Skocz do zawartości

[Małe Piwko Blog] Kocham amerykańskie chmiele!


Pierre Celis

Rekomendowane odpowiedzi

Amerykańskie chmiele są zajebiste. Piwa na amerykańskich chmielach są zajebiste. Browary warzące piwa na amerykańskich chmielach też są zajebiste. Uwielbiam piwa z nowofalowymi odmianami chmielu. Piję je stosunkowo dość często, choć nie codziennie. Bo mimo, że je lubię, to nie zawsze mam na nie ochotę. A wiecie, co robię, kiedy nie mam na nie ochoty?...

The post Kocham amerykańskie chmiele! appeared first on Małe Piwko Blog.



Wyświetl pełny artykuł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten teksty jest chyba odpowiedzią do innego bloga. Tak czy siak generalnie blogówka schodzi na psy, merytoryka co raz częściej zachacza o rynsztok, idea pisania dla pisania o niczym.

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten teksty jest chyba odpowiedzią do innego bloga. Tak czy siak generalnie blogówka schodzi na psy, merytoryka co raz częściej zachacza o rynsztok, idea pisania dla pisania o niczym.

 

Dopiero to zauważyliście? Ja już dawno ich nie przeglądam pod względem merytorycznym, bo tego tam nie ma... Częściej zderzysz się z pyskówkami i przepychankami, a odkąd blogi powprowadzały sobie regulaminy i wszystkie treści nie odpowiadające ich pseudoteorią kasują to się nazywa zwyczajnym populizmem i chamstwem co niejednokrotnie zaznaczałem ;) Ja czytam tylko u nich informacje odnośnie nowych piw jakie mają się pojawić, a tak to omijam szerokim łukiem. Jak ktoś chce niech czyta, ale ja takim wpisom na blogach jak ten mówię zdecydowane nie, bawi mnie narzekanie na ludzi, którzy narzekają na ludzi :D

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu odpowiadasz mi w osobie mnogiej, ja jestem jeden :)

 

Osobiście już dawno nie czytam bo szkoda na to czasu, czasem zdarza mi się luknąć przez fejsbuka na jakiś tekst ale szybko dochodzą do pierwotnego wniosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a jakoś tak. Na FB jest jeszcze gorzej... Tam mogą sobie pozwolić na odpowiedni komentarz, choć nie powiem od czasu do czasu uda im się powiedzieć coś ciekawego, ale to bardzo rzadkie przypadki. Blogi takie jak piwolucja lub kilka innych to nie mam pojęcia natomiast po co istnieją... Dla lansu i darmowych gadżetów z browarów? Widzę, że temat blogerów wraca co jakiś czas jak bumerang, na bb temat o nich jest całkiem obszerny, warto tam niektóre wpisy poczytać, choć wiadomo każdy medal ma dwie strony.

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem pretensji, choć podejrzewam że gdyby to był wpis anty-AIPA to byłby postrzegany przez szanowne grono jako bardziej "merytoryczny". ;)

 

Tak z ciekawości to jakieś merytoryczności oczekujecie od średniej klasy bloga piwnego? Podkreślam: piwnego a nie piwowarskiego, gdzie piwowar dzieli się swoim doświadczeniem. No bo recenzje piw - źle, komentowanie co się dzieje w społeczności - źle, komentowanie rynku - źle. Samym informowaniem o premierach bloga się nie zapełni, zresztą nie po to są blogi.

 

Sam blogów nie czytam, bo mnie nie interesują, ale takie wchodzenie do podobnych wątków tylko po to żeby ponarzekać jaka to lokalna blogosfera jest zła przypomina mi trochę narzekanie na AIPA opisane w powyższym wpisie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że zabierasz głoś w sprawie blogów których nie czytasz i Cię nie interesują. Jak możesz mieć o czymś zdanie skoro nawet nie wiesz o czym i jak te blogi piszą ?

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę źle się może wyraziłem.

Przynajmniej raz w tygodniu jakiś jeden czy dwa wpisy przeczytam, po prostu nie jestem aż takim fanem żeby choćby jeden z nich śledzić regularnie i czytać wszystko co się tam pojawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości to jakieś merytoryczności oczekujecie od średniej klasy bloga piwnego? Podkreślam: piwnego a nie piwowarskiego, gdzie piwowar dzieli się swoim doświadczeniem. No bo recenzje piw - źle, komentowanie co się dzieje w społeczności - źle, komentowanie rynku - źle. Samym informowaniem o premierach bloga się nie zapełni, zresztą nie po to są blogi

Sory ale Pan Nowak też jest piwowarem domowym, a także 3/4 blogerów wywodzi się z tego środowiska, więc to nie tak do końca, że wszyscy są tylko piwnym. Recenzje piw mi nie przeszkadzały nigdy, niech sobie robią je, tylko trzeba pamiętać, że ich oceny piw nieczęsto są bardzo indywidualne, a czasem pod wpływem różnych gratisów niespójne. Co do komentowania rynku i społeczności, można to robić w przyzwoity sposób, a "hejtowanie hejtujących" (jak to napisano na FB) jest bezsensowne, spirala nienawiści. Co do merytorycznej wypowiedzi dla mnie ona się kończy w momencie, w którym bloger może tak jak pisałem skasować każdy komentarze, który mu nie odpowiada, choćby był o wiele bardziej merytoryczny od wpisu tego blogera, więc jak coś ma być wartościowe jak nie można prowadzić dyskusji nawet na ten temat? Nie mam do nikogo pretensji, też przeglądam blogi sporadycznie ale jak widzę takie treści: 1, 2, 3, to idzie ręce po prostu załamać... (Zobaczcie, że numer 1 i 2 są w tym samym tonie zrobione) eh... każdy zrobi jak chce, dla mnie tak jak dla kolegów wartościowe blogi są dori i dagome, a reszta widocznie musi dojrzeć do takiego poziomu wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.