Skocz do zawartości

Spotkanie lubelskich piwowarów w Monte di Vino - 24.05.14


pepo

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, przyszedł bym znowu, bo pierwsze spotkanie było mega ;) Problemy jak zawsze są, termin średnio pasuje i nie mam piwa do przyniesienia. Ale postaram się przyjść na krótki czas, jeśli grill będzie pewnikiem to jakieś miecho na grilla zamarynuje w piwku i przyniosę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę aby rozdzielić zakup produktów do żarcia...

możecie zadeklarować po jednym produkcie ?

- marchew (5szt)

- cebula (1kg)

- papryka (4szt) (ja kupię)

- słoiczek pędów bambusa

- piersi z kurczaka (kilo?)

- pieczarki (0,5kg)

- ryż (Maciej przyniesie)

 

ja dodatkowo wezmę przyprawy... olej sezamowy, sos sojowy ciemny i jasny, ryżowy....itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pojawię przelotem, niestety nie będę mógł za długo posiedzieć... Chciałbym ze wszystkimi pogadać na temat konkursu lubelskiego. Ja w tym roku nie podejmuję się organizacji imprezy, może ktoś będzie chętny? Mogę przekazać kontakty, podzielić się pomysłami itd.

Edytowane przez gregroc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety ale cały plan na sobotę mi się zawalił , tym razem nie dam rady się z Wami spotkać i poznać Was :(. Pozdrawiam i życzę milej zabawy.

Edytowane przez seba13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak robimy z żarełkiem? mniemam, ze jednak chińszczyzna ? jak tak to przyniesiemy kilo piersi z kurczaka, chyba powinno starczyć bo póki co za dużo osób chyba się na imprezę nie zgłosiło.

- marchew (5szt)

- cebula (1kg)

- papryka (4szt) (ja kupię)

- słoiczek pędów bambusa

- piersi z kurczaka (kilo kishar)

- pieczarki (0,5kg)

- ryż (Maciej przyniesie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- marchew (5szt)(Jurand)

- cebula (1kg) (Jurand)

- papryka (4szt) (ja kupię)

- słoiczek pędów bambusa

- piersi z kurczaka (kilo kishar)

- pieczarki (0,5kg) (Jurand)

- ryż (Maciej przyniesie)

 

Został słoik pędów bambusa, jednak grill by się przydał może już na miejscu zrobimy zrzutkę na jakiś z Aldika??

Edytowane przez Jurand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- marchew (5szt)(Jurand)

- cebula (1kg) (Jurand)

- papryka (4szt) (ja kupię)

- słoiczek pędów bambusa

- piersi z kurczaka (kilo kishar)

- pieczarki (0,5kg) (Jurand)

- ryż (Maciej przyniesie)

 

Został słoik pędów bambusa, jednak grill by się przydał może już na miejscu zrobimy zrzutkę na jakiś z Aldika??

 

To jest jakiś pomysł ale najlepiej niech się wypowie organizator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat lubelskiego OT PSPD podumarł był, ale zanim się znieczulicie ruszcie dyskusję i wnioski na PW proszę. Warto organizować, czy odpuścić sobie? BTW, Siedlce dość sprawnie zorganizowało się poza strukturami PSPD i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie mógłbym wziąć grill turystyczny (za kilkanaście zł;-), tudzież może nawet pożyczyć z odległości 200m od MdV.

Czy ktoś mógłby zabrać piwa bez etykiet z depozytu (ewentualnie te którym kończy się data ważności;-)?

Gdzie można dostać kiełki bambsusa? Na stanie mam tylko pędy selera w zaprawie - mogą być? Wyglądają podobnie:D

Mamy jakąś ostateczną listę osób?

 

PS. Mogę się trochę spóźnić, bo muszę zoorganizować punkt wyborczy przed niedzielnymi wyborami do PE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak rozumiem kwestię grilla mamy załatwioną, teraz pozostaje kwestia co na tego grilla, ja za pewnie pozostanę przy tym co pisałem wyżej. Pędy bambusa można dostać w większych marketach a seler to trochę co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wok elektryczne wiec nie da rady go na grilla wpakować:)

 

dokupię jeszcze bambusa i zapomnianego korzonka imbiru :)

a co do grilla to faktycznie zakupi sie go obok w sklepie i zostanie na następne spotkanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to robimy zrzutkę na grilla, woka mamy załatwionego. My do grilla przyniesiemy sałatkę. Ktoś się deklaruje, że przyniesie jakieś mięsa czy w tym kierunku też zrzutka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.