Skocz do zawartości

II Siedlecki Konkurs Piw Domowych


Pieslav

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze żeby było co testować... To co mam w butelkach było robione z brewkita z cukrem a piwo robione ze słodów mam jeszcze na cichej :-). Kupie zgrzewkę Harnasia i się będe wymieniał :-P

Edytowane przez amorph
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do finału weszło 17 piw. Będą odkodowane po finale, dlatego nie podajemy listy. Finałową trójkę zamieszczę zaraz po ogłoszeniu wyników na zamku, resztę wyników tak szybko jak się będzie dało - niedziela/poniedziałek są realne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do finału weszło 17 piw. Będą odkodowane po finale, dlatego nie podajemy listy. Finałową trójkę zamieszczę zaraz po ogłoszeniu wyników na zamku, resztę wyników tak szybko jak się będzie dało - niedziela/poniedziałek są realne

regulamin konkursu

20. Konkurs Piw Domowych przeprowadzony zostanie zgodnie z wytycznymi Komisji ds. Szkolenia i Certyfikacji Sędziów Konkursów Piwa PSPD zawartymi w „Zasadach dobrej praktyki dla konkursów piwa”.

Tak więc ilość piw w finale powinna wynosić 12-15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20. Konkurs Piw Domowych przeprowadzony zostanie zgodnie z wytycznymi Komisji ds. Szkolenia i Certyfikacji Sędziów Konkursów Piwa PSPD zawartymi w „Zasadach dobrej praktyki dla konkursów piwa”.

Tak więc ilość piw w finale powinna wynosić 12-15.

Zmieńcie jak najszybciej regulamin a nie stresujcie organizatorów.

W Poznaniu było podobnie i jakoś do pucharu przeszło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełne wyniki konkursu:

1 Waldemar Pitala 39,4

2 Piotr Kowalski 39

3 Wojciech Ściana 35,5

4 Robert Zwoliński 35

5 Roman Nowak 34,3

6 Kamil Janik 33,8

7 Mariusz Bystryk 33,6

8 Marcin Dolata 33,2

9 Jan Krysak 32,4

10 Adam Chrostek 29,2

11 Bogumił Kurek 29,1

12 Mariusz Wróbel 26,2

13 Norbert Pędzik 26,2

14 Arkadiusz Suchecki 25,1

15 Jerzy Mitczuk 24,2

16 Dawid Bobryk 23,6

17 Wojciech Nowosielski 20,6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa zobaczenia zdjęć ze zlotu? Widziałem, że parę osób robiło.

 

Robiłem ja i dziewczyna od sponsora. Ja wrzuciłem na google drive, ale nie mam bladego pojęcia jak to teraz można ogladać. Jak nie znajdę to wrzucę parę zdjęć do galerii piwo.org.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jeśli podasz bezpośredniego linka do tego folderu, to ludzie, którzy mają Google Drive powinni móc to obejrzeć. Bo udostępnianie folderu dla ludzi pojedynczo, na podstawie maila, to masakra.

 

Aha, w "Sharing options" jest ustawianie prywatności - możesz zmienić ustawienia tak, żeby mogli wejść do tego folderu wszyscy, którzy mają link (jest taka opcja)

Edytowane przez Marian7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze miejsce dla sportowca ;) ale jak na pierwszy konkurs chyba nieźle.

 

http://wroobler.blogspot.com/2014/05/witbier.html

 

Jak widać uwaga pod oceną z depozytu nie do końca trafiona. Piwa mocno perfumowane chmielami czy kolendrą orientalną odpadły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u mnie było jej zdecydowanie za mało, była ledwo wyczuwalna. Wręcz trochę przez to wyjeżdżałem ze stylu.

 

BTW - nie wiem, czemu pisząc o mnie cytujesz wypowiedź abry, ale nie ma problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.