Skocz do zawartości

mapa użytkowników


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Obserwuję sobie listę piwowarów i pierwsze co rzuca mi się w oczy to ogromna ilość osób, które nie napisały ani jednego posta. Co gorsza część z nich zarejestrowało się jakieś 2 może 3 lata temu i słuch po nich zaginął. Kilka postów wyżej podobna sytuacja została opisana ale chyba mało się z tym coś robi. Jestem stosunkowo nowy na forum, ale ta lista strasznie rzuca się w oczy. W związku z tym czy można takich użytkowników usunąć z forum ??? Trochę to sprzeczne z demokracją bo przecież każdy ma prawo należeć bo pewnej małej społeczności. Chodzi tylko o zastosowanie pewnego uporządkowania - to tylko propozycja.

No ale przecież nie ma przymusu pisania. Ktoś może tylko czytać, po co go kasować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fajna sprawa jest przy skrytkach pocztowych, tych darmowych. Jeśli dana osoba nie zaloguje się przez pół roku automatycznie jest usuwany a login staje się wolny.

O nie :( Np. Kopyr za rok wygra podróż dookoła świata dyliżansem i będziemy mieli na forum dwóch Kopyrów :( Nie sprawdza się w praktyce kasowanie kont. Oczywiście można to uczynić dwoma kliknięciami myszki, tylko czy to coś diametralnie zmieni :lol:

Poza tym dziś ktoś nie warzy, a za rok sobie o tym przypomni (sam znam kilka takich przypadków) i co wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym dziś ktoś nie warzy, a za rok sobie o tym przypomni (sam znam kilka takich przypadków) i co wtedy.

Przypuszczam, że wtedy już zapomni logina i na pewno zarejestruje się pod nowym. A Kopyr to Kopyr i telefon ma wszędzie.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj sobie oglądałem mapę i jedynie coś co mi nie pasuje to wielkość "łezek" na mapie. Ostatnimi czasy piwowarów pojawiło się wielu i mapa stała się czerwona, może można zmniejszyć te łezki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję sobie listę piwowarów i pierwsze co rzuca mi się w oczy to ogromna ilość osób, które nie napisały ani jednego posta. Co gorsza część z nich zarejestrowało się jakieś 2 może 3 lata temu i słuch po nich zaginął. Kilka postów wyżej podobna sytuacja została opisana ale chyba mało się z tym coś robi. Jestem stosunkowo nowy na forum, ale ta lista strasznie rzuca się w oczy. W związku z tym czy można takich użytkowników usunąć z forum ??? Trochę to sprzeczne z demokracją bo przecież każdy ma prawo należeć bo pewnej małej społeczności. Chodzi tylko o zastosowanie pewnego uporządkowania - to tylko propozycja.

To że nie napisał ktoś ani jednego posta ma być powodem usunięcia ? Może tylko czyta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest jakaś możliwość sprawdzenia kiedy ktoś ostatnio się logował ale czy to jest takie konieczne ?

W podglądzie profilu można sprawdzić datę ostatniej odwiedziny. Markery zmienię na mapie jutro, bo zmykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym kasowaniem to trudna sprawa - ja zarejestrowałem się w lutym, pierwszą warkę uwarzyłem w maju, degustowałem je w czerwcu i dopiero wtedy napisałem pierwszego posta - wcześniej nie widziałem sensu bo na wszystkie pytania znajdowałem odpowiedź za pomocą opcji szukaj. To forum jest ogromną skarbnicą wiedzy i na początku wręcz nie ma o czym pisać, bo jest tyle do przeczytania. Przez pewien okres nawet się nie logowałem bo i tak można czytać i szukać bez logowania - i to może być rozwiązanie. Bez zalogowania nie można przeszukiwać forum. Trochę izolowanie się, ale w końcu rejestracja jest darmowa, więc nie powinna nikogo nowego zniechęcać.

Ot moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mówi samo przed się. Sam twierdzisz że posta napisałeś dopiero teraz, ale cały czas się logowałeś by przeglądać forum.

Osoba, musi się logować. Jeśli przez rok czasu się nie loguje widocznie nie jest zainteresowana tematem. Elroy, potrafisz sprawdzić ile jest takich osób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mówi samo przed się. Sam twierdzisz że posta napisałeś dopiero teraz, ale cały czas się logowałeś by przeglądać forum.

Osoba, musi się logować. Jeśli przez rok czasu się nie loguje widocznie nie jest zainteresowana tematem. Elroy, potrafisz sprawdzić ile jest takich osób?

Co Wy tu kurde za inkwizycje uskuteczniacie. Nie loguje się, to się nie loguje. Nic nie kasować. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pieron !!

Właśnie nie zawsze się logowałem, bo żeby poczytać forum, przejrzeć, przeszukać nie trzeba się logować.

I wcale mi to nie przeszkadza.

Zgodzę się z @Kopyrem : nie kasować bo i po co? Aż tylu użytkowników forum chyba nie ma, żeby powodowało jakieś problemy techniczne.

Edytowane przez shayboos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd w ogóle takie pomysł ;)

Nie będzie żadnego kasowania. Zresztą - tabela która zawiera loginy i ustawienia użytkowników to raptem 733,4 KB. Jak się zrobi 100GB to będę się zastanawiał :) Koniec kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zmieniać,ale na mapie zamiast "łezki"powinien być żółty kufelek.;)

Mapkę postaram się dopracować. Działa na starym API i aż prosi się, żeby uaktualnić. Jak będę miał problemy, to poproszę o pomoc forumowych programistów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że nie napisał ktoś ani jednego posta ma być powodem usunięcia ? Może tylko czyta ?

Bardziej chodziło mi o to, że dla samego czytania forum nie trzeba się logować. Jeśli ktoś zarejestrował się 3 lata temu, od 2 lat nie logował się i w dodatku nie napisał żadnego posta blokuje tylko login, nie jest zainteresowany tym forum i raczej nie pamięta już nawet logina i hasła. Zobaczcie, na liście jest pełno takich osób. No ale jeśli to nie przeszkadza to spoko, statystycznie liczba użytkowników ładnie będzie wyglądać a forum będzie się rozrastać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o to, że dla samego czytania forum nie trzeba się logować. Jeśli ktoś zarejestrował się 3 lata temu, od 2 lat nie logował się i w dodatku nie napisał żadnego posta blokuje tylko login, nie jest zainteresowany tym forum i raczej nie pamięta już nawet logina i hasła. Zobaczcie, na liście jest pełno takich osób. No ale jeśli to nie przeszkadza to spoko, statystycznie liczba użytkowników ładnie będzie wyglądać a forum będzie się rozrastać ;)

Jeśli się nie zaloguję przez 2-3 lata to może być nowy anteks ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że dyskusję można już zamknąć ;) Elroy tu rządzi wiec jeśli uważa, że lista ma zostać w takiej postaci jak jest, to niech tak będzie - usuwam się w cień skoro moja propozycja nie zyskała poparcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.