Skocz do zawartości

Warzenie weny - Browar Zamkowy Cieszyn


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 287
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tu można zobaczyć reklamę:

http://www.piwo.org/galeria/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=0

Najlepsze jest stwierdzenie, że od tej pory, co roku 6 grudnia prezentowane będą szczytowe osiągnięcia sztuki domowego warzenia piwa. Jest nadzieja na kolejne dobre piwa z Cieszyna.

Edytowane przez Ignac99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też zrobiłem skan i go dodam może będzie trochę wyraźniejszy.

Mnie też to stwierdzenie o corocznym prezentowaniu naszych osiągnięć bardzo ucieszyło.

Edytowane przez wena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj wieczorem pojadę po piwo Weny do Almy.Jeszcze trochę cierpliwości .......

pozdrawiam

Chyba w Korei Płn.:)

...i stało się,12.05 piwa brak,hostessa nawet nie zdążyła ust otworzyć.:)

Mylisz się! Ja byłem o11.55 i zastała mnie "Dupa blada" . Gdyby nie dobre serce Weny to bym się obszedł smakiem. Jeszcze raz dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częstochowa, 12.00

 

Było parę osób z Bractwa Piwnego i ja, każdy kupujący otrzymuje szkło bez względu na ilość zakupionych butelek.

 

Od ręki poszło jakieś 100 butelek, pozostałe chyba 1200 szt czeka sobie na spokojnie :)

 

Hostessa nie mówiła nic, tylko kufelki rozdawała.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w Katowicach porażka. Dali na pierwszy rzut tylko 168 szt. Rozeszło sie w ciągu 2 minut. Z tego co widziała moja Synowa to zostały 2 szklanki. Później był komunikat, że dalsza sprzedaż będzie jutro w godzinach popołudniowych.

Wiadomość z Krakowa. W jednej Almie nie było, nie zdążyli dowieź. W drugiej stało na półkach, ale na szklanki czekali grubo ponad godzinę.

W galerii załączyłem kilka zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piaseczyńskiej Almie koźlaka było wystarczająco. Byliśmy ok 12,30 i bez problemu kupiliśmy.

Pisząc te słowa delektujemy się piwem a'la Wena. Wyobrażamy sobie jak smaczny musiał być oryginał. Idealne piwo na taką pogodę jak dziś, smaczne, treściwe i rozgrzewające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak było z pokalami w Piasecznie?

Jest w Warszawie jeszcze jedna Alma o której jakoś nikt nie pisze.

A tam spokój... co jakiś czas ktoś piwo wziął, pokal dostał... Bez kolejek, bez problemu.

Mowa o Almie przy Zwycięzców.

 

EDIT: to było ok 13tej. Czy jeszcze zostały pokale to nie wiem...

Edytowane przez Stasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie. Chciałem jechac jutro do Rybnika po piwko ale widzę, że juz nie mam po co. Wygląda na to, że muszę nacieszyć oko pięknym widokiem zfotografowanych butelek Brackiego Koźlaka. Widok piękny, wiec może zrekompensuje mi brak mozliwości degustacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie. Chciałem jechac jutro do Rybnika po piwko ale widzę, że juz nie mam po co. Wygląda na to, że muszę nacieszyć oko pięknym widokiem zfotografowanych butelek Brackiego Koźlaka. Widok piękny, wiec może zrekompensuje mi brak mozliwości degustacji.

Z relacji wynika, że piwo pojawia się partiami (chyba że źle zrozumiałem) więc nie wszystko stracone :). Pytanie tylko ile dni piwo będzie dostępne i w jakich ilościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu jak wielu odeszło bez piwa dzisiaj.

Taką sytuację zrzuciłbym na karb braku informacji o rozłożeniu sprzedaży w czasie, co poskutkowało dużym "stężeniem" klientów. Sam uruchomiłem kolegę, żeby mi zakupił dziś parę buteleczek, a widzę, że spokojnie mogło to poczekać do przyszłego weekendu gdy będę w Katowicach.

 

Pytanie: W których dniach będzie sprzedawane piwo (poza 10-12.12) oraz czy i kiedy będzie można jeszcze dostać pokal (chętnie stałbym się jego właścicielem bez ponoszenia kosztów zakupu i przesyłki :) ) ?

 

Pozostaje mieć nadzieję, że jakimś sposobem uda mi się zakosztować tego rarytasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rzeszowie też było ok.150 butelek,zapakowaliśmy do wózków wspólnie z Ziemkiem i Przemkiem(Browamator)prawie wszystko(w w tym czasie jakiś klient z zewnątrz zdążył złapać 4 butelki :) ).Hostessy do12.25 nie było,znudziło nam się czekanie i poszliśmy do kasy.Jedną szklankę dostaje się za zakup 1 lub 100 piw :) liczy sie paragon.Niestety porażka,ja chciałem kupić ok.50 butelek(znajomi zamówili),kupiłem 11.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swojej naiwności zameldowałem się w Almie w Rzeszowie ok. 13 , po piwie było wspomnienie i relacje, że przed rozpoczeciem sprzedaży była ustawiona kolejka. Padło hasło, że piwo rzucą jutro i są zapisy, potulnie wpisałem się na listę oczekujących, przypomniały mi się czasy nie aż tak odległe, jedynie nie było społecznego komitetu kolejkowego, sprawą zajął się punkt obsługi klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.