Skocz do zawartości

Nie samą Multiplą człowiek żyje


Darraz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich z Poznania. Mam nadzieję, że znajdę na tyle dużo czasu, by skutecznie poszerzać swoją piwną wiedzę właśnie tutaj. Kilka miesięcy temu wciągnęły mnie filmy Tomka Kopyry publikowane na Youtube. Intensywniej niż dotąd zaczęły mnie interesować trunki z browarów rzemieślniczych. O samodzielnym warzeniu piwa jeszcze nie myślę, ale kto wie do jakich wyczynów jest w stanie zainspirować mnie lektura tego forum?

Dlaczego wyskoczyłem z tą Multiplą w temacie? Może po części dlatego, żeby wywołać grymas bólu Waszych na ustach ;) . Od 5 lat mam "hopla" na punkcie tego oryginalnego pojazdu. Na tyle poważnego, żeby przewodniczyć klubowi zrzeszającemu fanów Multipli. Biorąc pod uwagę to, co internauci wypisują w sieci na temat Multipli i ich właścicieli informuję, że nic mi nie dolega i nie mam problemów z psychiką ;). "Klubowe" sprawy zajmują mi sporo czasu - już niedługo kolejny zlot - jednak (jak w temacie napisałem) nie samą Multiplą człowiek żyje, piwo też w życiu ważne być może. Nie tylko wtedy, gdy się je degustuje.

Już pojutrze staruje poznański BrowarFEST - będzie ciekawie.

Wszystkim domowym piwowarom życzę samych udanych warek i oby każda była lepsza od poprzedniej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warzenie fajne jest i wcale nie takie trudne jakby się na początku mogło wydawać! Tylko ma jedną bardzo poważną wadę...

...wciąga. I to bardzo.

 

 

PS. Ciekawe ile jeszcze osób po pobieżnym przeczytaniu tematu nie mogło zrozumieć co masz do multitapów i dlaczego tak dziwnie to odmieniasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza jest pasja . A złe opinie o takich autach budują akurat Ci którzy ich nie mają . Najlepsze auto to takie , jakie sobie sami wybraliśmy . Witaj w gronie piwowarów . Pozdrowienia od fana włoszczyzny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe powitanie! :)

domowe piwo na zlocie to byłoby coś bardzo ciekawego.

Przy około setce osób w wieku +18 to fakycznie pomysł godny zapamiętania. Nie napisałem godny zrealizowania, bo póki co bardzo mało wiem o warzeniu domowego piwka, ale być może za jakiś czas Twój pomysł będę mógł zrealizować.

multipla pojemna. kilkadziesiąt kilo słodu czy pare kegów da się przewieźć;-)

Pozdrawiam!

W "towarowy" sposób niezbyt często o moim pojeździe myślę, ale masz rację. Po szybkim demontażu foteli tylnego rzędu sporo mógłbym przewieźć.

Przynajmniej masz pewność, że ci nikt auta nie ukradnie. :D

Też w ten sposób myslałem aż do momentu, kiedy na parkingu pod domem między jednym wyjazdem a drugim (około 20 minut auto stało) ktoś rozwalił mi oba zamki w przednich drzwiach. Może dla draki, a nie z chęci przejechania się. Było to kilka dni przed planowanym urlopem w Chorwacji i nieraz się nocami zrywałem sprawdzić, czy będzie czym na wakacje jechać. Faktycznie jednak te auta raczej właścicielom nie znikają :)

Poznaniacy mogą się pochwalić takim oto okazem Multipli: https://www.facebook...402127860069094

A tej to nie znam. Na klubowym forum jeszcze nikt się tym egzemplarzem nie chwalił. Inna sprawa, że fabrycznie Multipla wygląda na tyle nietypowo, że upiększanie rzadko wychodzi temu autu na dobre. Moim faworytem jest raczej ten egzemplarz:

 

IMGP7445.JPG

 

Nienachalny tuning, pod maską JTD z mocą bliżej 200KM - rewelacja.

 

Tak poza tym - podoba mi się bardzo to forum od strony technicznej, funkcjonalnej. Uporządkowane, sporo możliwości przy tworzeniu postu. Profesjonalnie. Gratulacje dla adminów i moderatorów.

Edytowane przez Darraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.