Skocz do zawartości

Centrum Domowych Alkoholi - Warszawa


Gawon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,nie wiem czy było czy nie,dzisiaj byłe w nowo otwartym sklepie w Warszawie na ul.Kołowej 46

do piwowarstwa za wiele nie ma,ceny też średnio atrakcyjne,trochę brewkitów,ekstraktów,kapsli,dwa polskie chmiele (50g-6zł)

na moje pytanie do Pani za kasą ,a gdzie słody ? usłyszałem, będą :)

do destylatów i wina chyba spory asortyment

 

jako pomoc doraźna się nada ,ale jako główny na razie nie,chyba że się rozwinie

 

http://centrum-domow...oholi-warszawa/

Edytowane przez Gawon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,nie wiem czy było czy nie,dzisiaj byłe w nowo otwartym sklepie w Warszawie na ul.Kołowej 46

do piwowarstwa za wiele nie ma,ceny też średnio atrakcyjne,trochę brewkitów,ekstraktów,kapsli,dwa polskie chmiele (50g-6zł)

na moje pytanie do Pani za kasą ,a gdzie słody ? usłyszałem, będą :)

do destylatów i wina chyba spory asortyment

 

jako pomoc doraźna się nada ,ale jako główny na razie nie,chyba że się rozwinie

 

http://centrum-domow...oholi-warszawa/

Fajnie by było, jakby się rozwinął - mam do niego 10 minut samochodem :)

W sumie w Warszawie ze stacjonarnych, to jest tylko "nasz DROGI Piwowar" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Korzystałem dwukrotnie, tu nabyłem większość sprzętu i pierwszego brewkita, zakupy są bardzo wygodne - składa się zamówienie przez formularz, następnego dnia przychodzi potwierdzenie mailowe i w ciągu 3 dni można podjechać do sklepu i odebrać towar.

Adres sklepu: http://www.spiritferm.biz

Z piwnych tematów mają: brewkity Better Brew, Bulldog, Coopers i Gozdawa, ekstrakty słodowe i słody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak sam zauważyłem ceny potrafią zaskoczyć. Fermentor mają w cenie około 60 zł.

 

Kupuję tam od czasu do czasu, ale tylko dlatego, że zaoszczędziłbym maks 2 zł a zmarnowałbym kupę czasu jadąc do Piwowara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,nie wiem czy było czy nie,dzisiaj byłe w nowo otwartym sklepie w Warszawie na ul.Kołowej 46

do piwowarstwa za wiele nie ma,ceny też średnio atrakcyjne,trochę brewkitów,ekstraktów,kapsli,dwa polskie chmiele (50g-6zł)

na moje pytanie do Pani za kasą ,a gdzie słody ? usłyszałem, będą :)

do destylatów i wina chyba spory asortyment

 

jako pomoc doraźna się nada ,ale jako główny na razie nie,chyba że się rozwinie

 

http://centrum-domow...oholi-warszawa/

chyba się rozwinął, bo słodów jest kilka rodzajów, drożdże tak samo, jest opcja śrutowanie, mi pasuje tylko brakuje mi żeby w sobotę był otwarty albo w tygodniu do ok. 20 bo do 18 to ja w pracy jestem.

Ceny może nie porażające, ale jak mam płacić za kuriera to mi na jedno wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny może nie porażające

byłem z tydzień temu,zajrzałem z czystej ciekawości bo nic nie potrzebowałem i jednak ceny porażają

nie wiem czy w internecie też mają takie? zresztą dwa gatunki chmielu to jak dla mnie troszkę za mało ,us-05 16zł to jak wychodziłem rzuciło mi się w oczy

 

Misiek Bear,nie wiem gdzie mieszkasz ,ale z piwodzieja spokojnie można odebrać np.na ursynowie i o 21

 

nadal zostaje jako sklep "ostatnia deska ratunku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny może nie porażające

byłem z tydzień temu,zajrzałem z czystej ciekawości bo nic nie potrzebowałem i jednak ceny porażają

nie wiem czy w internecie też mają takie? zresztą dwa gatunki chmielu to jak dla mnie troszkę za mało ,us-05 16zł to jak wychodziłem rzuciło mi się w oczy

 

Misiek Bear,nie wiem gdzie mieszkasz ,ale z piwodzieja spokojnie można odebrać np.na ursynowie i o 21

 

nadal zostaje jako sklep "ostatnia deska ratunku"

piwodziej powiadasz :0) sprawdzę, bo mogę z pracy i przez Ursynów wracać :0) Mieszkam akurat ulicę obok Kołowej, ale faktycznie chmiele tylko 2, drożdże drogie, OXy nie mieli, tylko pirosiarczan, dla mnie o tyle dobrze że blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj. W ofercie są słody Strzegomia i Château z Castle Malting. Za 1 kg pilzneńskiego trzeba by zapłacić 5 zł, czyli o 50 gr więcej niż w piwodzieju.Byłaby to nawet ciekawa alternatywa dla niecierpliwych, gdyby nie koszt śrutowania (2,5 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Wszystkich!

 

Od jakiegoś czasu działa w Warszawie nasz sklep:

 

Centrum Domowych Alkoholi

ul.Kołowej 46

Tel.22 6182795

 

Nasz asortyment to różnego rodzaju sprzęt do domowej produkcji alkoholi, ze stale rozwijanym asortymentem dla piwowarów.

 

Z częścią asortymentu można się zapoznać odwiedzając sklep Internetowy www.spiritferm.biz Oferta sklepu internetowego to jednak tylko część produktów dostępnych w sklepie w Warszawie.

 

Nasza oferta dla użytkowników forum Piwo.org:

1. Każdy z użytkowników tego forum ma w naszym sklepie w Warszawie rabat 4%, aby otrzymać rabat na miejscu w sklepie należy podać Nick z forum Piwo.org.

2. Aby otrzymać rabat w sklepie internetowym www.spiritferm.biz należy najpierw się zalogować, a następnie napisać maila na biuro@spiritferm.pl z informacją o dopisanie rabatu w profilu w sklepie internetowym. W tytule maila proszę wpisać: Rabat forum Piwo.org – SpiritFerm. Rabat przypisany w profilu sklepu internetowego liczy się do wszystkich produktów w sklepie, nawet do produktów już będących w promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.