Jump to content
Sign in to follow this  
PiotrekU

Zakup butelek w browarze

Recommended Posts

Zastanawiam się czy mozliwy był by zakup butelek w Browarze Lubelskim.

Bardzo podobają mi się butelki 0,33ml z Perły Kożlak http://perla.pl/wp-c...erla-kozlak.jpg oraz Zwierzyniec Jublieuszowe http://www.nius24.pl/foto/4198

Rozumiem że trzeba by zakupić odpowiednio większą ilość butelek.

Czy ktoś kiedyś pozyskiwał w ten sposób butelki w jakim kolwiek browarze?

Jakie wyglądały koszty?

Edited by PiotrekU

Sam jestem ciekaw. Swoją drogą przy sprzedaży co wpisali by na ewentualnej fakturze/paragonie?

Dokładnie twierdzę jak zgoda.

Najlepszym miejscem do nabywania butelek po 0,35 za sztukę - jest zaprzyjaźniony sklep alkohole 24 ;) świeżutkie człek dostaje tylko do umycia :)

No chyba że miałby kto znajomości w hucie szkła gdzie dla browarów robią butelki, wtedy to może i miałoby sens, bo dla browaru pewnie jedna butla to z 5 groszy w hurcie kosztuje :)

Edited by Cezary Daniluk

Kiedyś pytałem o butelki. Vishy czy jakoś tak kosztuje około 55gr przy zakupie całej palety - z tym że nie wysyłają. można sobie odebrać osobiście koło Warszawy

To 15g drożej mam bez łachy tutaj, podejrzewam, że przy paletowej ilości także cena poszłaby w dół

Sorry nie zauważyłem że chodzi o 0,33 ;)

Edited by korzen16

70 groszy za flaszkę, to ja dziękuję. + do tego przesyłka ;) to ja dalej będę odwiedzał zaprzyjaźnione alkohole 24 - po 35 groszy za sztukę :) a 0,33 trzeba kupować piwo w 0,33 i zbierać baryłeczki.

0,33 to zazwyczaj są zwrotne, 0,4 zapewne wyrzutu ;) trza po jakichś hucznych imprezach chodzić i zbierać :) tia już i tak mi się raz zdarzyło w życiu :D

powiem tak: załatwianie spraw z perłą to wyboista i długa droga :)

stosowny wniosek będzie się walał nie wiadomo gdzie, aby po kliku tygodniach powiedzieć nie, ale raczej dostałbyś opiepsz że zawracasz im gitarę

Ja tam w zaprzyjaźnionym sklepie kupuję po 12 zł, 20szt x 0,5 razem z transporterem dla sklepu to żaden problem bo im hurtownia nalicza po takiej cenie, a co do zakupu w Perle to czarno to widzę, mam doświadczenia przy pobieraniu w Lublinie na Mełgiewskiej piwa w kegach, czeka się w biurze długo a obsługa patrzy na ciebie jakbyś przyszedł do nich kraść a nie dać im zarobić.

Kurcze normalnie butelkuje w bączkach po Lubelskim, ale strasznie spodobały mi się te butelki z Perły Kozlak.

Znajomy pracuje w domu weselnym spytam go może oni coś mają.