Skocz do zawartości

Głosujcie na Pszczołę! - Konkurs na najlepsze przebranie 9 Półmaratonu Warszawskiego!


BuDeX

Rekomendowane odpowiedzi

Ahoj!

Jak nie warzę to biegam, jak nie biegam to warzę :)

 

Biorę udział w głosowaniu na najlepsze przebranie półmaratonu warszawskiego.

Potrzebuję Waszych głosów ;) Sprawa jest prosta. Należy kliknąć na podany niżej link. Następnie odnaleźć Pszczołę (zdjęcie nr 12) i kliknąć Głosuję. Można głosować raz w ciągu doby. Głosowanie trwa do niedzieli włącznie :)

Dziękuję za pomoc :) Bzzz :D

 

http://www.pzupolmaratonwarszawski.com/glosowanie

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz głos

Dzięki ;)

masz głos..... fajny pomysł z tymi przebraniami, podoba mi się koleś w troku Akatsuki :) w tym się musiało ciężko biec (chyba, że ma jakiś "limit krwi") :D

Dzięki, przede wszystkim musiało mu być GORĄCO! ja miałem długi rękaw tylko na potrzeby stroju i prawie zszedłem śmiertelnie z przegrzania :)

Głos oddany ale chyba Ojczulek wygra ;)

Hmm. Musi mieć wielike wsparcie "góry" :) rano miał ok. 100 głosów, a teraz rośnie to lawinowo. Jak na moje najlepszy jest stadion :) Przede wszystkim za pomysł i samodzielne wykonanie. Chyba na miejscu orgów podzieliłbym to na 2 podkategorie: Handmade i wypożyczony. Jednak wyżej cenię wysiłek włożony osobiście niż skorzystanie z gotowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Musi mieć wielike wsparcie "góry" :) rano miał ok. 100 głosów, a teraz rośnie to lawinowo.

Zacznij iterację po tej liście, wklejając link do głosowania: https://rejestracja....m/pl/glosuje/12

To trochę tak, jakby biec na dopingu. Brać, bo wszyscy biorą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.