Skocz do zawartości

BrewSession - czyli piwo-gril-warzenie


FurioSan

Rekomendowane odpowiedzi

No to już wiem o czym mówiłeś że szkodników u Ciebie lata sporo... ale że nawet atakujące wrzącym jadem węże też masz , to się nie spodziewałem :D

 

Ja też już dotarłem , fermentor w piwnicy i trzymamy kciuki. Trzeba szybko je ogarnąć żeby było co degustować na następnym. Dzięki wszystkim !

 

EDIT : ale żeby zrobić jakąś foto dokumentację to nikt nie wpadł :D PrzemO , wklej jak będziesz miał chwilę recepturę tutaj ,żeby nie zginęła.

Edytowane przez pepek84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komary na aromat ;)

 

Raczej jako pożywka dla drożdży. Przemek większość jadu węża przyjął na twarz, chociaż chyba wszystkim się po trochę dostało. Teraz jako, że jesteśmy obcykani co i jak to możemy warzyć nawet w Australii, wśród węży, moskitów, dzikich zwierząt i Aborygenów :D Dzięki wszystkim, a szczególnie gospodarzowi i jego towarzyszce, sędziemu i jego towarzyszce oraz abstynentom za transport :lol: Czyli kurcze wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zakażenia nie będzie ;P

Nie licz na cuda, polegaj na nich :smilies:

 

Dzięki wszystkim za spotkanie.

 

PS U mnie już rano ładnie fermentowało, po takim napowietrzeniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie dałem rady i nie dotarłem, zwłaszcza jak mi jeszcze net stacjonarny wywaliło, normalnie komputer bez internetu można zamknąć w szafie i o nim zapomnieć. Ale z drugiej strony miałem najdalej ze wszystkich a niedziela to trochę słaby termin jak trzeba do pracy rano wstawać, a aparat to była pierwsza rzecz zaraz po drożdżach o której myślałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja postaram się jakoś pozamieniać , może mi się uda wpaść i w tym terminie :) Ale tym razem już postaram się nie być mobilny bo to udręka słuchać waszych ochów i achów a samemu obejść się aromatem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przed mówcę. Choćbym miał wracać na piechotę z tamtą to nie będę kierowcą :D

Tyle piwo z koło a człowiek pije cole :(. Pepek, twój kwas chlebowy to chociaż stouta przypominał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja buteleczka z płynem do e-fajki tam się gdzieś nie odnalazła ? Piwa oczywiście do zdegustowania. Ja wczoraj wypiłem twoje kolońskie. Na upał idealnie , chociaż chyba nie do końca takie leciutkie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety 19 . Też szybko zakończyły działanie , 3 , 4 dni i pozamiatane. Tych drożdży już używałem raz , wtedy tez był siarkowodór.... ale w porównaniu do tego co jest teraz to pikuś. Zobaczymy. Najważniejsze że u Ciebie nic , to dobry znak. Przemo a jak u Ciebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.