Skocz do zawartości

Co się pije w GB


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.biztok.pl/biznes/tyskie-w-top-10-zagranicznych-piw-w-wielkiej-brytanii_a16321#277511

 

Poczytajcie, a najlepiej komentarze pod artykułem. Jak widać wzrasta świadomość społeczeństwa, chociaż duża ilość ludków dalej jest niereformowalna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze, że jeszcze przed moją osobistą piwną rewolucją jak zapijałem się tyskim i uważałem je za najlepsze piwo, też wierzyłem w ten mit. Ba, co więcej, teraz gotów jestem przysiąc, że jak pojechałem do Irlandii to faktycznie inaczej smakowało (gorzej). Do tego jestem przekonany, że miało tam mniej % niż u nas. Ręki nie dam sobie za to uciąć i prawdopodobnie po prostu uległem ogromnemu wpływowi urban legend na psychikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej śmieszą mnie opinie, że Tyskie wysyłane do GB jest o niebo lepsze od tego krajowego :)

 

Już widzę jak w Tychach dzielą warki i tanki w zależności od rynku na który wysyłają :)

 

Zakladasz ze piwo jest produkowane w Polsce, co raczej nie jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej śmieszą mnie opinie, że Tyskie wysyłane do GB jest o niebo lepsze od tego krajowego :)

 

Już widzę jak w Tychach dzielą warki i tanki w zależności od rynku na który wysyłają :)

 

Zakladasz ze piwo jest produkowane w Polsce, co raczej nie jest prawda.

 

To czy one jest robione w Polsce czy nie to już jest zupełnie inna bajka. Dla mnie prawdziwe piwo Tyskie to z Browaru w Tychach. Reszta to będzie "farbowany lis"... Nidgy się nad tym nie zastanawiałem, ale faktycznie koszty tansportu do GB nie będą niskie zakładając, że piwo jedzie faktycznie z Polski

 

Jestem jednak pewny, że w takim browarze jak w Tychach nie ma dzielenia piwa na poszczególnych odbiorców. To samo piwo może trafić do Biedronki jak i do sklepu osiedlowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się zastanawiają co, kiedy, które lepsze a nie lepiej po prostu zapytać u źródła tj. Użytkownik GB na pewno uzyskacie odpowiedź po której będziecie oświeceni :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.