Skocz do zawartości

Piwny depozyt ON-LINE


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie chwilowo brak piwek na wymianę, wędzone w butelkach, mieszaniec wędzony też zabutelkowany, dojrzewają. Jeśli wszystko będzie ok to pod koniec sierpnia dam Ci znać na priv.

Edytowane przez GB...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dziś po powrocie niespodzianka w wiatrołapie - jakaś paczka :/ - się okazało się, że GB... puścił "cichacza"; wprawdzie rozmowy się toczyły, ale dobrze ponad miesiąc temu, więc zaskoczenie, ale bardzo miłe :okey: .

 

No OK, otwieram paczkę, papierów co niemiara (funkcja tarczy ochronne dla szklanej zawartości), ale nic to, wyciągam piwko za piwkiem, a z paczki daje wędzonką, hmmmmm bosko. Zdziwka nie ma, pewnie piwka wędzone to i zapach się przesłał. Szybki skan do środka kartonu, pusto; i już prawie wywalałem wszystko do kontenera z papierem, ale coś mnie tknęło z tą wędzonką więc grzebnąłem jeszcze ostatni raz w papierach i znalazłem...... pancernie zapakowany w kartonie kawał domowej kiełbachy + jeszcze taki mały gratisik - wyglądało to jak kolejne wypełnienie ochronne.

Szelma jedna wysłał i nic nie napisał. Gdyby nie zapach, nawet nie przyszło by mi do głowy szukać czegoś jeszcze.

Dzięki za piwka i pozostałą zawartość!!

Edytowane przez korzen16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś dostałem paczkę. Dwa piwa od WiHuRy. Porter Bałtycki oraz torfowe. Paczka zapakowana odpowiednio, teraz piwka stoją grzecznie w lodówce i w przyszłym tygodniu po trudach podróży zostaną otworzone i wypite. Postaram się opisać piwa... Niestety ze mnie degustator jak z koziej pupci trąbka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dziś dostałem paczkę. Dwa piwa od WiHuRy.

 

Dzięki za Twoją paczkę choć przeżyła problemy transportowe. Najważniejsza że kiełbasy kurier nie zwinął :) Smakowała, dzięki!

Swoja drogą przez ostatni okres tyle nasłałem się piw po Polsce że chwilowo muszę odsapnąć od wymian on-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.