Skocz do zawartości

Warzenie weny - Browar Zamkowy Cieszyn


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 287
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zdjęcia nie będzie, niestety prawa rynku. Na osłodę mogę napisać, że piwo nazywa się Bracki Koźlak Dubeltowy jest bardzo dobre. Od ostatniej degustacji w trakcie giełdy w Cieszynie znacznie zyskało na smaku. Jest bardzo dobre. Mam nadzieję, że niebawem napiszę o dacie sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie zrobiłem galerię zdjęć z warzenia piwa w Cieszynie. Następne będą uzupełniane na bieżąco. Zapraszam do oglądania i wpisywania sie w księdze gości. http://www.marcinkrysiak.pl/_wp

Następne - zamieściłem relację ze zwiedzania browaru z miejsc ogólnie niedostępnych oraz z I Giełdy Birofilów w Cieszynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze oficjalna informacja z GŻ

 

Jeśli dziś jest 6 listopada to jeszcze tylko miesiąc czekania.

 

W piątek 30 października br. rozlaliśmy do butelek Bracki Koźlak Dubeltowy.

 

300 hl uwarzonych w Brackim Browarze Zamkowym w Cieszynie wypełniło zaledwie 70 000 butelek o pojemności 0,33 l. Cześć trafi do ogólnopolskiej sprzedaży.

 

Od 11 sierpnia do 29 października br. Bracki Koźlak leżakował w tankach leżakowych Zgodnie z recepturą Jana Krysiaka przez najbliższy miesiąc będzie leżakował w butelkach.

 

?Wyszło bardzo dobre i bardzo wyjątkowe piwo? ? twierdzi Janusz Konieczny z Browaru w Cieszynie.

 

Bracki Koźlak posiada specjalne etykiety, krawatki i kapsle.

 

 

Sprzedaż tego zacnego piwa uwarzonego wg. receptury Jana Krysiaka, Grand Championa VII Konkursu Piw Domowych na Festiwalu Birofilia 2009, rozpocznie się dokładnie za miesiąc ? 6 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla wszystkich piwowarów.Robimy spotkanie w Cieszynie na "otwarcie Kapsla" Weny w diniu 6.12 czy nie,zawiązujemy stowarzyszenie czy nie,spotykamy sie czy nie.Informacje są sprzeczne.Prosze o jasne określenie,TAK albo NIE.Może pytania natarczywe ale jestem po kilku moich piw/może za mocne/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj DZIADKU.

Stowarzyszenie to nie ten temat, ale spotkać sie możemy zawsze. Idę do chłodni po Twoje piwo, mam jeszcze 2, wypiję jedno bo widzę, że dobrze działa.

Wena, ale czy jest planowane jakieś uroczyste wprowadzenie do sprzedaży twojego koźlaka? Rozumiem, że tak. Gdzie? W Cieszynie? Pytam raz z ciekawości, dwa, może jednak uda się odpalić JPD razem z Koźlakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby ma być, ale ja jeszcze dokładnie nic nie wiem. Co ostatnio do mnie dotarło to 04 lub 10 grudzień. Niestety marketing ma swoje prawa, a ja tylko mogę czekać. Jak coś nowego pewnego się dowiem to ogłoszę to na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.