Skocz do zawartości

Jaki samochod?


Makaron

Rekomendowane odpowiedzi

No patrzylem tez na H i20. Dobra cena i za 20tys mozna byloby kupic cos w miare mlodego.

 

Moja siostra to ma. Typowy dalekowschodni szajs z gumowym pedałem gazu, siedzisz w nim jak na taborecie, akustyka w środku jak wewnątrz młockarni. Bagażnik symboliczny.

 

No ale co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byś nie wybrał,to najważniejsze bądź czujny przy zakupie,bo auto o najlepszych opiniach w rękach j...ch handlarzy może być parchem.

 

Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka

 

No właśnie tego się obawiam najbardziej, bo mój brat starał się być ostrożny, a i tak się naciął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Kangoo 1.2 b+g ma 400tysięcy km (moje 270tys), licznik idzie od kiku dni od zera. Chyba rozmowa z psychatrą pomogła by mi zrozumieć czemu 'jesteśmy razem i będziemy do następnego PT 15.04.2015' :) . Makaron temat tak sypnął aby poczytać co tu się dzieje :) Fajne wózki można w UK kupić i nimi przyjechać, może kiedyś tak zrobię ale... ... ...itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<Odradzam Ople IMO mega irytujace auta

Sprzedałem w styczniu 10-cio letnią astre 2.0 DTI.przebieg380tkm

Przywiozłem ją z Niemiec gdy miała 4 lata i 260tkm.Wymieniłem tarcze,klocki

W zawieszeniu tylko łączniki stabilizatora.Przy sprzedaży byłem z kupującym na przeglądzie-wiadomo-polskie drogi dadzą radę każde zawieszenie załatwić-stuki,luzy ,ale w "normie" samochód przeszedł przegląd.Jednym słowem-nie powiem złego słowa na Opla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Subaru, szczególnie zimą.

Jest jeden problem, nie wsiądziesz potem już do auta z napędem na jedną oś...

 

Ekonomiczne miało być :)

 

 

Poprzednio miałem niezniszczalne Legacy turbo. Zero problemów, zero napraw, jedynie eksploatacja. Grubo ponad 200KM i lekko nie miało...

Potem zachciało mi sie diesla..., spoko jak sie nic nie dzieje to super oszczędne auto dla bogatych...

Aktualnie wróciłem do jedynej słusznej marki w moim przypadku. Outback XT z sekwencją LPG. Kosz paliwa taki jak w autach na ON.

 

Jak sie nie wstydzisz to super ekonomiczna jest Dacia Sandero LPG z salonu. 6,5l gazu....

Dla bogatych sknerusów to Tesla, Porsche 918 Spider i kilka innych wózków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.