Jump to content
BuDeX

Głosujcie na Pszczołę! - Konkurs na najlepsze przebranie 9 Półmaratonu Warszawskiego!

Recommended Posts

Ahoj!

Jak nie warzę to biegam, jak nie biegam to warzę :)

Biorę udział w głosowaniu na najlepsze przebranie półmaratonu warszawskiego.

Potrzebuję Waszych głosów ;) Sprawa jest prosta. Należy kliknąć na podany niżej link. Następnie odnaleźć Pszczołę (zdjęcie nr 12) i kliknąć Głosuję. Można głosować raz w ciągu doby. Głosowanie trwa do niedzieli włącznie :)

Dziękuję za pomoc :) Bzzz :D

http://www.pzupolmaratonwarszawski.com/glosowanie

Pozdrawiam,

masz głos..... fajny pomysł z tymi przebraniami, podoba mi się koleś w troku Akatsuki :) w tym się musiało ciężko biec (chyba, że ma jakiś "limit krwi") :D

Masz głos

Dzięki ;)

masz głos..... fajny pomysł z tymi przebraniami, podoba mi się koleś w troku Akatsuki :) w tym się musiało ciężko biec (chyba, że ma jakiś "limit krwi") :D

Dzięki, przede wszystkim musiało mu być GORĄCO! ja miałem długi rękaw tylko na potrzeby stroju i prawie zszedłem śmiertelnie z przegrzania :)

Głos oddany ale chyba Ojczulek wygra ;)

Hmm. Musi mieć wielike wsparcie "góry" :) rano miał ok. 100 głosów, a teraz rośnie to lawinowo. Jak na moje najlepszy jest stadion :) Przede wszystkim za pomysł i samodzielne wykonanie. Chyba na miejscu orgów podzieliłbym to na 2 podkategorie: Handmade i wypożyczony. Jednak wyżej cenię wysiłek włożony osobiście niż skorzystanie z gotowca.

Jak na moje najlepszy jest stadion

Stadion promuje się w telewizji. Widziałem z nimi wywiad chyba w kurierze warszawskim

Jak na moje najlepszy jest stadion

Stadion promuje się w telewizji. Widziałem z nimi wywiad chyba w kurierze warszawskim

A to zmienia postać rzeczy :D Moim zdaniem Pszczoła jest najlepsza :D

Hmm. Musi mieć wielike wsparcie "góry" :) rano miał ok. 100 głosów, a teraz rośnie to lawinowo.

Zacznij iterację po tej liście, wklejając link do głosowania: https://rejestracja....m/pl/glosuje/12

To trochę tak, jakby biec na dopingu. Brać, bo wszyscy biorą?

To trochę tak, jakby biec na dopingu. Brać, bo wszyscy biorą?

Ja tylko dałem wędkę - a czy złowi nią rybę czy kogoś zabije to nie moja sprawa...

Edited by jaras