + sobota)

3. Undeath - Krzysztof (piątek + sobota)

4. Bimbełt - Marcin (piątek + sobota)

5. Tadzik - Piotrek (piątek + sobota)

6. Qxa - Adrian (piątek + sobota).

7. wyvern - Marek (piątek + sobota)

8. Quentin - Tomek ( piątek i sobota )

9. maku13 - Maku (piątek i sobota)

10. DonZ - Maciek (sobota)

11. Usiu - Łukasz (piątek + sobota)

12. Ben3dikT - Krzysiek (sobota)

13. Voitas - Wojtek (sobota)

14. Czejen - Radek (piątek i subota)

15. Przemyss -Przemek (piątek, sobota)

16. Ściana - Wojtek (piątek, sobota)

17. Goral89 - Mateusz (piątek, sobota)

18. Yanek - Janusz (piątek, sobota)

19. Olgierd - Olek (sobota)

20. Stasiek - Jacek (2 dni)

21. Lechu - Leszek (2 dni)

22. Infam - Krzysiek (2 dni)

23. Pepek84 - Piotrek ( 2 dni )

24. prusak - Jarek (sobota)

25. olo333 - Olek (sobota)

26. szewiec - Adam (piątek + sobota)

27. Belze - Kamil (piątek + sobota)

28. Dino - Daniel (piątek+sobota)

29. MINIAK – Michał (piątek, sobota)

30.GACEK - Maciek (piątek,sobota )

31. BeerGrill - Rafał (nie wiem jeszcze)

32. Banita12 - Mateusz (piątek + sobota)

33. rysmis - Michał (piątek + sobota)

34. Kantor - Łukasz (piątek + sobota)

35. cml - Marcin (piątek + sobota)

36. hap - Kasia (piątek + sobota)

37. Ahtanum Ahtanowicz - Piotrek (piątek + sobota)

38. Ukko - Marcin (piątek+sobota)

39. Przem0 - Przemek (piątek + sobota)

Edited by Przem0

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Elroy - Tomek (sobota)

2. BuDeX - Łukasz (piątek + sobota)

3. Undeath - Krzysztof (piątek + sobota)

4. Bimbełt - Marcin (piątek + sobota)

5. Tadzik - Piotrek (piątek + sobota)

6. Qxa - Adrian (piątek + sobota).

7. wyvern - Marek (piątek + sobota)

8. Quentin - Tomek ( piątek i sobota )

9. maku13 - Maku (piątek i sobota)

10. DonZ - Maciek (sobota)

11. Usiu - Łukasz (piątek + sobota)

12. Ben3dikT - Krzysiek (sobota)

13. Voitas - Wojtek (sobota)

14. Czejen - Radek (piątek i subota)

15. Przemyss -Przemek (piątek, sobota)

16. Ściana - Wojtek (piątek, sobota)

17. Goral89 - Mateusz (piątek, sobota)

18. Yanek - Janusz (piątek, sobota)

19. Olgierd - Olek (sobota)

20. Stasiek - Jacek (2 dni)

21. Lechu - Leszek (2 dni)

22. Infam - Krzysiek (2 dni)

23. Pepek84 - Piotrek ( 2 dni )

24. prusak - Jarek (sobota)

25. olo333 - Olek (sobota)

26. szewiec - Adam (piątek + sobota)

27. Belze - Kamil (piątek + sobota)

28. Dino - Daniel (piątek+sobota)

29. MINIAK – Michał (piątek, sobota)

30.GACEK - Maciek (piątek,sobota )

31. BeerGrill - Rafał (nie wiem jeszcze)

32. Banita12 - Mateusz (piątek + sobota)

33. rysmis - Michał (piątek + sobota)

34. Kantor - Łukasz (piątek + sobota)

35. cml - Marcin (piątek + sobota)

36. hap - Kasia (piątek + sobota)

37. Ahtanum Ahtanowicz - Piotrek (piątek + sobota)

38. Ukko - Marcin (piątek+sobota)

39. Przem0 - Przemek (piątek + sobota)

40. ponury fermentathor - Przemek (piąteczek + sobotka)

Edited by ponury fermentaThor

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Elroy - Tomek (sobota)

2. BuDeX - Łukasz (piątek + sobota)

3. Undeath - Krzysztof (piątek + sobota)

4. Bimbełt - Marcin (piątek + sobota)

5. Tadzik - Piotrek (piątek + sobota)

6. Qxa - Adrian (piątek + sobota).

7. wyvern - Marek (piątek + sobota)

8. Quentin - Tomek ( piątek i sobota )

9. maku13 - Maku (piątek i sobota)

10. DonZ - Maciek (sobota)

11. Usiu - Łukasz (piątek + sobota)

12. Ben3dikT - Krzysiek (sobota)

13. Voitas - Wojtek (sobota)

14. Czejen - Radek (piątek i subota)

15. Przemyss -Przemek (piątek, sobota)

16. Ściana - Wojtek (piątek, sobota)

17. Goral89 - Mateusz (piątek, sobota)

18. Yanek - Janusz (piątek, sobota)

19. Olgierd - Olek (sobota)

20. Stasiek - Jacek (2 dni)

21. Lechu - Leszek (2 dni)

22. Infam - Krzysiek (2 dni)

23. Pepek84 - Piotrek ( 2 dni )

24. prusak - Jarek (sobota)

25. olo333 - Olek (sobota)

26. szewiec - Adam (piątek + sobota)

27. Belze - Kamil (piątek + sobota)

28. Dino - Daniel (piątek+sobota)

29. MINIAK – Michał (piątek, sobota)

30.GACEK - Maciek (piątek,sobota )

31. BeerGrill - Rafał (nie wiem jeszcze)

32. Banita12 - Mateusz (piątek + sobota)

33. rysmis - Michał (piątek + sobota)

34. Kantor - Łukasz (piątek + sobota)

35. cml - Marcin (piątek + sobota)

36. hap - Kasia (piątek + sobota)

37. Ahtanum Ahtanowicz - Piotrek (piątek + sobota)

38. Ukko - Marcin (piątek+sobota)

39. Przem0 - Przemek (piątek + sobota)

40. ponury fermentathor - Przemek (piąteczek + sobotka)

41. Regius - Michał (piątek + sobota)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Elroy - Tomek (sobota)

2. BuDeX - Łukasz (piątek + sobota)

3. Undeath - Krzysztof (piątek + sobota)

4. Bimbełt - Marcin (piątek + sobota)

5. Tadzik - Piotrek (piątek + sobota)

6. Qxa - Adrian (piątek + sobota).

7. wyvern - Marek (piątek + sobota)

8. Quentin - Tomek ( piątek i sobota )

9. maku13 - Maku (piątek i sobota)

10. DonZ - Maciek (sobota)

11. Usiu - Łukasz (piątek + sobota)

12. Ben3dikT - Krzysiek (sobota)

13. Voitas - Wojtek (sobota)

14. Czejen - Radek (piątek i subota)

15. Przemyss -Przemek (piątek, sobota)

16. Ściana - Wojtek (piątek, sobota)

17. Goral89 - Mateusz (piątek, sobota)

18. Yanek - Janusz (piątek, sobota)

19. Olgierd - Olek (sobota)

20. Stasiek - Jacek (2 dni)

21. Lechu - Leszek (2 dni)

22. Infam - Krzysiek (2 dni)

23. Pepek84 - Piotrek ( 2 dni )

24. prusak - Jarek (sobota)

25. olo333 - Olek (sobota)

26. szewiec - Adam (piątek + sobota)

27. Belze - Kamil (piątek + sobota)

28. Dino - Daniel (piątek+sobota)

29. MINIAK – Michał (piątek, sobota)

30.GACEK - Maciek (piątek,sobota )

31. BeerGrill - Rafał (nie wiem jeszcze)

32. Banita12 - Mateusz (piątek + sobota)

33. rysmis - Michał (piątek + sobota)

34. Kantor - Łukasz (piątek + sobota)

35. cml - Marcin (piątek + sobota)

36. hap - Kasia (piątek + sobota)

37. Ahtanum Ahtanowicz - Piotrek (piątek + sobota)

38. Ukko - Marcin (piątek+sobota)

39. Przem0 - Przemek (piątek + sobota)

40. ponury fermentathor - Przemek (piąteczek + sobotka)

41. Regius - Michał (piątek + sobota)

42. romanbatoRy - Roman (sobota)

43. Bergie - Magda (piątek + sobota)

Share this post


Link to post
Share on other sites

na identyfikatorze będzie nick ORAZ imię

No dobra, marudzę, zmieści się jeszcze nazwa browaru?

Zmieści się. ;) Nikt nie redaguje zgłoszeń, co wpiszesz na listę, to będziesz miał na identyfikatorze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.