Jump to content
mimazy

kapsle po raz czwarty

Recommended Posts

Pieniądze spływają, wakacje na Majorce coraz bliżej ;):D

Pewnie większość z wysłanych zaksięguje się dziś w południe

będzie kolejna wysyłka wspólna do kolegów z Torunia (5k) więc wykreślę ich z grupy indywidualnej, adres wysyłki przekazuję koledze Przem0

Kraków 13k

Przem0 Kraków 2k

FurioSan Kraków 2k

MateuszO Kraków 2k

Maggot 1k odbiór osobisty Kraków

Rosolis 1 k - Kraków

zibi666 1k - Kraków

Meriadock 1k - Kraków

pepek84 1k - Kraków

kowalczyka 1k – Kraków

Palatyn 1k- Kraków

Do Warszawy 26k

lukaszr W-wa 2k

tibek W-wa 2k

arczi_901 W-wa 2k

anmar W-wa 2k

kto3 W-wa 2k

guma77 2k Warszawa

mimazy 4k Warszawa

Snowman 2k Warszawa

1therion 1k Warszawa

suchy3 2k Warszawa

cml 2k Warszawa

wik 1k Warszawa (odbiór os. przez cml)

gwzd 2k – Warszawa

do Łodzi 4k

Cichus Łódź 2k

rabbek Łódź 1k

kurzasta 1k - Łódź

Chełm 6k

tomasznet Chełm 3k

bnp Biała Podlaska 2k

Tdzip Gorzków (Lubelskie ) 1k

Będzin 3k

bestisz 2k Będzin

mateos 1k Będzin

Toruń 5k

Sven Toruń 2k

kristo 3k Torun

pozostałych będe wysyłał indywidualnie 14k

oli11 Białystok 2k

xjaniux Kozienice 2k

Sylask Bydgoszcz 2k

BuDeX 2k Pszczółki (Gdańsk)

klisz 1k Środa Wlkp

Marek89 Wrocław 2k

Szwed Rydułtowy 3k

PS Jeśli kolega pepe11 się określi i umówi z kolegą Sylask to będzie jeszcze wysyłka na Bydgoszcz. Na chwilę obecną jest tak że jak się sprężymy i dokładnie 4 kartony (40k) w środę trafią do mojego znajomego w Krakowie to unikniemy kosztów przesyłki zbiorowej dla grupy odbiorców indywidualnych i grupy Warszawskiej (acz pewność co do tego będe miał dopiero w poniedziałek)

Edited by mimazy

brakuje zaksięgowania wpłaty lub wpłaty od 12 osób, sprawdziłem wiadomości- do jednego z uczestników nie wysłałem, już to nadrobiłem.

ergo pewnie uda się wszystko ogarnąć :)

Przem0 pisałeś że za kurs do Brzezi trzeba będzie zapłacić? Ustalmy to na forum zeby nie było niedopowiedzeń.

zostały już tylko 4 a właściwie 3 wpłaty, o domknięcia 2 grupy wysyłkowe, ogólnie jesteśmy w domu :D

Kupić możesz w rozlicznych sklepach stacjonarnych czy internetowych, tu możesz co najwyżej wziąć udział w akcji społecznościowej ;) która właściwie się już zakończyła. Ale wysyłam na PW info z nr konta. Jak dojdą do mnie pieniądze to jeszcze się załapiesz.

PS mam nadzieję że jest dla wszystkich oczywiste że jeśli do poniedziałkowego ranka przelew nie zostanie zaksięgowany na moim koncie to osoba ta z akcji wypada (jeden przypadek do uściślenia na PW) .

Do trzech osób jeszcze wyślę dodatkową informację na PW. Jedna z osób nie odebrała PW, jednak nie ma innej możliwości kontaktu niż forum i PW forum, jak się deklaruje udział w akcji to trzeba śledzić co się dzieje.

Edited by mimazy

Nikt nowy nie dołączył się do akcji, choć osobom piszącym do mnie PW oraz deklarującym się tu wysyłałem dane. Jeśli jakaś kasa do mnie wpłynie później będe odsyłał.

W firmie woleli zakup gotówkowy więc kasa poszła przelewem do Krakowa do kolegi Przem0.

Musiała nastąpić lekka redukcja zaokrąglając do okrągłych 70k ale wszyscy będą zadowoleni ;) Do Warszawy trafi jeden tysiąc mniej. Kasa spłynęła, poza dwoma przypadkami- jeden uzgodniony gdzie zakładam kasę za kogoś kto odda mi ją później i drugim w którym uczestnik zadeklarował że wpłacił i powinno do mnie dojść w południe, więc także założyłem za swojej kasy. Za usługi bankowe pobiorę po 5%, objętość 0,5 ;):D

Mam nadzieję że adresy wysyłek zbiorowych podano koledze Przem0, te które wysłano do mnie przekazałem.

Edited by mimazy

wr1e01.jpg

Kapsle kupione.

pudełko numer 7 jest na foteliku :)

Edited by FurioSan

a jak jakiś meteoryt nie spadnie na drogę dobrym ludziom, to bez dodatkowych kosztów (opłata w piwie) dotrą do mnie i w przyszłym tygodniu będę mógł je dystrybuować dalej :) Oczywiście będzie koszt wysyłki do odbiorców indywidualnych ale to chyba oczywiste :)

Traktuję Was jako wysyłkę zbiorową, mam nadzieję że jesteście umówieni na odbiory osobiste w samej Łodzi. Ergo sprawę ogarnia kolega Przem0 i do niego trzeba się kierować podając mu adres wspólnej wysyłki i z Nim za tą wysyłkę się rozliczając ;)

oczywiscie jest opcja że pójdą 3 osobne przesyłki do Łodzi, ale

po pierwsze zrobicie krecią robotę koledze,

a po drugie zapłacicie za przesyłkę 3x tyle,

to moim zdaniem nie za mądre ;) Ideą akcji społecznościowych jest przede wszystkim to, ze daje okazję do spotkania się, wymiany piwek etc. Integracja naszej piwowarskiej społeczności :)

Edited by mimazy

Zapraszam "krakusów" po odbiór osobisty!! Proszę o info wcześniej.

Paczki będę wysyłał na początku następnego tygodnia(brak czasu), za co przepraszam.

Mój numer telefonu: 501066219

Z zamówienia zostało mi 63zl, 24,10 to dokładny koszt kapsli:) Co robimy??:)

Zapraszam "krakusów" po odbiór osobisty!! Proszę o info wcześniej.

Paczki będę wysyłał na początku następnego tygodnia(brak czasu), za co przepraszam.

Mój numer telefonu: 501066219

Z zamówienia zostało mi 63zl, 24,10 to dokładny koszt kapsli:) Co robimy?? :)

Moja propozycja zostawiamy dla organizatorów ;)

Może niech za te pieniądze pójdą wysyłki zbiorowe, powinno wystarczyć i nie będzie kłopotu z liczeniem, dzieleniem, przelewaniem... ;) A jakby coś zostało to przelej mi to pójdzie w wysyłki indywidualne :)

Piwko może się i należy, ale nie kupne a domowe ;):D

PS jako osoba kształcona (także) etnologicznie polecam zapoznanie z ideą początków handlu i jej rolą w życiu społecznym ;):D

http://pl.wikipedia....i/Kula_(rytuał)

PS2 'Raz w Kula, zawsze w Kula' jestesmy w jednej drużynie)

Edited by mimazy

Dla mnie akcja zakończona.

Bardzo dziękuję.

Chciałbym wyrazić wdzięczność tym wszystkim, którzy byli w nią zaangażowani i poświęcili swój czas.