Skocz do zawartości

Konsumencka ankieta zadowolenia z jakości słodu.


Kamilo

Konsumencka ankieta jakości słodu.  

121 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Z jakiego podstawowego słodu, którego do tej pory używałeś/używałaś jesteś najbardziej zadowolony/zadowolona?

    • Weyermann (Niemcy)
      25
    • Bruntal (Czechy)
      24
    • Baltic Malt (Gdańsk)
      4
    • Optima Poznań
      9
    • Bestmalz (Niemcy)
      7
    • DMGP Strzegom
      28
    • Castle Malting (Belgia)
      7
    • Fawcett Maltsters (UK)
      4
    • Briess (USA)
      0
    • Muntons PLC (Anglia)
      0
    • Soufflet
      9
    • IREKS (Niemcy)
      2
    • Litovel (Czechy)
      2
    • Global Malt Bydgoszcz
      0


Rekomendowane odpowiedzi

jesteś najbardziej zadowolony/zadowolona?

no właśnie wg mnie, słowo "zadowolony" wprowadza w błąd, ponieważ czytający wyniki takiej sondy może je źle (bezkrytycznie) interpretować.

Bo wszyscy dookoła to debile nie umiejący używać mózgu. "A dowalenie amerykańskich chmieli przykryje wady i tylko prawdziwy pils za 3PLN pokaże kto jest prawdziwym rzemieślnikiem - trzeba uświadamiać ludzi bo ktoś może bezkrytycznie w nowofalowe piwa inwestować". Coś mi to śmierdzi "równoległym wymiarem"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś najbardziej zadowolony/zadowolona?

no właśnie wg mnie, słowo "zadowolony" wprowadza w błąd, ponieważ czytający wyniki takiej sondy może je źle (bezkrytycznie) interpretować.

Bo wszyscy dookoła to debile nie umiejący używać mózgu. "A dowalenie amerykańskich chmieli przykryje wady i tylko prawdziwy pils za 3PLN pokaże kto jest prawdziwym rzemieślnikiem - trzeba uświadamiać ludzi bo ktoś może bezkrytycznie w nowofalowe piwa inwestować". Coś mi to śmierdzi "równoległym wymiarem"...

A moim zdaniem jeśli da się ukryć wady super amerykańskimi chmielami, to tylko z korzyścią dla konsumenta. Każdy chce sprzedać swoje piwa. Nie widziałbym nic złego w tym, że komuś udało się sprzedać piwo z wadami w jakimś super chmielowym stylu... Podkreślam, że mówię tu o wadach w granicach rozsądku, gdzie nie zdominowały one totalnie piwa, jak choćby w wielu piwach z NIE dźwie dzi cy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wszyscy dookoła to debile nie umiejący używać mózgu. "A dowalenie amerykańskich chmieli przykryje wady i tylko prawdziwy pils za 3PLN pokaże kto jest prawdziwym rzemieślnikiem - trzeba uświadamiać ludzi bo ktoś może bezkrytycznie w nowofalowe piwa inwestować". Coś mi to śmierdzi "równoległym wymiarem"...

 

 

 

Nie wiem jak i co, to ma wnieść do tego wątku, ale dla jasności podam, że mnie chodzi o to, iż tego typu sondy (a właściwie jich wyniki) przekłamują rzeczywistość ze względu na źle zadane pytania.

Równie dobrze można by się spytać, które drożdże są najlepsze?

BTW, uważam, że zmiana treści pytania w trakcie trwania sondy to już zupełne nieporozumienie (w kwestii wyników).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.