Jump to content

GB...
 Share

Recommended Posts

Kupiłem w Lidlu timer. Wczoraj pierwszy raz używałem, bardzo fajna przydatna zabawka. Ma trzy czasy odmierzania i stoper oraz oczywiście zegarek. Sygnał ma głośny, timer po odliczeniu czasu nalicza czas do przodu, co jest dobre np. podczas chwilowej nieobecności. Cena 20zł :)

post-6562-0-66630500-1397386135_thumb.jpg

Edited by GB...

A ja se może i taki kupię, bo nie znoszę komórek, smartfonów-pitafonów i innych takich wynalazków. Na razie warzę w kuchni i mam timer na kuchence, ale jak się już wyniosę do browarku, to coś takiego by się przydało.

Też kupiłem, wczoraj testowałem - polecam sklerotykom i robiącym kilka rzeczy na raz w czasie warzenia ;)

W dobie aplikacji na smartfony, nie widzę sensu w inwestowanie w takie sprzęty ;)

Smartfony nie maja magnesu z tyłu - jak je powiesić na lodówce? :P Edited by prusak

No i smartfony, przynajmniej te z Androidem, mają tę przykrą właściwość, że jak aplikacja jest w tle, to może zostać wyłączona w dowolnym momencie i potem ma kontynuować od miejsca gdzie zakończyła. Wiele minutników na Androida z tego powodu jest całkiem bezuzytecznych.

No i smartfony, przynajmniej te z Androidem, mają tę przykrą właściwość, że jak aplikacja jest w tle, to może zostać wyłączona w dowolnym momencie i potem ma kontynuować od miejsca gdzie zakończyła. Wiele minutników na Androida z tego powodu jest całkiem bezuzytecznych.

Być może dlatego, że są używane jakieś narzędzia do oszczędzania baterii, mam tak w xperii ale wystarczy dodać do wyjątków daną apke i będzie sobie śmigać w tle bez problemu.

Chodzi o zapotrzebowanie na zasoby. Przy niedoborze pamięci procesy w tle są ubijane. Można temu zapobiec trzymając timer na froncie, ale wtedy smartfon zamienia ci się w tradycyjny minutnik stołowy.