Jump to content
mimazy

kapsle po raz czwarty

Recommended Posts

Mimazy jest chwilowo strasznie zarobiony . Rozmawiałem z nim dwa dni temu, można do Niego podjechać na grochów.

hmmm ... odemnie to jednak kawałek drogi wolałbym jednak przesyłkę ;)

właśnie rozważam kapsle do wysyłki. Wybaczcie że zawaliłem sprawę dla tych którym się spieszyło, ale ostatnie tygodnie to dla mnie czas kiedy nie mam kiedy w tyłek się podrapać gdy mnie zaswędzi.

Takie życie, że robota która przynosi jakikolwiek pieniądz jest priorytetem przed robotą której poświęcam czas non profit, pro publico bono.

PS :/ jeszcze do tego mi wyszło manko na okrągły tysiąc, będe musiał pokryć z własnych zasobów :(

Edited by mimazy

tak, pewnie przez pomyłke dałem komuś o 1k za dużo :(

odważyłem swoje odebrane 3k - mam OK 3x 1960g

No to jeszcze Tobie muszę oddać 3x 40g ;)

Kapsle były w kartonach po 10k, więc o błędzie z tej strony nie może być mowy.

2 miesiące to trochu przesada, po co organizować jak się czasu nie ma dokończyć akcji

Gdybyś odebrał telefon kiedy się umawialiśmy to miałbyś kapsle już w maju. Dzwoniłem wielokrotnie.

Przepraszam wszystkich którzy liczyli na to że będzie to szybsze niż zamówienie w sklepie internetowym.

Wybaczcie ale nie wyszło tym razem. Nie byłem w stanie przewidzieć że tak potoczą się wypadki.

Dotychczas zorganizowałem znacznie więcej akcji społecznościowych na tym forum (słód liczony w tonach ;) )

niż było akcji w których uczestniczyłem, nigdy nikt nie miał zastrzeżeń.

Tym razem tak się moje sprawy ułożyły ( o czym informowałem na forum) że nie udało mi się wcześniej.

Co mogę powiedzieć więcej- przepraszam.

Wszystkich "spóźnionych" którzy deklarują się do akcji nawet 3 miesiące później zachęcam do organizacji kolejnej edycji.

Podobnie jak tych którym nie w smak opóźnienie- zróbcie akcję społecznościową lepiej, szybciej i taniej!!!!! Polecam zabawę.

Do tej poza moim czasem dopłaciłem fizycznie gotówką (zaistnial błąd na 1k czyli 25zł, nie pieniądze, ale fakt)

Ostatnie 2 przesyłki wysyłkowe puściłem dziś, została jedna lokalna Stołeczna, czekam na kontakt.

mimazy całkowicie Cię rozumiem,. Sam organizowałem parę akcji grupowych zakupów i wiem ile jest przy tym roboty. A czasu po prostu czasami brakuje.