Skocz do zawartości

Jak to właściwie jest z prezesem PSPD


Ray

Rekomendowane odpowiedzi

Ilu właściwie jest prezesów PSPD?

Niby na stronie PSPD piszą, że jest nim Krzysztof Lechowski (http://pspd.org.pl/catpages/about-us)

Na stronie głównej piwo.org jest odnośnik do wydarzenia gdzie wykład będzie miał:

Andrzej Sadownik – prezes Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych

(http://www.piwo.org/page/index.html/_/wydarzenia/iv-coolturalny-festiwal-piwa-29-30052014-r201)

Teraz natknąłem się na kolejnego prezesa PSPD

zb-jylacefcqywdmajhkrpw.jpg

(

)

 

Więc jak to w końcu jest? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,że pytasz :).

Oczywiście prezesem PSPD jest Krzysztof Lechowski , Andrzej Sadownik jest byłym (od ponad roku) prezesem, a Mateusz Górski jest prezesem Małopolskiego Oddziału Terenowego..

Edytowane przez Gabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są składniki "szumu informacyjnego", informacje które były prawdziwe/błędne/przypadkowe, a których nikt nie poprawił z niewiedzy/braku czasu/lenistwa/zapomnienia.

 

BTW, nigdy nie wierz napisom ;) bo drzazgi z ręki się potem trudno wyciąga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,że pytasz :).

Oczywiście prezesem PSPD jest Krzysztof Lechowski , Andrzej Sadownik jest byłym (od ponad roku) prezesem, a Mateusz Górski jest prezesem Małopolskiego Oddziału Terenowego..

 

Czyli trójca, czy uzurpatorzy? Jak się jest prezesem oddziału to się pisze Prezes OTPSPD, a jak się jest byłym to nie tytuł prezydenta, by był dożywotni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze strony PSPD dowiedzieliście sie, że to Krzysztof więc w czym problem?

A jak myślisz ;):lol: ? Brak problemu, to też problem ;) ...

Edytowane przez Gabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym Panowie macie problem PSPD ma własną stronę gdzie napisane jest wyraźnie kto jest prezesem: http://www.pspd.org....tpages/about-us , to że w mediach walą takie byki to ameryki nie odkryliście... Niech się rzecznik PSPD martwi jak to naprostować, a ten temat nie wiem komu i czemu ma służyć znowu walka z wiatrakami? KFD akurat dał się poznać od strony bełkotu i walenia dużej ilości byków w mediach ;)

 

Mnie tam bardziej rozbawiło to: https://www.facebook.com/photo.php?v=759949560711429&set=vb.657671377605915&type=2&theater Jak się bawił Kraków? :D

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Undeath, chodziło o to żeby może ktoś z PSPD się troszeczkę zainteresował tym jakie informacje trafiają do mediów. Bo wychodzi na to, że można sobie puścić w internet dowolną informację używając nazwy stowarzyszenia a w PSPD albo o tym nie wiedzą albo po prostu nie interesuje ich to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem o co chodzi, ale wydaje mi się, że apel na naszym forum jest bez sensu, bo z rzadsza zaglądają tu decydenci z PSPD, twój post może zostać bez odzewu. Jest forum PSPD, a jeżeli dobrze pamiętam, jesteś ich członkiem więc możesz tam zrobić taki odzew ;)

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że trochę za bardzo się wszyscy spinacie. Nawet podczas organizacji państwowych uroczystości dochodzi do sytuacji, że komuś pomyli się flaga goszczonego państwa. Ludzką rzeczą jest się mylić. W sprawie filmiku z moją osobą, każdy dociekliwy może przeczytać opis pod filmem gdzie jest dokładna informacja, iż kieruje tylko i wyłącznie odziałem terenowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Undeath, chodziło o to żeby może ktoś z PSPD się troszeczkę zainteresował tym jakie informacje trafiają do mediów. Bo wychodzi na to, że można sobie puścić w internet dowolną informację używając nazwy stowarzyszenia a w PSPD albo o tym nie wiedzą albo po prostu nie interesuje ich to.

PSPD to nie "Życie na gorąco". Jak Sobie wyobrażasz naszą społeczną pracę dla PSPD. Mamy siedzieć przed monitorem i czekać czy ktoś coś napisze na nasz temat. Zaraz pisać sprostowania, wyjaśnienia, aby Ciebie zadowolić. Przy następnych wyborach zapraszam Cie, abyś zgłosił się jako Rzecznik Prasowy Stowarzyszenia. Będziesz miał szansę wszystko na bieżąco wyjaśniać i prostować oczywiście tak jak Zarzad w czynie społecznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.